IndeksFAQSzukajUżytkownicyGrupyRejestracjaZaloguj

Share | 
 

 Hol

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down 
AutorWiadomość


avatar
Ranga Specjalna


Liczba postów : 614
Dołączył/a : 04/11/2014

PisanieTemat: Hol   08.11.14 22:30

Kiedy nowy mistrz Kruków walczył ze starym o władzę w gildii, całkiem spora część budynku została zniszczona. Prościej mówiąc, cały budynek leżał w gruzach. Po przejęciu stołka, nowy mistrz zarządził odbudowanie budynku, tylko że w trochę innym klimacie. Zamiast maskować się, stoi tu teraz normalny zamek, z czterema wieżami strażniczymi, grubymi murami, wielkimi drzwiami wejściowymi. Ogólnie, nowy mistrz zmienił sporo rzeczy w tej gildii.
Po wejściu do gildii znajdujemy się w dużym holu. Po prawej znajduje się wejście do barku,  na przeciw wejścia są schody prowadzące na górne piętra, gdzie znajdują się pokoje mieszkalne, a po lewej mamy salę treningową. Wszystko jest oświetlone pochodniami.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora http://ftng.forumpolish.com


avatar
Raven Tail


Tytuł : Najlepsza Grafika, Portret Raven Tail, Dusza Forum, Szlachetne Niedocenione
Liczba postów : 1214
Dołączył/a : 04/11/2014

PisanieTemat: Re: Hol   02.12.15 7:25

Brak informacji na temat brata... zero, po prostu nic. Pustka. Zupełnie tak, jakby zaginął bez wieści.
Zmartwienie malowało jej się na twarzy.
Oczywiście, że Harukuo był dorosły! Jednak ona była jego siostrą, to normalne, że się martwi w diabli! To był jedyny jej członek rodziny, nigdy nie spodziewała się, że tak nagle... stracą kontakt... Skoro nawet po tamtym dniu jej pomagał.

Z dumania w swoim pokoju wyrwała ją jedna rzecz - ktoś z kruków zapukał i podał jej karteczkę z informacją o jakimś ważnym wydarzeniu, o którym mają się dowiedzieć niebawem, więc mają się stawić w holu. Ciekawe, czego tym razem chciał Shinji? Już ostatnio ją nieźle skołował, kiedy to przy Nosu powiedział to, co powiedział. Czasami uważała go za świra, jednak nie był nim w pełni. Dlaczego? A, w sumie to już nie wiedziała. Miała jedynie obecnie w głowie tylko to, żeby dowiedzieć się, o co dokładniej chodzi. Jak to zwykle bywa, stanęła gdzieś pośrodku, bliżej wejścia na salę treningową. Rozglądała się uważnie. Z kim będzie miała przyjemność się spotkać poza mistrzem?
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora http://ftng.forumpolish.com/t225-ariyamna-hirano


avatar
Raven Tail


Tytuł : Ulubiona para (oficjalna)
Liczba postów : 472
Dołączył/a : 16/07/2015
Wiek : 22

PisanieTemat: Re: Hol   02.12.15 9:34

Według powiadomienia które dostał miał stawić się w holu. Cóż, nie było mu zbytnio na rękę pojawienie się w gildii ponieważ niezbyt lubił przebywać z tymi ludźmi. Ogólnie ciężko go było złapać w jakimkolwiek miejscu gdzie było więcej niż czworo ludzi jednak nie mógł tego zbagatelizować. Ziewnął przeciągle kierując się do punktu zbiórki w ręku trzymając swój ukochany pistolet którym się właśnie bawił. Zabawa polegała na wkładaniu i wyciąganiu magazynku, lub kręceniu sobie nim na palcu. Niby nie było to fascynujące jednak nie miał co robić. Po dotarciu na miejsce dostrzegł jakąś dziewczynę. Najprawdopodobniej była z tu z tego samego powodu co on, no bo przecież nie przyszła tutaj tylko po to aby zobaczyć kto przyjdzie nie?
- Chcesz mi oddać swoją duszę? - Zapytał Ari patrząc na nią tymi swoimi niebieskimi oczami, w których iskrzyły się diabelskie płomyki.
Hizashi był specyficznym człowiekiem i raczej nie potrafił normalnie zagadywać ludzi.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora http://ftng.forumpolish.com/t1191-hizashi-sena


avatar
Raven Tail


Liczba postów : 172
Dołączył/a : 28/04/2015

PisanieTemat: Re: Hol   02.12.15 13:56

Kolejna notatka, kolejne wezwanie. Tym razem na ścianach w gildii widniała nota o zebraniu do którego miało niedługo dojść. Po ostatnich wydarzeniach w krainie Edolas Nyro z rezerwą odnosił się do takich tajemniczych spotkań. Zresztą, czy kiedykolwiek z przyjemnością szedł na jakiekolwiek zebrania bądź apele? Nie dość, że zawsze jest pełno ludzi i tłok to jeszcze ta atmosfera napięcia i oczekiwania na nieuchronne ujawnienie sprawy co do której się wszyscy zebrali. Mając to na uwadze nikt by pewnie nie uznał za niestosowne gdyby Nyro w ogóle się na tym zebraniu nie pojawił, bądź znacząco spóźnił. Nie spodziewał by się jednak, że młody mag o złotych oczach będzie pierwszym. Tak dokładnie pierwszym, który stawi się na wezwanie mistrza. Chociaż słowo "stawi" było dość na wyrost. Nyro po prostu wracał nad ranem z obserwacji nocnego nieba i zamiast udać się do swojego pokoju usiadł na jednej z ław przy wejściu do sali treningowej tym samym oddając się w objęcia Morfeusza.

Szczęście jednak nie trwa wiecznie i wraz z godziną rosła ilość osób przebywających w holu. Szczególnie gdy pojawił się taki jeden z pistoletem. No skubany musiał co chwilę coś w nim dłubać  wybudzając złotookiego. Nyro jest z zasady cierpliwym człowiekiem toteż z początku starał się nie zwracać na to uwagi. Lecz ile można udawać, że nie słyszy się tych charakterystycznych odgłosów metalu uderzającego o metal? W końcu i święty by nie wytrzymał. Chłopak podniósł leniwie głowę z ramienia i rzucił poirytowanym głosem - Ej! Musisz tam tak tyle klekotać?! Niektórzy śpią. - Tak naprawdę nie widział do kogo mówi. Światło z pochodni i to dochodzące z okien sprawiło iż na chwilę musiał zmrużyć oczy tak więc prócz konturów Hizashiego i Ari w tej chwili jedynym co widzi Nyro jest jasność.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora http://ftng.forumpolish.com/t786-nyro-letram
Gość

PisanieTemat: Re: Hol   02.12.15 14:28

Nosu nie mogła się doczekać. Jej pierwsze, gildyjne spotkanie. Pozna nowe osoby, spotka już jej znane... Bez dwóch zdań będzie miała o czym pisać Shotenowi. Z szerokim uśmiechem wbiegła do budynku gildii. Wyglądała obecnie trochę jak wampirzyca. Chyba źle dobrałam strój... Radość z jej oczu trochę przygasła, jednak uśmiech z twarzy nie schodził. Na miejscu było już parę członków gildii. Czarnowłosy chłopak, widocznie przymulony, blondyn, od którego biła nieprzyjamne aura (aż włos się na głowie jeży) i Arisu, którą poznała już wcześnie. Cicho zaklaskała w dłonie i podbiegła do znajomej. Przez gwałtownoś Nosu, pukiel białych włosów powędrował na jej twarz.
- Witaj Arisu! - przywitała się, zaczesując niechciany kosmyk włosów do tyłu. Odwróciła się do wcześniej wspomnianego blondyna.
- Witaj... - powitała go z lekkim wahaniem. Do zaspanego w ogóle się nie odezwała, mogło by go to wkurzyć. Ciekawe kto jeszcze przyjdzie.
Powrót do góry Go down


avatar
Raven Tail


Liczba postów : 110
Dołączył/a : 21/08/2015

PisanieTemat: Re: Hol   02.12.15 15:19

Oczywiście i ja jakoś doczłapałam się do holu. Nieco zirytowana, że znowu przerwano mi to, co aktualnie robiłam, ale jednak przyszłam. Omijałam jak zwykle każdego po kolei, szukając jakiejkolwiek wskazówki, po co ten cały cyrk. Po chwili jednak, zniechęcona liczbą osób w holu (czyli zdecydowanie zbyt małą na jakiekolwiek pytania) prychnęłam tylko, oparłam się o ścianę plecami gdzieś na uboczu i zapaliłam papieros. Będzie co ma być.
Byle tylko, kur*a, nie za długo... Mam lepsze rzeczy do roboty niżeli bezczynne czekanie...
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora http://ftng.forumpolish.com/t1109-eleanora


avatar
Raven Tail


Tytuł : Najlepsza Grafika, Portret Raven Tail, Dusza Forum, Szlachetne Niedocenione
Liczba postów : 1214
Dołączył/a : 04/11/2014

PisanieTemat: Re: Hol   02.12.15 18:42

Stała sobie dość grzecznie na swoim miejscu, wszędzie widziała dość znajome twarze. W końcu to już rok niedługo mija od kiedy dołączyła. Jakby tak spojrzeć na kalendarz - parę miesięcy jej do pełnych dwunastu brakuje. Przez ten czas, całkiem prędko wzniosła się na wyżyny swoich możliwości, z dnia na dzień stając się coraz lepszą. Nawet nie zwróciła z początku uwagi na Nyro, który ułożył się wygodnie na ławce, śpiąc. Zwróciła uwagę na niego dopiero kiedy się odezwał, jednak wspomnę o samej tej akcji za moment. Hizashi podszedł do niej i na swój sposób do niej zagadał. No, cóż, tekst na podryw był dobry w nawiązaniu do niej, szkoda tylko, że to ona powinna się o takie rzeczy pytać. Przecież to ona zbierała dusze.
- Moja dusza nie planuje zbyt prędko opuścić swojego miejsca w ciele. Chociaż powinnam się Ciebie zapytać o to samo - stwierdziła, cicho zaraz się śmiejąc. Spojrzała się na niego kątem oka, już nie była taka strachliwa jak przez kilka pierwszych miesięcy. Jeśli już wcześniej był w gildii, pewnie widział w niej kulkę strachu. Czas leczy rany, jak to się mawia. Wnet usłyszała głos, dość znajomy, chociaż od dwóch miesięcy go nie miała okazji w ogóle usłyszeć. Tak... od czasu spotkania w bibliotece, gdzie nawet nie zdołała mu odpowiedzieć przez dziwne, wciąż niewyjaśnione w konkretny sposób wydarzenia.
- Wstałeś lewą nogą? - zapytała, wcale nie uszczypliwie. Nie, miała teraz dobry humor, nie było szans, aby była w jakikolwiek sposób uszczypliwa. Ba, nawet puściła mu niezwykle delikatny uśmiech, dotychczas zarezerwowany jedynie dla Harukuo.
Pojawiało się coraz to więcej osób i coraz to więcej wątków do podjęcia. Między innymi takim wątkiem było spotkanie Nosu. Panienki Hirano dość długo nie było w gildii, więc miała prawo się z białowłosą nie móc spotkać, więc na jej widok puściła kolejny już w ciągu tego dnia uśmiech. Tak jak po odejściu z domu niemal nigdy się nie uśmiechała, tak teraz niemal każdemu go ukazywała.
- Witaj Nosu - odpowiedziała jej przyjaznym tonem. - Jak Ci się podoba w gildii? - zapytała, jednak dość często spoglądała się na pozostałą dwójkę rozmówców - Nyro na ławce i stojącego obok Hizashiego. Jeszcze zdążyła wypatrzyć Eleanorę, acz nie bardzo zdawała się przejąć jej obecnością. Nie dlatego, że ta osoba jej nie interesowała, a z racji, że nie warto opuszczać grupę, z którą już nawiązało się kontakt, aby porozmawiać z kimś, kto ewidentnie woli unikać tłumów. A przynajmniej to właśnie wywnioskowała z postawy palaczki.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora http://ftng.forumpolish.com/t225-ariyamna-hirano


avatar
Raven Tail


Tytuł : Ulubiona para (oficjalna)
Liczba postów : 472
Dołączył/a : 16/07/2015
Wiek : 22

PisanieTemat: Re: Hol   03.12.15 0:53

Hizashi stał tak kiedy to nagle ktoś do niego przemówił. Nie wiedział kto to, jednak zdenerwował się słysząc uwagę skierowaną w jego stronę.
- Zaraz może być tu o wiele głośniej - Zaśmiał się ładując dwa naboje stworzone z magicznej energii.
Po tej jakże krótkiej i mało wnoszącej rozmowie na pytanie blondyna odpowiedziała Ari która również zaczęła działać mu na nerwy, twierdząc iż nie chce oddać mu swojej duszy.
- Sknera z Ciebie, nie słyszałaś że należy się dzielić? - Powiedział to i zaśmiał się ponownie.
Pomachał chwilę pistoletem w powietrzu po czym wycelował w Eleonorę, a konkretniej w jej papierosa którego odpaliła będąc w holu.
- Jeśli chcesz to palić to idź na zewnątrz. Ja nie chcę się tym truć - Powiedział i dwukrotnie wystrzelił starając się odstrzelić żar z czubka papierosa.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora http://ftng.forumpolish.com/t1191-hizashi-sena


avatar
Raven Tail


Liczba postów : 172
Dołączył/a : 28/04/2015

PisanieTemat: Re: Hol   03.12.15 17:48

Jasność. Przez moment to było jedyne co widział Nyro. Oślepiające, białe światło wprost wdzierało się przez oczy do jego mózgu. Po chwili jednak źrenice zaczęły się powoli rozszerzać, a on sam zaczął dostrzegać. Najpierw kontury, potem postacie, aż w końcu wróciły kolory i ostrość.


Wypowiedzi Hizashiego nie skomentował. Nie to, że nie chciał. Po prostu gdy miał to zrobić jego oczy mimowolnie osiadły na stojącej obok niego Arisu przypominając sytuację z biblioteki i rozszerzając się przy tym lekko. A więc jednak. Nie pomylił się wtedy. Czy powinien wspomnieć o tamtych wydarzeniach i Edolas? W końcu nie widział jej tam, może trafiła gdzieś indziej? Pamięta tylko Tsumiego i tego dziwnego króla, wyglądającego jak odmłodzona i odchudzona wersja przewodniczącego rady magicznej. Nie ważne. Wolał nie opowiadać przy nie wtajemniczonych jak był z wizytą w innym wymiarze. W końcu ktoś mógłby uznać go za wariata.


- Wpierw musiałbym się położyć - rzucił, odwzajemniając uśmiech. Natychmiast potem wyciągnął się, przeciągle przy tym ziewając. Traf chciał, że gdy już powrócił do wyprostowanej postawy głowa jego ustawiła się centralnie na Nosu. Nyro zamrugał kilka razy dziwiąc się jak mógł jej wcześniej nie zauważyć. Do tego w pomieszczeniu dojrzał jeszcze jedną osobę. Gdy odwrócił głowę jeszcze trochę na prawo ujrzał Eleanorę. Nie znał jej dobrze, ale wiedział że była w gildii dłużej niż on i znał jej reputację. - Ciebie kojarzę, lecz was nie - powiedział zwracając się jednocześnie z powrotem w kierunku Nosu i Hizashiego. Faktycznie przez jakiś miesiąc nie było go w gildii, wystarczająco długi okres by kilka nowych twarzy się w niej pojawiło. - Dla tych co mnie nie znają. Jestem Nyro i nie. Nie jestem na nic chory. Po prostu często nie wysypiam się w nocy więc odbijam to sobie za dnia - kończąc wypowiedź ziewnął jeszcze raz, tym razem krótko. Wtedy też usłyszał jak blondyn próbuje ustrzelić papierosa. Niby chciał coś powiedzieć, jednak bardziej był ciekaw reakcji Eleanory dlatego też zachował milczenie w oczekiwaniu na fajerwerki.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora http://ftng.forumpolish.com/t786-nyro-letram
Gość

PisanieTemat: Re: Hol   03.12.15 19:53

- Bardzo! I cieszę się, że będę mogła poznać innych jej członków! - odpowiedziała swojej koleżance. Wzrok Nosu powędrował na nowoprzybyłą, która również nie wyglądała sympatycznie. Na dodatek, paliła papierosa. Gdy ostry, dymny zapach doszedł do dziewczynki, kaszlnęła parę razy. Nie nawidziła tego swądu. Spojrzała na blondyna, potem na czarnowłosego i przysłuchiwała się ich wymianą zdań. Dowiedziała się, że ten zaspany ma na imię Nyro.
- Nawet nie pomyślałam o tym, że mogłbyś być chory. Dużo osób nie wysypia się przez misje, na przykład - powiedziała z uśmiechem do Nyro. - Jestem Nosu - również się przedstawiła, kłaniając się lekko. Przebywała w bardzo ciekawym towarzystwie.
Powrót do góry Go down


avatar
Raven Tail


Liczba postów : 110
Dołączył/a : 21/08/2015

PisanieTemat: Re: Hol   03.12.15 22:00

- Wpierdolę mu za to... - Mruknęłam, patrząc na ustrzelonego papierosa. - Ale nie dzisiaj... Nudzi mnie to wszystko... - Mruknęłam tylko, na złość tamtemu odpalając drugiego papierosa. - Jak chcesz strzelać, to wyjdź na zewnątrz. - Dodałam znużona, przedrzeźniając go. - Co za kretyn, kur*a jasna mać... - Dodałam po chwili z fajką w buzi, więc mogło być to trochę mało zrozumiałe. Zaciągnęłam się głęboko. - Poza, żaden z ciebie przywódca gildii, że możesz mi cokolwiek nakazać, ja pier.... - No właśnie - czyli kolejna wiązanka poleciała w stronę Hizashiego. To mogło oznaczać tylko dwa sposoby: albo rozejm przez jego poddanie się, albo walka tu i teraz... JA nie miałam najmniejszego zamiaru odpuszczać.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora http://ftng.forumpolish.com/t1109-eleanora


avatar
Raven Tail


Tytuł : Najlepsza Grafika, Portret Raven Tail, Dusza Forum, Szlachetne Niedocenione
Liczba postów : 1214
Dołączył/a : 04/11/2014

PisanieTemat: Re: Hol   03.12.15 22:41

- A, no tak - zaśmiała się. - Dobrze Cię znowu widzieć - dodała. Po chwili zwróciła uwagę na Nosu, puściła jej oczko. - Cieszę się, na pewno szybko się zaaklimatyzujesz, o ile już to nie nastało.
Szybko i zwięźle zakończyła poprzednie wątki, aby zająć się bardziej aktualnymi. Ktoś bowiem wystrzelił w papierosa stojącej nieopodal Eleanory. I był to nie kto inny jak Hizashi. Zrobiła dość stanowczy ruch, bowiem podeszła bliżej, złapała go za nadgarstek i go obniżyła dość lekkim, ale wciąż zdecydowanym gestem. Zmierzyła go wzrokiem o dystyngowanym charakterze, po czym pokręciła głową, kierując ją w stronę blondyna.
- Ty nie strzelaj. Skoro chce palić, to niech pali. Szkoda, że tutaj - powiedziała z cichym westchnięciem, zabierając jednocześnie rękę. - A Ty... - zaczęła, zakładając ręce na biodra, jednak ponownie wypuściła powietrze, zwieszając ramiona. - Może i z niego przywódca byłby beznadziejny, jednak wątpię, aby Mistrz chciał jatkę w holu przed spotkaniem - rzekła po niedługiej chwili.

//Przed postami powinnam iść się zdrzemnąć. Prawdopodobny "chaos" wynika ze zmęczenia.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora http://ftng.forumpolish.com/t225-ariyamna-hirano
Gość

PisanieTemat: Re: Hol   05.12.15 11:26

Nagashi przeczytawszy wezwanie, stawił się w gildyjnym holu. Popatrzył na ludzi jednak nikogo nie kojarzył. Stwierdził więc, że należy się chociaż przedstawić.
-Witam wszystkich. Nazywam się Nagashi. - rzucił jakby od niechcenia i usunął się w cień.
Ciekawe o czym chce z nami porozmawiać mistrz. No i na jakim poziomie są ci magowie. Skoro aż tylu się zebrało pewnie szykuje się coś większego.
Powrót do góry Go down


avatar
Mistrz Gry


Liczba postów : 1283
Dołączył/a : 10/11/2014

PisanieTemat: Re: Hol   08.12.15 1:04

Do zgromadzonych w holu magów, którzy zaczynali się powoli denerwować wyszedł wreszcie ich mistrz. Jak zwykle szedł spokojnie i luźno, a na jego twarzy gościł uśmiech, który jednak wywoływał trwogę w sercach.
- Witajcie przyjaciele. Radujcie się, bo czeka nas wkrótce wielkie wydarzenie, a zarazem wielka sala badawcza. Rada organizuje Igrzyska Magiczne i my także weźmiemy w nich udział. Niby każda drużyna ma mieć sześciu zawodników z czego dwóch spoza gildii. Ale my to zignorujemy. Jest u nas tyle ciekawych obiektów badawczych, że nie mogę takiej okazji zmarnować. No więc pierwszą, która weźmie udział w eksperymencie Daimatou Enbu jest Ariyamna. A wraz z nią udział wezmą Hizashi i Nagashi. Dalej dwie panie. Nosu i Eleanora. I ostatnim niechaj będzie Nyro. Wasza szóstka uda się do Domus Flau i tam zapozna ze wszystkim co trzeba. Dla mnie to nie brzmiało interesująco i nie rokowało ciekawymi wynikami. Mam jednak nadzieję, że dacie z siebie wszystko i będę mógł cieszyć się wieloma nowymi danymi do analizowani.


Możecie zrobić z/t i przenieść się do szatni
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora


avatar
Raven Tail


Tytuł : Najlepsza Grafika, Portret Raven Tail, Dusza Forum, Szlachetne Niedocenione
Liczba postów : 1214
Dołączył/a : 04/11/2014

PisanieTemat: Re: Hol   08.12.15 12:04

Dosłownie na momencik zwróciła uwagę na to, że przyszła kolejna osoba, zlustrowała chłopaka spojrzeniem, po czym skinęła delikatnie głową na znak, iż przyjęła istnienie do wiadomości. Cóż, pierwszy raz go widziała w gildii, a jako jej członek, do tego z takim doświadczeniem, wypadałoby znać ludzi ze swojej ekipy.
- Witaj, Nagashi. Chyba mnie nie znasz, więc się przedstawię: Ariyamna Hirano, choć możesz mówić mi Arisu - przedstawiła mu się tak samo, jak on im wszystkim, acz nie zdołała już nic powiedzieć z racji, że główny gość tej imprezy właśnie przyszedł. Sam Mistrz zaczął mówić, kiedy ona obserwowała zachowanie dwójki zwaśnionych Kruków, czy przypadkiem nie próbują czegoś zrobić.
Niczym w typowym Shounenie odwróciła głowę, kiedy rozbrzmiało jej imię. Przez moment zastanowiła się, czemu została wymieniona jako pierwsza, acz szybko te przemyślenia zostały wygaszone prędko. Szkoda tylko, że po raz kolejny uważał to za eksperyment i patrzył na to pod tym kątem. Uśmiechnęła się delikatnie, w końcu bowiem skończył. Szkoda tylko, że skoro Shinji zignorował przyjmowanie członków neutralnych, to Arisu może mieć problemy ze startem do Rady.
- Wyruszamy - zarządziła. Nie należała do przywódców, acz uważała, że czasem trzeba wziąć sprawy w swoje ręce aby zachęcić innych do pracy. O ile to w ogóle w tym przypadku będzie potrzebne.
I tak, Arisu już nie wstydzi się swojego nazwiska, sam Shinji mógł to zauważyć, bo wyduszenie z niej tej informacji już ocierało się o "zaproszenie" jej do prawdziwych eksperymentów.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora http://ftng.forumpolish.com/t225-ariyamna-hirano


avatar
Raven Tail


Liczba postów : 110
Dołączył/a : 21/08/2015

PisanieTemat: Re: Hol   08.12.15 21:37

Gdy przyszedł mistrz, wyszłam na sekundę poza drzwi, wywaliłam papieros na zewnątrz i lekko przydeptałam, by po chwili go odkopnąć. Jakoś mało mnie obchodziła ta cała wstępna przemowa, jak zwykle. Interesował mnie powód, czyli Igrzyska Magiczne. Hm, mogło być całkiem ciekawie. Zaraz potem spojrzałam na tamtą dziewczynę, która powstrzymała Hizashiego. Przynajmniej tymczasowo. Potem pewnie się z nim rozliczę na swój sposób. Ale póki co...
- Ariyamna, ta? Eleanora, Krwawa Wiedźma kruków. Choć pewnie już o mnie słyszałaś. - Zapytałam, wyciągając rękę. - Dzięki za tamto. Poradziłabym sobie na swój sposób, ale czekając na mistrza głupio robić burdy... - Jednak coś tam oleju we łbie chyba miałam mimo wszystko. Miałam też cichą nadzieję, że dziewczyna nie pogardzi gestem.
Tak, czy inaczej, polazłam za Ariyamną. Kij mnie obchodziło, kto jest przywódcą. Wiedziałam jedno: ja tam będę się bawić, jeżeli pozwolą mi zabić kogokolwiek...
Choć znając takie imprezy, z tym może być cienko... Ehhh...
Najwyżej skończy się na rzucaniu kur*ami na lewo i prawo...


z/t
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora http://ftng.forumpolish.com/t1109-eleanora


avatar
Raven Tail


Liczba postów : 172
Dołączył/a : 28/04/2015

PisanieTemat: Re: Hol   08.12.15 22:04

Taaaak. Wg Nyro nie było dużo lepszych przyjemności w życiu jak obserwowanie jak dwóch narwańców skacze sobie do gardeł. Niestety, w chwili gdy już wszystko miało się rozpocząć Ariyamna musiała ich powstrzymać. Chociaż może to i dobrze, gdyż moment później do holu wkroczył mistrz Shinji. Mistrz jak to mistrz w swoim, ekstrawaganckim stylu ogłosił wieści o igrzyskach i magach z raven tail którzy mieli w nich brać udział.

"I ostatnim niechaj będzie Nyro"

Szok. Niedowierzanie. Nieee to niemożliwe On na igrzyska? Dlaczego Mistrz nie posłał najsilniejszych ludzi w gildii?! A... no tak. Sam to przecież powiedział "eksperyment". Nyro czasami nie potrafił zrozumieć jak działą umysł Shinjiego. Do tej pory pamiętał jego słowa , gdy był przyjmowany do gildii "Twoja obecność tutaj będzie arcyciekawym eksperymentem. Jesteś wspaniałym obiektem badawczym". Nigdy nie mógł rozgryźć tego człowieka, ale jako członek gildii musiał go słuchać. Ach i te oczy ludzkich reflektorów, które się na niego zwrócił w tej chwili. A to dopiero początek. Przecież podczas Igrzysk całe Fiore będzie go oglądać! Na samą myśl prawie dostał drgawek. "A może by tak zasymulować chorobę? Albo rzucić się pod jakiś wóz po drodze?" Te i tym podobne myśli towarzyszyły magowi przez całą drogę na arenę.

z/t
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora http://ftng.forumpolish.com/t786-nyro-letram


avatar
Raven Tail


Tytuł : Ulubiona para (oficjalna)
Liczba postów : 472
Dołączył/a : 16/07/2015
Wiek : 22

PisanieTemat: Re: Hol   08.12.15 22:17

Hizashi schował swój pistolet i spojrzał na Ari.
- Jesteś następna - Powiedział i ułożył swoją dłoń na kształt pistoletu.
- Bang - Dodał po chwili i zaśmiał się idąc sobie gdzieś.
Nie zdążył jednak opuścić tego miejsca nim przyszedł mistrz który to właśnie powiedział iż są królikami doświadczalnymi.
- Elegancko. Ale gdzie Twój kitel dr. Szajbus? - Zapytał i zaśmiał się.
Wiedział czym może to grozić jednak pozwolił sobie zaryzykować.
- Skoro tak się sprawy mają to trzeba się przyszykować - Odrzekł na koniec po czym opuścił siedzibę gildii.

z/t
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora http://ftng.forumpolish.com/t1191-hizashi-sena
Gość

PisanieTemat: Re: Hol   09.12.15 17:47

Wysłuchała co Mistrz i reszta mieli do powiedzenia. Ona, nowicjuszka, wraz z innymi będzie reprezentowała gildię! Była niezwykle podniecona i powstrzymywała się od głośnego okrzyku radości. Nie zwracała już uwagi na małą kłótnię między członkami Raven Tail. Podskakując, wraz z resztą opuściła budynek gildii i udała się na wyznaczone miejsce.
- Can you hear me? Can you hear me running? Can you hear me running, can you hear me calling you? - śpiewała jeszcze po drodze.

z/t
Powrót do góry Go down
Gość

PisanieTemat: Re: Hol   09.12.15 19:45

Nagashi miał reprezentować gildie na wielkich mistrzostwach magicznych. To było dla niego zaskoczenie. Jest w gildii od niedawna i na pewno jest w Raven Tail dużo silniejszych członków ale mistrz wybrał między innymi jego. Otrząsnął się dopiero jak dziewczyna imieniem Arisu wyszła z sali.
Szczęśliwy z możliwości wykazania się Nagashi ruszył zaraz za nią.

[z/t]
Powrót do góry Go down
Sponsored content

PisanieTemat: Re: Hol   

Powrót do góry Go down
 
Hol
Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry 
Strona 1 z 1

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Fairy Tail New Generation :: [Odkryte forum] :: Gildie :: Raven Tail-
RadioAoi.plHalo PBFPBF ToplistaI love PBFPBF Toplista~**~.: ANIME TOP100 :.Najlepsze strony o Anime i Mandze w necie