IndeksFAQSzukajUżytkownicyGrupyRejestracjaZaloguj

Zobacz posty bez odpowiedzi
 

[Odkryte forum]

 

Eventy

 
Brak nowych postów

Eventy

Tematów: 0 Postów: 0
Kiedy tylko ma nadejść jakieś wydarzenie, zawsze tutaj pojawi się o nim informacja. Tutaj również dowiesz się wszystkiego o bieżących wydarzeniach eventowych, co się na nich dzieje, a także - oczywiście - się na nie zapisać!

Brak nowych postów

Archiwum Eventów

Tematów: 39 Postów: 1180
[T] Trybuny
21.03.16 19:42
Kaairo Zobacz ostatni post
Chciałbyś sobie przypomnieć, jak to wszystko dawniej wyglądało i powspominać stare czasy eventów? Tutaj znajdują się wszystkie większe wydarzenia, które miały miejsce na forum. Jeśli jesteś wrażliwy - lepiej przygotuj sobie chusteczki, bo to może skończyć się płaczem z natłoku tak dobrych wspomnień!

Fabuły Alternatywne

 
Brak nowych postów

Riseia

Tematów: 15 Postów: 403
Boczna ulica
02.07.16 0:06
Kolt Zobacz ostatni post
Miasto będące niewielkim kurortem nadmorskim, które każdy może odwiedzić w ramach gry niefabularnej, inaczej mówiąc: Alternatywnej. Oddalone jest od Fiore o setki kilometrów, a każdy, kto tam choć raz był, nigdy nie żałuje swojej wizyty. Wszystkie informacje dotyczące tego rodzaju fabuły zawarte są w przyklejonych tematach.

Brak nowych postów

Arena

Tematów: 6 Postów: 79
Słodkie wyzwanie...
12.06.16 17:29
Honya Zobacz ostatni post
Miejsce ulokowane dosłownie w centrum miasta, gdzie każdy może się zmierzyć z innym graczem. Dzięki odpowiedniemu systemowi, może się tutaj toczyć wiele walk na raz na różnych terenach. Wszelkie zasady tego działu znajdują się w temacie przyklejonym.

Specjalne

 
Brak nowych postów

Galuna

Tematów: 4 Postów: 158
Wioska w centrum...
31.07.16 16:25
Zenshi Zobacz ostatni post
Wyspa oddalona od stałego lądu o setki kilometrów, a najbliżej jej do Magnolii. Co zostało stwierdzone to tyle, że od zawsze zamieszkana jest przez demony, a wśród gąszczy, traw i wysokich drzew typowych dla dżungli ukryta jest jaskinia. Ludzie znający historię sprzed ponad piętnastu lat mówili, że podobno to tam miała zostać wskrzeszona Deliora.

Brak nowych postów

Inny wymiar

Tematów: 2 Postów: 62
Wieża z kości sł...
09.04.15 18:15
Mistrz Gry Zobacz ostatni post
Czasami gracze mają szczęście (a może i nie?) trafić do zupełnie innych miejsc, nieznanych normalnemu człowiekowi. Tutaj właśnie się one wszystkie znajdują, czy to Świat Gwiezdnych Duchów, czy może po prostu jakieś dziwne wymiary stworzone na potrzeby wszelakich misji. Co jednak jest ważniejsze - na pewno nie wyglądają one na typowe, dla Fiore charakterystyczne miasta czy ziemie...

Brak nowych postów

Bezludna Wyspa

Tematów: 5 Postów: 48
Brzegi wyspy
31.07.16 8:25
[MG] Neony Zobacz ostatni post
Niewielka wyspa, która wyłoniła się z morza po ostatnich dziwnych wydarzeniach w Crocus. Chociaż nie ma na niej żadnych ludzkich mieszkańców to w jej głębi jest wiele miejsc świadczących o ich bytności tutaj. Jednak dostępu do niej strzegą różnego rodzaju potwory i gęsta dżungla. Wiele wypraw już przepadło bez wieści starając się zbadać Kryształowy zamek.

Tereny zewnętrzne

 
Brak nowych postów

Onibus i Kunugi

Tematów: 6 Postów: 66
Teatr
19.02.16 13:58
Mikoto Zobacz ostatni post
Lokacje połączone ze sobą linią kolejową są jednymi z najdalej wysuniętych na wschód miast. Są one na tyle blisko siebie, że wielu uważa, że są po prostu jednym terenem nieróżniącym się niczym. Nie jest jednak w ogóle zabudowane, przez co wielu bandytów kręci się wokół stacji przeładunkowej.

Brak nowych postów

Hosenka

Tematów: 6 Postów: 321
Gorące źródła
27.05.16 16:15
Fenix Zobacz ostatni post
Hosenka jest wybudowana w orientalnym stylu przez nieokreślonego księcia. Wiele osób uważa, że miasto jest podejrzanym miejscem, stworzonym nieco na pokaz. Pomimo tego, bardzo chętnie się tutaj przybywa, choćby dla odprężenia i relaksu w gorących źródłach, czyli głównej atrakcji w tym mieście. Można więc zaobserwować tutaj dużo osób ubranych w jakieś luźne ciuchy, a czasem nawet w tradycyjne, azjatyckie stroje.

Brak nowych postów

Góra Hakobe

Tematów: 11 Postów: 685
Las
20.08.16 11:25
[MG] Zenshi Zobacz ostatni post
Obsypana przez śniegi, zlodowaciała i pochmurna góra Hakobe to miejsce niedostępne dla wielu. Mimo to podróżnicy i magowie często się tam zapuszczają w poszukiwaniu zioła wspomagającego moc magiczną. Nawet latem panują tam minusowe temperatury, a zimą tym bardziej nikt tam nie planuje się zapuszczać.

Brak nowych postów

Równina Fiore

Tematów: 8 Postów: 569
Leśna polana
16.08.16 15:42
Iwaru Zobacz ostatni post
Ogromny, płaski teren porośnięty zielenią. Znajduje się tu sporo wiosek, większość jednak została zniszczona w wyniku wojny. Nie oznacza to, że nie ma tutaj żadnych koczowniczych osad próbujących ułożyć sobie życie z dala od niszczących wszystko na swojej drodze magów - a przynajmniej za takich ich uważają, choć zależne jest to od tego, do jakiej wioski się trafiło.

Brak nowych postów

Wężowa rzeka

Tematów: 7 Postów: 369
Zatopiony kośció...
15.08.16 16:38
Kylar Stern Zobacz ostatni post
Dolina rzeki na północy Fiore, która swą nazwę zawdzięcza dwóm źródłom, gdyż łącząc się poprzez rzeki przypominają język węża. Często też można tam spotkać te właśnie gady. Rozległy teren porośnięty jest krótką trawą i małymi lasami, wśród których może czaić się niebezpieczeństwo - czy to ze strony jadowitych czy agresywnych zwierząt, czy magów z lokalnej, mrocznej gildii Dragon's Howl.

Brak nowych postów

Las Waas

Tematów: 7 Postów: 402
Mały domek we ws...
02.08.16 21:04
[MG] Nyro Zobacz ostatni post
Ogromny las, przyległy do wysokich gór. Obrośnięty przez drzewa imponujących rozmiarów sprawia wrażenie groźnego i niebezpiecznego dla nieznających tutejszych okolic. Tutaj właśnie dawniej znajdowała się gildia Quatro Cerberus, po której obecnie zostały jedynie ruiny... I pamięć o tej paskudnej zdradzie ze strony samej Mistrzyni.

Brak nowych postów

Ivalyn

Tematów: 4 Postów: 23
Stara Leśniczówk...
03.07.16 11:22
Sperling Zobacz ostatni post
Lokacja położona na północy Fiore, pomiędzy lasami na Wężowej Rzece i Lasem Waas wydaje się dość podejrzana na pierwszy rzut oka, jednak dość szybko to uczucie umyka po zauważeniu otwartości mieszkańców. Pomimo wysokiego poziomu przestępczości i niewielkiej populacji da się tutaj poczuć jak w domu. Plotki głoszą, że tutaj najczęściej pojawiają się magowie z Dragon's Howl i te ziemie zamieszkują, jednak szybko są dementowane przez mieszkańców. Znajduje się tutaj również niewielki port, do którego przybijają głównie statki z północy w celu przeładunkowym.

Brak nowych postów

Raflesia

Tematów: 5 Postów: 16
Jezioro Mustanga...
19.07.16 18:09
Ezra Lavellan Zobacz ostatni post
Raflesia jest miastem położonym na równinnym, zielonym terenie będącym częścią Równiny Fiore. Nie należy ona ani do zbyt małych, ani do zbyt dużych miast, jednak nie da się ukryć, że rozkwit odnotowywano kiedy Sabertooth - lokalna gildia - odnosiła wielkie sukcesy na Wielkich Igrzyskach Magicznych, czy to na tych sprzed lat czy to z okazji drugiego miejsca na Pierwszych Odnowionych. Ludzie najczęściej zajmują się przemysłem, a od pewnego czasu usiłują odnowić świetność położonych niedaleko Obozów Górniczych. Wielu obywateli wydaje się pomagać podróżującym po okolicach obozom koczowniczym.

Królestwo Fiore

 
Brak nowych postów

Magnolia

Tematów: 17 Postów: 826
Stacja kolejowa...
26.07.16 19:43
[MG] Ariyamna Zobacz ostatni post
Jedno z najważniejszych - poza Erą i Crocus - miast w całym Fiore. To tutaj bowiem mają siedzibę dwie gildie, Fairy Tail i Raven Tail, dawniej odwieczni wrogowie. Jednak miasto nie tylko z tego słynie, gdyż również stało się znane dzięki festiwalowi zwanemu Fantasia organizowanego przez tę pierwszą wspomnianą gildię, a także Festiwal Żniw. Warto jednak wstąpić do tutejszej katedry Kardia, a sam widok na morze jest cudowny.

Brak nowych postów

Shirotsume

Tematów: 8 Postów: 538
Wioska
19.07.16 13:52
Hizashi Zobacz ostatni post
Niewielkie miasto z dużym, opuszczonym domem szlacheckim. Nie ma co szukać tu tłumów ani wielkich wydarzeń. Jest to zwykłe miasto jakich wiele choć jego mieszkańcy wiodą szczęśliwe życie bez luksusów. Dość niedaleko znajduje się siedziba gildii Blue Pegasus, przez co od czasu do czasu jest problem z walkami w okolicy...

Brak nowych postów

Kornblume

Tematów: 5 Postów: 45
Trakt ku Ivalyn...
19.08.16 1:25
[MG] Ivrina Zobacz ostatni post
Malownicza, niepozorna wioska między górami. Można ją uznać za obraz iście sielankowego życia, które potrafi zostać niekiedy brutalnie przerwane. Chociaż uchowana wśród wzniesień z trzech stron zapewniającą naturalną, nieprzebytą barierę, od czasu do czasu zdarza się, że zostaje ono najechana z tej ostatniej, czwartej strony. Mieszkańcy wydają się pracowici i po każdym takim ataku odbudowują się, między innymi dzięki pomocy tutejszej gildii: Blue Pegasus. Gildia ta stara się zapewnić jak największe bezpieczeństwo wraz z Radą Magiczną, a od czasu do czasu organizują festiwale służące uczczeniu różnych, niepowtarzalnych okazji.

Brak nowych postów

Crocus

Tematów: 15 Postów: 707
Dzielnica Mieszk...
19.08.16 8:09
Meredith Zobacz ostatni post
Obecnie stolica Fiore stała się ponownie miejscem tętniącym życiem. Po walkach owocujących w zniszczeniu stolicy, Królowa Hisui E. Fiore zleciła jej odbudowę najznamienitszym specjalistom, którzy wykonali kawał świetnej roboty. Misternie zaplanowane ulice, parki czy strefy mieszkalne. Innymi słowy obecna stolica uchodzi za najpiękniejsze miasto w całym królestwie, a może i na świecie?

Brak nowych postów

Hargeon

Tematów: 18 Postów: 632
Las przy Akane...
19.08.16 17:46
Azaram Zobacz ostatni post
Miasto portowe, chyba jedno z najważniejszych miejsc w całym Fiore, jeśli chodzi o handel. To tutaj rozstawiają się rybacy ze swoimi towarami rybnymi, kupcy sprowadzający drogie rzeczy zza granicy, a także - niestety - wielu rzezimieszków żerujących na ich dobytku. Po ostatnich wojnach Hargeon się już odbudowało, jednak kto wie, co będzie dalej? Czy w dalszym ciągu tutaj będzie kwitnąć handel przedmiotami magicznymi, czy może wszystko ustanie, bo bandyci wszystko zablokują? Jedno jest pewne - miasto jest wciąż pełne życia.

Brak nowych postów

Miasto Clover i Oshibana

Tematów: 8 Postów: 253
Przedmieścia i l...
20.08.16 16:53
Nega Zobacz ostatni post
Dwa miasta połączone ze sobą koleją. Po wojnie, jak wszystkie większe ośrodki ludzi zostały częściowo zniszczone. Po ponownym osiedleniu rozwinęły się do długiego miasta wzdłuż linii kolejowej podzielonego na dzielnice Clover i Oshibana. Bardzo często w pierwszym z tych miast odbywają się Regularne Spotkania Mistrzów Gildii, na których omawia się sytuacje w Fiore.

Brak nowych postów

Oak

Tematów: 8 Postów: 637
Dzielnica Połudn...
03.07.16 12:03
Toshi Tanaka Zobacz ostatni post
Oak to stare zamkowe miasto, usytuowane na wzgórzach. Otoczone jest lasem i górami, a w pobliżu przepływa rzeka. Miasto z pewnością ma długą historię ze względu na znajdujące się w nim liczne wieże i mury obronne. Między innymi to, że dawno temu tutaj siedzibę miała gildia, która śmiała zagrozić Fairy Tail, czyli Phantom Lord. Obecnie po miejscu, w którym znajdował się budynek Fantomu został jedynie zarośnięty krater, zapewne za sprawą magii.

Brak nowych postów

Era

Tematów: 15 Postów: 506
Gospoda "Królews...
26.07.16 22:38
Ariyamna Zobacz ostatni post
Tutaj, właśnie w Erze znajduje się Rada Magiczna w wersji trzeciej. Budynek umieszczony na ogromnym wzniesieniu, choć po części już obniżonym już o kilka metrów ze względu na dwukrotne zniszczenie struktury. Wokół góry znajduje się miasto, którego mieszkańcy wyraźnie nie przejmowali się licznymi wybuchami tam, w górze. Głównie dzięki temu, że to jest już pewna odległość, a część mieszkalna oddzielona od Rady jest nie dość, że wzniesieniem, to jeszcze "fosą" i murem.

Brak nowych postów

Rosea

Tematów: 1 Postów: 22
Dom Kirie Cognit...
22.06.16 1:47
Honya Zobacz ostatni post
Rosea to duże miasto portowe, wielkością porównywalne do Hargeon, będące jednym z wazniejszych przystanków morskiego szlaku handlowego łączącego Minstrel, Caelum a nawet państwa tak odległe jak Midi, Desierto, Sin, Bellum czy Enca.
Usytuowana w delcie rzeki o tej samej nazwie, Rosea jest miastem popularnym wśród kupców oraz producentów sławnych marek takich jak Heart Kreuz, który zdecydował się przenieść tu swoją główną siedzibę ze stolicy kraju. Miasto to jest również oficjalną siedzibą słynnej na cały kraj gildii złożonej z samych kobiet - Mermaid Heel.

Brak nowych postów

Margaret

Tematów: 2 Postów: 21
Restauracja "Gon...
15.06.16 17:03
Juliette Zobacz ostatni post
Siedziba gildii Lamia Scale położona w tym mieście zdecydowanie wpływa na popularność jedną z najliczniejszych lokacji na ziemiach Fiore. Przedzielona jest przez rzekę na dwie części, które są jednakowo bardzo zaludnione. Należy do czołówki pod względem zaludnienia, wyprzedzając nawet Magnolię. Poruszać się po nim można przez liczne mosty rozsiane po mieście, przez uliczki albo drogą wodną z użyciem gondoli. Od czasu do czasu tutejsza gildia organizuje Święto Dziękczynienia, które przyciąga wielu turystów z całego Fiore.

Gildie

 
Brak nowych postów

Fairy Tail

Tematów: 6 Postów: 167
Bar
15.07.16 3:10
Ail Zobacz ostatni post
Dawniej najznamienitsza gildia w całym Fiore mająca siedzibę w Magnolii. Znana była z tego, że zaraz po powrocie z Tenroujimy wzniosła się z samego dołu tabeli rankingowej na sam jej szczyt w czasie tamtego Dai Matō Enbu, ale obecnie utraciła po części swój dawny blask. Przez wiele lat nie była tak szanowana jak kiedyś, wielu cierpiało przez śmierć towarzyszy w czasie tamtej batalii w Crocus. Teraz jednak wszystko się zmieniło, Wróżki odzyskały swój blask, nawet pomimo smutków i żalów, dalej bawią się tak, jak kiedyś.

Brak nowych postów

Blue Pegasus

Tematów: 7 Postów: 73
Wejście
24.06.16 15:21
[MG] Zin Zobacz ostatni post
Wielu mówi, że gildia ta trochę podupadła przez walki z Quatro Cerberus, a jeszcze bardziej upada przez walki z Dragon's Howl, której są głównym celem. Mistrzyni, Lilith Vyers jednak stara się utrzymać w niej porządek oraz dobre mienie. Pegazy mają swoją siedzibę w Kornblume, położonym wśród gór malowniczym miasteczku ułożonym na licznych wzgórzach. Bardzo często podejmują kolaborację z Radą Magiczną w celu odparcia ataków nawet, jeśli mają ochronę w postaci Mistrzyni będącej Trzecim pod względem siły Świętym Magiem.

Brak nowych postów

Raven Tail

Tematów: 6 Postów: 61
Pokój Mistrza
12.04.16 23:44
[MG] Ariyamna Zobacz ostatni post
Dawniej położona na obrzeżach Magnolii gildia została założona przez samego syna Makarova, Ivana Dreyara. Po Dai Mato Enbu groził jej rozpad, jednakże był ktoś, kto zdołał ją przed tym uchronić. Przez kilka miesięcy, do pojawienia się Shinjiego Ryoko gildią kierował Zeshin Yamura, a w momencie przejęcia władzy przez tego pierwszego, gildia została przeniesiona do Hosenki w wyniku zniszczeń wynikłych z ich bójki. Na chwilę obecną ich zadaniem jest odzyskać szacunek zarówno wśród Radnych, jak i zwykłych mieszkańców.

Brak nowych postów

Lamia Scale

Tematów: 6 Postów: 67
Sala główna
18.08.16 16:16
Esco Zobacz ostatni post
Parę kilometrów od miasta portowego, Hargeonu znajduje się jedno z większych miast Fiore, Margaret. W tym właśnie mieście siedzibę ma gildia zwana Lamia Scale. Obecnie uważana za najsilniejszą w kraju z racji przywództwa Pierwszego Świętego Maga - Arkena Rahla. Gildia ta bardzo chętnie współpracuje z Radą Magiczną, co okazało przez wcielenie Sashy Xiang w szeregi nowego składu Dziesięciu Radnych. Wywołuje to mieszane uczucia wśród ludności, jednak zdecydowana większość będąca przeciwko wojnom jest zadowolona z tak ścisłej współpracy.

Brak nowych postów

Mermaid Heel

Tematów: 6 Postów: 101
Siedziba Mistrza...
06.08.16 21:46
Honya Zobacz ostatni post
Piękna gildia znajdująca się w pierwszym pod względem wielkości miastem portowym, Rosei. Jest o tyle specyficzna, że do niej mogą należeć tylko i wyłącznie kobiety, dziewczyny, ogólnie pojęta płeć piękna. Prowadzą dość wyniszczającą batalię z Raven Tail, już od samego Dai Mato Enbu początkującego wielkie zmiany w porządku Fiore. Akeno Mukai już od lat opiekuje się swoją gildią, choć stara się tym samym stłumić ich niechęć do Kruków. Mimo wszystko w opisie tej gildii niektórzy posługują się jednym zdaniem: mężczyznom i krukom wstęp wzbroniony.

Brak nowych postów

Sabertooth

Tematów: 8 Postów: 297
Gabinet mistrzyn...
19.08.16 14:50
[MG] Ivrina Zobacz ostatni post
Dawniej jedna z bardziej bezwzględnych wobec swoich własnych członków gildii, co zmieniło się za panowania Stinga Eucliffe. Po jego śmierci nie trzeba było czekać na zmianę mistrza, gdyż na to stanowisko weszła chyba jedna z silniejszych kobiet, jakie stąpały po tej ziemi. Alexis Kushikawa, bowiem tak się nazywała ta kobieta, podobnie jak jeden z jej poprzedników - Jiemma - wpaja im do głowy, iż to oni są najpotężniejszymi magami stąpającymi po Fiore. A wytykanie im rozpoczęcia rzezi w Crocus może się skończyć czymś jeszcze gorzej. Gildia ta jest widoczna z każdego zakamarka otaczającego ich miasta: Raflesii, ale baczni obserwatorzy mogą ją ujrzeć nawet z granic Równiny Fiore.

Brak nowych postów

Dragon's Howl

Tematów: 12 Postów: 175
Pokój Mistrza
31.07.16 23:51
Takeru Zobacz ostatni post
Gildia leżąca niedaleko ujścia wężowej rzeki, na jej prawym brzegu. Mroczna gildia władana przez Ashavana dopiero niedawno pokazała swoją prawdziwą siłę oraz styl gry. Budynek gildii jest ukryty pod maską z iluzji, która nie pozwala na przyjrzenie się strukturze, która dla ludzkiego oka jest tak naprawdę niewidoczna. Składa się on z części zewnętrznej, której jednak zbyt często się nie odwiedza, to część wewnętrzna należy do tych tętniących życiem. Wielu magów ze znakiem Smoków rezyduje w położonym niedaleko Ivalyn.

Brak nowych postów

Tablica Misji

Tematów: 2 Postów: 2
Oznaczenia kolor...
07.12.14 15:51
Admin Zobacz ostatni post
Ilość zadań poszczególnych rodzajów
Misje zwykłe:
Misje nielegalne:
Misje klasy S:
Misje nielegalne klasy S:
Wyzwania fabularne:
29
19
11
1
7

Ogólne

 
Brak nowych postów

Dyskusje

Tematów: 4 Postów: 43
Listy Gończe
29.06.16 17:37
Szami Zobacz ostatni post
Jeśli jest jakaś rzecz ważna omówienia, tutaj możecie śmiało zakładać tematy w których to będą odbywać się dyskusje na dany temat. Każdy może się w nich udzielać aby przedstawić swoją wizję, bo zdanie każdego jest ważne, bo każda jedna osoba to nowe spojrzenie na daną sprawę, nowa idea i tak dalej.

 Tematy  Odpowiedzi  Autor  Wyświetleń  Ostatni Post 
No message.
 Powrót do góry 
Użytkownicy przeglądający to forum: Brak
Moderatorzy:Brak
Permissions in this forum:Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
-
Skocz do:  
Nowe posty Nowe posty
Nowe posty [ Popularny ] Nowe posty [ Popularny ]
Nowe posty [ Zablokowany ] Nowe posty [ Zablokowany ]
Brak nowych postów Brak nowych postów
Brak nowych postów [ Popularny ] Brak nowych postów [ Popularny ]
Brak nowych postów [ Zablokowany ] Brak nowych postów [ Zablokowany ]
Ogłoszenie Ogłoszenie
Ważne! Ważne!
Przyklejony Przyklejony
RadioAoi.plHalo PBFPBF ToplistaI love PBFPBF Toplista~**~.: ANIME TOP100 :.Najlepsze strony o Anime i Mandze w necie