IndeksFAQSzukajUżytkownicyGrupyRejestracjaZaloguj

Share | 
 

 Konkurencja V - Batalia powietrzna

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down 
Idź do strony : Previous  1, 2
AutorWiadomość


avatar
Mistrz Gry


Liczba postów : 1643
Dołączył/a : 10/11/2014

PisanieTemat: Konkurencja V - Batalia powietrzna   13.12.15 20:49

First topic message reminder :

Batalia Powietrzna

Punktacja

Najwięcej punktów otrzymuje osoba, która została na platformie najdłużej. Każda osoba, która spadła wcześniej otrzymuje punkt mniej. To znaczy:
Zwycięzca: 6 punktów
2 miejsce: 5 punktów
3 miejsce: 4 punkty
4 miejsce: 3 punkty
5 miejsce: 2 punkty
6 miejsce: 1 punkt
Opis areny

Wbrew pozorom, nie chodzi tutaj o latanie w powietrzu i walka z innymi niczym samoloty. Co prawda, pierwsza zdanie się zgadza z ogólnymi założeniami. Osoby, które stoją na arenie i oczekują na konkurencję zostają uniesione wraz z fragmentami kamieni pod nimi do góry. Poza ośmioma platformami pojawia się około dwudziestu dodatkowych, mniejszych i większych. Pola platform startowych wynoszą około trzech metrów kwadratowych każde, zaś platform dodatkowych - mieści się ten wymiar w zakresie od pół metra do nawet ośmiu. Poza tym, pojawia się platforma główna o wymiarach pięć na dwadzieścia metrów. Wszystkie one są utwardzone magicznie i tylko i wyłącznie atak magiczny lub fizyczny wzmocniony magią mogą zniszczyć platformy. Uwaga: tylko zaklęcia powyżej poziomu mocnego i równe mogą zniszczyć platformę - MG decyduje, jaki jej obszar zostaje rozbity. Platformy rozbijają się na drobniejsze kawałki, po których można skakać, jednakże ich powierzchnia jest na tyle mała, że ciężko się na nich utrzymać przez dłużej niż dwie sekundy.

Na ziemi, zamiast piachu i dziur jest wyłożona mięciutka substancja eliminująca wszelkie obrażenia od upadku. Jakby nie patrzeć, cała ta arena unosi się około dwudziestu metrów nad ziemią. Jedne kawałki są wyżej, inne niżej.
Mapka z rozłożeniem podestów i graczy

Zasady

1. Walka trwa do czasu, kiedy ostatnia osoba zostanie na polu bitwy.
2. Osoby, które spadną pierwsze, dostają najmniej punktów, począwszy od jednego, a w dalszej kolejności spadające osoby otrzymują po punkcie więcej. Patrz: rozpiska na początku.
3. Gracze mogą się wzajemnie atakować. O to w tym chodzi!
4. Od drugiego postu (początek jako I post -> odpisy graczy -> ocena ruchu graczy jako II post) platformy zaczynają się samoistnie się rozpadać, około 5 platform na post. Nie dotyczy to największej platformy - ona powoli się rozbija, ale nie zostaje zniszczona na raz (jeżeli losowość padnie na nią, ubywa kawałek materiału).
5. Lot jest dozwolony, jednak nie można oddalić się dalej niż 5 metrów od najdalej wystawionej platformy. Maksymalną wysokością, na jaką można się oddalić to 5 metrów (w górę i w dół, licząc od najwyższej/najniższej platformy).
6. Platformy można zniszczyć zaklęciami lub wzmocnieniami ataków fizycznych o poziomie mocnym lub wyżej
7. Teleportacja dozwolona, posiada pełną siłę.
8. Na czas potyczki delikatnie zmieniono grawitację - skoki są nieco dłuższe, ale jednocześnie wolniejsze. Nie dotyczy to odbić od półek - one wykorzystują ten sam pęd i mają tę samą prędkość, co normalnie.
Prawidłowa część opisu


Nasza wszystkim doskonale znana dynia wystąpiła na sam środek areny. Coś go wsparło, podnosząc do góry na niewielkim filarze. Nie dość, że wyniosło go na wystarczającą wysokość, aby każdy ujrzał dyniogłowego. Dodatkowo jeszcze została jego persona ukazana na wszystkich ekranach tak, aby była pewność, że każdy, dosłownie każdy go widzi. Nawet ci z innych kontynentów, jednak na ten temat chyba łatwiej będzie porozmawiać w późniejszym czasie.
Wszystkie pary oczu skierowały się w tamtą stronę. Zarówno widzowie, jak i magowie przebywający jeszcze teraz w szatniach, także Mistrzowie dopingujący swoich podopiecznych (no, z jednym wyjątkiem - Alexis obserwowała ich srogim wzrokiem, czekając tylko, aby tylko któremuś z nich wpieprzyć za słabości ukazane w walkach czy konkurencjach) i ich poczynania. Każdy był ciekawy, cóż to ma zaraz nadejść!
Witajcie wszyscy! Kabo. Dzisiejszego dnia mamy do zaoferowania wam dość nietypową konkurencję. Nasi eksperci zajmujący się układaniem wyzwań, co do jednego usiłowali wymyślić konkurencję dotyczącą wspinania się na górę, a ktoś poszedł na przekór i wymyślił konkurencję dotyczącą spadania z wysokości. I to przeszło. Tak więc przedstawiam wam Batalię Powietrzną! Kabo.

W tym samym momencie ekrany wszystkie podzieliły się na dwie części. Jedna z nich przedstawiała Dynię gadającą na temat konkurencji - wszystko, co zostało wymienione wyżej - zaś z drugiej widać było "animację komputerową" dotyczącą tej konkurencji. Wszystkie platformy zostały przedstawione za pomocą kółek i elips, zaś uczestników jako patykoludzie. Ktoś musiał się nad tym napracować, bo jakby się temu przyjrzeć, to wyglądało trochę jak rysunki dziecka.
Tak więc przedstawia się nasza konkurencja. Kabo. Zanim jednak zaczniemy, zapraszamy do odwiedzenia naszych sponsorów, którzy posiadają swoich wysłanników na trybunach oraz w całym centrum: Zakłady Bukmacherskie Koleje Fiore Spółka z o.o. oraz Gildia handlowa Rose&Merry. Przedstawicieli tych drugich można rozpoznać po tym, iż rozdają jedzenie. Zapraszamy również do naszego Igrzyskowego Sklepiku, aby zakupić przedmioty z waszymi ulubieńcami! Kabo.


Proszę nie pisać na arenie do czasu wyjawienia składów do danej konkurencji. Pisanie w temacie konkurencji przed pojawieniem się nowego posta Tsumiego na Arenie będzie karane.


Ostatnio zmieniony przez [MG] Ariyamna dnia 17.12.15 18:51, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora

AutorWiadomość


avatar
Raven Tail


Liczba postów : 172
Dołączył/a : 28/04/2015

PisanieTemat: Re: Konkurencja V - Batalia powietrzna   09.01.16 18:14

Nic nie poszło tak jak miało pójść. Nyro puścił dziewczynę, jednak nie docenił tego jak była drobna i lekka. W związku z czym musiała zrobić kilka kroków w tył by nie stracić równowagi. Pech chciał iż Merry stanęła na nie stablinej części platformy, podkruszonej już wcześniejszymi losowaniami. Gdy tylko grunt poczuł na sobie ciężar reprezentantki drużyny neutralnych magów nastąpiło tąpnięcie. Zdziwione oczy dziewczyny znalazły odbicie w równie zdziwionych złotych tęczówkach maga Raven Tail. Znowu był zagubiony. Znowu nie wiedział co ma zrobić. To niezdecydowanie w niespodziewanych sytuacjach było czymś co strasznie go irytowało. To nie był pierwszy raz, kiedy czuł się taki bezsilny. Wszystko się jednak zmieniło w momencie w którym zobaczył jak Merry wystawia ku niemu dłoń. Właśnie! Jak mógł być tak podły?! Jak mógłby pozwolić by dziewczyna, która mu pomogła teraz przez niego straciła szansę na zwycięstwo?! Zresztą chrzanić to! Chrzanić ten turniej! Chrzanić wygraną! Chrzanić to, że na ziemi znajdował się materiał amortyzujący upadek. Jeśli teraz nic by nie zrobił nie mógłby jutro spojrzeć sobie w lustrze w oczy.

Nie myśląc więc wiele, Nyro wymusił posłuszeństwo na swoim zmęczonym ciele i skoczył za Merry łapiąc w locie jej wyciągniętą dłoń. Już spadając, przyciągnął ją do siebie następnie obejmując prawą dłonią w pasie. Była lekka więc nie powinien mieć trudności z trzymaniem jej w ten sposób. W połowie drogi na ziemię skoncentruje w swoich stopach energię magiczną i używając Kesshō spowolni lot. Jeśli będzie trzeba użyje jeszcze raz tego samego zaklęcia na 2-3m przed dotknięciem gruntu. Czy mu się to uda i czy spowolni spadek na tyle by bez przeszkód oboje wylądowali na swoich nogach nie wiedział. Po wylądowaniu jednak całkowicie opadnie z sił. To było zbyt wiele. Ta rana, którą dostał na samym początku cały czas nie dawała mu spokoju. Miał tylko nadzieję, że na dole czeka już jakiś zespół medyczny by go zabrać do lecznicy.


4500-200=4300
Ew 4300-200=4100
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora http://ftng.forumpolish.com/t786-nyro-letram


avatar
Mistrz Gry


Liczba postów : 1643
Dołączył/a : 10/11/2014

PisanieTemat: Re: Konkurencja V - Batalia powietrzna   12.01.16 12:22

- Drodzy państwo - wygląda na to, że nasz system lakrymowizji tymczasowo zawiódł, postaramy się za niedługi czas przywrócić wizję na arenie zanim nasza konkurencja się zakończy! - rozbrzmiał głos Ezzelina, jakby ktoś spojrzał się w dół, wszystkie ekrany miały zaśnieżony ekran. Całkowicie zaśnieżony, ktoś albo celowo to zrobił, albo po prostu był to całkowity przypadek.
- Idealny moment na zepsucie się systemu. Wygląda na to, że system losujący również zawiódł. Zobaczymy, co nastanie - wtrącił się Iorweth, ale ucichli na dłuższą chwilę, kiedy to Mariko zajmowała się swoim oponentem. Nikt tego nie widział, więc nie musieli się martwić o dyskwalifikację, acz skąd mieli mieć pewność, czy na pewno NIC nikt nie widział? Może ktoś się podłączył i to obserwował, innym blokując wizję?
Jednak nastąpiło co nastąpiło - Nyro złapał Merry za szyję, podnosząc z ziemi, aczkolwiek nie podduszając. Po pierwsze nie miał na to już sił, a po drugie - nie chciał. To miała być tylko groźba. Wszystko to skończyło się dość krucho. Platforma porządnie się zatrzęsła, kawałki się rozkruszały pod stopami, a sama Mariko straciła kompletnie równowagę pod wpływem tego wszystkiego. To skończyło się na upadku, zaczęła lecieć, po krótkiej chwili układając się głową w dół. Jednak nie dane było jej spadać samej - w momencie odzyskania wizji, każdy widział, że Nyro ją złapał w locie, który zaraz spowolnił. Leciał z nią idealnie równiutko, upadając zgrabnie na ziemię. Tu mu się film urwał.
- Co się właśnie stało? Nyro spadł razem z Merry? Czyżby to oznaczało...
- Proszę państwa, mamy REEEMIS! - zakomunikował niezwykle głośno Iorweth, aby zaraz oberwać po głowie od Ezzelina. W tym samym momencie skład medyczny pobiegł do naszych "zwycięzców". Zabrali Nyro, któremu natychmiast zaleczyli całe zranienie, aby zaraz wyprowadzić go na noszach z areny. Samą Merry też wyprowadzli.
- Ostatecznie nasza przygoda z Batalią Powietrzną się zakończyła następującymi wynikami: Ostatnie miejsce dla Lamia Scale, zaraz przed nią Sabertooth. Po nich mamy Blue Pegasus i Fairy Tail, zaś pierwsze miejsce zajmują Neutralni Magowie oraz Raven Tail. Dziękujemy i do jutra!

Cytat :
Przepraszam za opóźnienia.
Plus przepraszam również za taką, a nie inną punktację. Omawiałam to z Norie, jak powinnam postąpić wobec remisu, jednak ta opcja będzie najbardziej fair wobec obu uczestników (przynajmniej według mnie). Innymi słowy, zwycięzcami konkurencji są Mariko i Nyro. Dziękuję wszystkim za wzięcie udziału - na evencie już jesteście wolni i jeśli chcecie, możecie pisać na trybunach.

Możecie też napisać tutaj posty z przemyśleniami i z/t na końcu.

Tabela wyników za obecną konkurencję!
LAMIA SCALE - 1 punkt
SABERTOOTH - 2 punkty
BLUE PEGASUS - 3 punkty
FAIRY TAIL - 4 punkty
RAVEN TAIL - 6 punktów
NEUTRALNI MAGOWIE - 6 punktów
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora


avatar
Fairy Tail


Liczba postów : 71
Dołączył/a : 29/06/2015

PisanieTemat: Re: Konkurencja V - Batalia powietrzna   24.01.16 16:18

Przez chwilę Doi leżał oszołomiony na ziemi, do momentu gdy medycy przyszli opatrzyć jego ramię. Rękaw koszuli oraz marynarki nadawał się do wywalenia po spotkaniu z barierą Mariko, więc po prostu ściągnął je i oddał do wyrzucenia - nawet jakby zaszył je to dalej nie dałby rady pozbyć się krwi. Został jedynie w białej koszulce z krótkim rękawem, więc nie było czego się wstydzić przed publiką, która najwidoczniej teraz była zajęta Krukiem oraz Smoczycą. Mimo, że Doi próbował pocieszyć się swoim trzecim miejscem, które było niezłe jak na świeżaka, to czuł coś na kształt złości na siebie oraz zazdrości poziomu mocy przeciwników. Wróżka nic nie mogła zrobić pod naporem ciosów magów, jedynie bezradnie turlał się po kamieniach. Zrozumiał, że to co umie jest niczym do tutejszych standardów- nie był wojownikiem, magiem lecz kowalem, który dodatkowo posługiwał się magią do swojej profesji.
W głowie kołatało mu się wiele myśli a propos siebie samego oraz tego czy jest w stanie równać się z innymi przedstawicieli gildii. Z drugiej strony to może klasyczny ból dolnej części pleców wywołany taką przegraną... Tak czy siak potrzebował przemyśleć wszystko na nowo i postanowić którędy iść dalej.
Gdy w końcu opatrzyli jego lewe ramię oraz dłoń, to udał się do wyjścia z areny by zrobić małe zakupy oraz przesiedzieć resztę turnieju na trybunach.

z/t
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora http://ftng.forumpolish.com/t1009-doi-momochi?nid=1#9191
Sponsored content

PisanieTemat: Re: Konkurencja V - Batalia powietrzna   

Powrót do góry Go down
 
Konkurencja V - Batalia powietrzna
Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry 
Strona 2 z 2Idź do strony : Previous  1, 2

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Fairy Tail New Generation :: [Odkryte forum] :: Eventy :: Archiwum Eventów :: Wielkie Igrzyska Magiczne :: Konkurencje-
RadioAoi.plHalo PBFPBF ToplistaI love PBFPBF Toplista~**~.: ANIME TOP100 :.Najlepsze strony o Anime i Mandze w necie