IndeksFAQSzukajUżytkownicyGrupyRejestracjaZaloguj

Zobacz posty bez odpowiedzi
 

Królestwo Fiore

 
Brak nowych postów

Magnolia

Tematów: 17 Postów: 826
Stacja kolejowa...
26.07.16 19:43
[MG] Ariyamna Zobacz ostatni post
Jedno z najważniejszych - poza Erą i Crocus - miast w całym Fiore. To tutaj bowiem mają siedzibę dwie gildie, Fairy Tail i Raven Tail, dawniej odwieczni wrogowie. Jednak miasto nie tylko z tego słynie, gdyż również stało się znane dzięki festiwalowi zwanemu Fantasia organizowanego przez tę pierwszą wspomnianą gildię, a także Festiwal Żniw. Warto jednak wstąpić do tutejszej katedry Kardia, a sam widok na morze jest cudowny.

Brak nowych postów

Shirotsume

Tematów: 8 Postów: 538
Wioska
19.07.16 13:52
Hizashi Zobacz ostatni post
Niewielkie miasto z dużym, opuszczonym domem szlacheckim. Nie ma co szukać tu tłumów ani wielkich wydarzeń. Jest to zwykłe miasto jakich wiele choć jego mieszkańcy wiodą szczęśliwe życie bez luksusów. Dość niedaleko znajduje się siedziba gildii Blue Pegasus, przez co od czasu do czasu jest problem z walkami w okolicy...

Brak nowych postów

Kornblume

Tematów: 5 Postów: 45
Trakt ku Ivalyn...
19.08.16 1:25
[MG] Ivrina Zobacz ostatni post
Malownicza, niepozorna wioska między górami. Można ją uznać za obraz iście sielankowego życia, które potrafi zostać niekiedy brutalnie przerwane. Chociaż uchowana wśród wzniesień z trzech stron zapewniającą naturalną, nieprzebytą barierę, od czasu do czasu zdarza się, że zostaje ono najechana z tej ostatniej, czwartej strony. Mieszkańcy wydają się pracowici i po każdym takim ataku odbudowują się, między innymi dzięki pomocy tutejszej gildii: Blue Pegasus. Gildia ta stara się zapewnić jak największe bezpieczeństwo wraz z Radą Magiczną, a od czasu do czasu organizują festiwale służące uczczeniu różnych, niepowtarzalnych okazji.

Brak nowych postów

Crocus

Tematów: 15 Postów: 707
Dzielnica Mieszk...
19.08.16 8:09
Meredith Zobacz ostatni post
Obecnie stolica Fiore stała się ponownie miejscem tętniącym życiem. Po walkach owocujących w zniszczeniu stolicy, Królowa Hisui E. Fiore zleciła jej odbudowę najznamienitszym specjalistom, którzy wykonali kawał świetnej roboty. Misternie zaplanowane ulice, parki czy strefy mieszkalne. Innymi słowy obecna stolica uchodzi za najpiękniejsze miasto w całym królestwie, a może i na świecie?

Brak nowych postów

Hargeon

Tematów: 18 Postów: 632
Las przy Akane...
19.08.16 17:46
Azaram Zobacz ostatni post
Miasto portowe, chyba jedno z najważniejszych miejsc w całym Fiore, jeśli chodzi o handel. To tutaj rozstawiają się rybacy ze swoimi towarami rybnymi, kupcy sprowadzający drogie rzeczy zza granicy, a także - niestety - wielu rzezimieszków żerujących na ich dobytku. Po ostatnich wojnach Hargeon się już odbudowało, jednak kto wie, co będzie dalej? Czy w dalszym ciągu tutaj będzie kwitnąć handel przedmiotami magicznymi, czy może wszystko ustanie, bo bandyci wszystko zablokują? Jedno jest pewne - miasto jest wciąż pełne życia.

Brak nowych postów

Miasto Clover i Oshibana

Tematów: 8 Postów: 253
Przedmieścia i l...
20.08.16 16:53
Nega Zobacz ostatni post
Dwa miasta połączone ze sobą koleją. Po wojnie, jak wszystkie większe ośrodki ludzi zostały częściowo zniszczone. Po ponownym osiedleniu rozwinęły się do długiego miasta wzdłuż linii kolejowej podzielonego na dzielnice Clover i Oshibana. Bardzo często w pierwszym z tych miast odbywają się Regularne Spotkania Mistrzów Gildii, na których omawia się sytuacje w Fiore.

Brak nowych postów

Oak

Tematów: 8 Postów: 637
Dzielnica Połudn...
03.07.16 12:03
Toshi Tanaka Zobacz ostatni post
Oak to stare zamkowe miasto, usytuowane na wzgórzach. Otoczone jest lasem i górami, a w pobliżu przepływa rzeka. Miasto z pewnością ma długą historię ze względu na znajdujące się w nim liczne wieże i mury obronne. Między innymi to, że dawno temu tutaj siedzibę miała gildia, która śmiała zagrozić Fairy Tail, czyli Phantom Lord. Obecnie po miejscu, w którym znajdował się budynek Fantomu został jedynie zarośnięty krater, zapewne za sprawą magii.

Brak nowych postów

Era

Tematów: 15 Postów: 506
Gospoda "Królews...
26.07.16 22:38
Ariyamna Zobacz ostatni post
Tutaj, właśnie w Erze znajduje się Rada Magiczna w wersji trzeciej. Budynek umieszczony na ogromnym wzniesieniu, choć po części już obniżonym już o kilka metrów ze względu na dwukrotne zniszczenie struktury. Wokół góry znajduje się miasto, którego mieszkańcy wyraźnie nie przejmowali się licznymi wybuchami tam, w górze. Głównie dzięki temu, że to jest już pewna odległość, a część mieszkalna oddzielona od Rady jest nie dość, że wzniesieniem, to jeszcze "fosą" i murem.

Brak nowych postów

Rosea

Tematów: 1 Postów: 22
Dom Kirie Cognit...
22.06.16 1:47
Honya Zobacz ostatni post
Rosea to duże miasto portowe, wielkością porównywalne do Hargeon, będące jednym z wazniejszych przystanków morskiego szlaku handlowego łączącego Minstrel, Caelum a nawet państwa tak odległe jak Midi, Desierto, Sin, Bellum czy Enca.
Usytuowana w delcie rzeki o tej samej nazwie, Rosea jest miastem popularnym wśród kupców oraz producentów sławnych marek takich jak Heart Kreuz, który zdecydował się przenieść tu swoją główną siedzibę ze stolicy kraju. Miasto to jest również oficjalną siedzibą słynnej na cały kraj gildii złożonej z samych kobiet - Mermaid Heel.

Brak nowych postów

Margaret

Tematów: 2 Postów: 21
Restauracja "Gon...
15.06.16 17:03
Juliette Zobacz ostatni post
Siedziba gildii Lamia Scale położona w tym mieście zdecydowanie wpływa na popularność jedną z najliczniejszych lokacji na ziemiach Fiore. Przedzielona jest przez rzekę na dwie części, które są jednakowo bardzo zaludnione. Należy do czołówki pod względem zaludnienia, wyprzedzając nawet Magnolię. Poruszać się po nim można przez liczne mosty rozsiane po mieście, przez uliczki albo drogą wodną z użyciem gondoli. Od czasu do czasu tutejsza gildia organizuje Święto Dziękczynienia, które przyciąga wielu turystów z całego Fiore.

Today's active topics
Today's top 20 posters
Overall top 20 posters
Delete the forum cookies

Znudzony siedzeniem na forum? Chciałbyś z kimś porozmawiać na swój temat? A może po prostu czekasz na posta? Zapraszamy serdecznie na naszego chatboxa - tutaj zawsze panuje dobra atmosfera, każdy z każdym chętnie porozmawia!
Pamiętaj o ważnych, forumowych datach!
Obecny czas na forum: początek lipca X803

Październik X791 - zniszczenie Rady Magicznej
Lipiec X792 - rzeź na Dai Matō Enbu.
X799 - Utworzenie Regencyjnej Rady Magicznej
22 grudzień X802 - Ujawnienie się Dragon's Howl
28 kwiecień X803 - Powrót Alexis Kushikawy do Sabertooth
2-3 maj X803 - Podróż do Edolas
Czerwiec X803 - Walka magów w Crocus
Lipiec X803 - Odnowienie tradycji: Pierwsze, Wielkie Igrzyska Magiczne
Oto nasz cytat miesiąca!
W jednej chwili jesteś zwykłym gościem w restauracji, a w drugiej pomagasz młodej blondynce w potrzebie i stajesz się wzorem męskości i mądrości dla całego rodzaju ludzkiego, który budzi zazdrość nawet wśród bytów z innego świata. Lew Loki popada w alkoholizm z zazdrości o ciebie, Brad Pit robi sobie operacją plastyczną by wyglądać tak jak ty, Chris Hemsworth oddaje ci rolę Thor'a w kolejnych Avengers'ach, Johny Depp zostaję twoim skrzydłowym do podrywu, a Leonardo DiCaprio oddaje ci swojego jedynego Oscara. Dokładnie tak czuje się każdy chwalony przez kobiety mężczyzna.

Cytat roku 2015!
Długo nie gram, ale serio czy wy ludzie nie widzicie, że magia, specjalne przedmioty, super moce i najróżniejsze statystyki to tylko dodatek poszerzający możliwości fabularne waszych postaci?

Jak nominować? Zajrzyj tutaj!
Layout forum został wykonany przez Ariyamnę, współtwórczynią kodów zastosowanych na forum jest Ayame. Poświęciłyśmy obie wyglądowi dużo czasu, więc wszelkie kradzieże kodów są bardzo NIEMILE widziane. Też nie chciałbyś jeśli ktoś skorzystał z Twojej pracy podpisując się jako jej autor, czyż nie? My również.

Administracja nie odpowiada za to, jakie grafiki używają użytkownicy forum. Jednakże, jeśli widzisz jako część szaty graficznej forum swoją grafikę i nie chcesz jej tu widzieć - skontaktuj się z administracją. Postaramy się ją usunąć niezwłocznie.

Każda grafika ma swoich prawowitych właścicieli. Żadnen z członków administracji nie roszczy sobie do nich praw pod warunkiem, iż nie jest to wykonana przez nich w stu procentach praca.

Nowe postyNowe postyBrak nowych postówBrak nowych postów  Forum ZablokowaneForum Zablokowane
RadioAoi.plHalo PBFPBF ToplistaI love PBFPBF Toplista~**~.: ANIME TOP100 :.Najlepsze strony o Anime i Mandze w necie