IndeksFAQSzukajUżytkownicyGrupyRejestracjaZaloguj

Share | 
 

 Ogłoszenia małe i duże

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down 
AutorWiadomość


avatar
Mistrz Gry


Liczba postów : 1643
Dołączył/a : 10/11/2014

PisanieTemat: Ogłoszenia małe i duże   28.12.15 20:49

Jako, iż nie chcę pisać jednozdaniowych wiadomości, które mogłyby równie dobrze zostać umieszczone w jednym temacie jako dodatkowe posty-notki. Tutaj właśnie takie posty będą się zbierały, zostawiając rolę tematów po prostu większym aktualizacjom.

Aktualizacja #1

Zapewne każdy już czytał ten temat, czyż nie? Odejście Tsumiego mogołby oznaczać problemy, jednak już teraz musimy wprowadzić zmiany. Zmiany będą dotyczyły głównie ekip, albo raczej przydziałów.

Póki co znane przydziały są na:
Sprawdzanie KP: Ariyamna i Ayame
Sprawdzanie KM: Norie i Zenshi, ostateczna akceptacja u Ariyamny
Akceptowanie banków: Neony (KJ) oraz każdy inny, Pełnoprawny Mistrz Gry (MM i KJ)

Zostanie również zmieniony w większości przydział Mistrzów Gry jako opiekunów danych gildii. Jedyną gildią, jaka prawdopodobnie się nie zmieni będzie Sabertooth, jednakże ostateczna decyzja pojawi się na dniach razem z rozpiską, kto, gdzie i jak.

Również od jutra pojawią się inne zmiany. Dzisiaj zaczynamy rebalans niektórych Kart Magii, które wyszły w praktyce "kapkę" zbyt mocne. Prosimy o to, aby się wstrzymać do dnia jutrzejszego z wysyłaniem propozycji zaklęć, gdyż będzie drobna zmiana w sposobie ubiegania się o nie. Nie, nie zmienią się wymagania, a po prostu będziecie je przesyłali w inny sposób. Również zaległe zaklęcia, które nam nadesłaliście zostaną sprawdzone w ten właśnie sposób.
- Więcej informacji jutro.

(ogłoszenie to może zawierać w sobie błędy z powodu takiego, że najprościej w świecie jestem już zmęczona)
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora


avatar
Mistrz Gry


Liczba postów : 1643
Dołączył/a : 10/11/2014

PisanieTemat: Re: Ogłoszenia małe i duże   29.12.15 18:09

Aktualizacja #2

Kontynuujemy aktualizację. Dzisiaj dość krótko i zwięźle.

1. Powstał nowy punkt w Regulaminie Forum, w części "III. Zasady pisania na fabule". Brzmi on następująco:
Cytat :
18. Zabrania się tzw. Metagamingu, a także jego odmian, czyli działaniu niezgodnie z tym, co ma się w Karcie Postaci oraz tym, co działo się na fabułach. Wszelkie objawy wyżej wspomnianego będą karane ostrzeżeniami lub innymi karami zależnymi od stopnia odstępstwa. "Łamanie czwartej ściany" (czyli między innymi kierowanie się do czytających, korzystanie z wiedzy na temat wydarzeń forumowych, odwoływanie się do rozmów na chatboxie) nie jest karalne pod warunkiem, że nie jest wykorzystywane na korzyść gracza prowadzącego postać.

2. Powstał nowy dział, w którym możecie proponować wszelkie zmiany do KM oraz nowe zaklęcia, wzmocnienia starych. Dział ten znajduje się w strefie gracza i nosi nazwę "Rozwinięcia zaklęć", w tamtejszym przyklejonym temacie możecie przeczytać, z czym to się je.
Wszystkie osoby, które wysyłały zaklęcia na adminie proszone są o przesłanie ich do tego działu.

3. Delikatnie zmieniliśmy sposób, w jaki wygląda dział "Osiągnięcia". Od tej pory oddzielnym tematem jest lista pełna osiągnięć, a także spis na poszczególne miesiące. Nowym dodatkiem jest lista osiągnięć dla każdego gracza podzielona na gildie. Wszystko możecie zobaczyć na własne oczy w tym dziale. Jeżeli ktoś już odebrał Grudniowe osiągnięcia, nie może ich odebrać ponownie, gdyż nie zostały wystawione ponownie, a po prostu zmieniona została forma wystawiania, jeśli tak można to ująć.

4. Zmienił się lekko system Rady Magicznej, albo raczej dołączania. Fabuły prowadzi [MG] Neony, zaś wymogiem na dołączeniem jest posiadanie minimum 4.000 MM.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora


avatar
Mistrz Gry


Liczba postów : 1643
Dołączył/a : 10/11/2014

PisanieTemat: Re: Ogłoszenia małe i duże   04.01.16 17:40

Aktualizacja #3


Zapewne zauważyliście, że usunęłam wszystkie opisy przedmiotów podawane przez użytkowników w temacie "Kowal". Usunęłam je, bo obecnie zmieniamy trochę zasadę wstawiania itemów do tego tematu. Od tej pory każdy pisze u Kowala post fabularny, zaś w rozwinięciach zaklęć (nie ukrywam, że nazwę mogę niedługo zmienić, gdyż jest trochę... duża rozbieżność możliwości jak na taką) podajemy opis przedmiotu, każdy w swoim temacie. Prosimy o trzymanie się zasady Jeden gracz = jeden temat.

Tak, ma to na celu ograniczenie ilości komentarzy pokroju "jeśli myślisz, że ci to zaakceptują to chyba cię bóg opuścił, nie będę z tobą walczył bo masz op przedmiot blahblahblah", a także ograniczenie wycieku informacji z KM, który w tamtym miejscu był de facto zbyt duży.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora


avatar
Raven Tail


Tytuł : Najlepsza Grafika, Portret Raven Tail, Dusza Forum, Szlachetne Niedocenione
Liczba postów : 1214
Dołączył/a : 04/11/2014

PisanieTemat: Re: Ogłoszenia małe i duże   10.01.16 1:04

Aktualizacja #4


W czwartej już aktualizacji mam dwie dość istotne informacje na temat forum.

Pierwszą z nich jest to, że ze względu na natłok neutrali, grupa ta została zamknięta, póki takie gildie jak Lamia Scale, Blue Pegasus czy Mermaid Heel nie zrównają się chociażby do Raven Tail ilością aktywnych graczy. A jakby nie patrzeć, to ilość neutralnych w porównaniu do trzech wyżej wspomnianych gildii jest zatrważająco wielka.

Drugą zaś jest to, że stworzyliśmy - po części - nowy przydział Mistrzów Gry do poszczególnych gildii. Udostępniamy go teraz, aczkolwiek istnieją luki, które postaramy się w najbliższym czasie wypełnić. Obecnie jest to następująca lista przydziałów:
Blue Pegasus - Dowolny [MG]
Dragon's Howl - Dowolny [MG]
Fairy Tail - [MG] Norie
Lamia Scale - [MG] Neony
Mermaid Heel - Dowolny [MG]
Raven Tail - [MG] Zenshi
Sabertooth - [MG] Ariyamna
Rada Magii - [MG] Neony
Tam, gdzie wpisany jest "Dowolny MG", tam postaramy się dołożyć przydział.

Nie oznacza to jednak, jak do tej pory, że osoba wpisana na tę listę MUSI was przyjąć na fabułę. Oczywiście, kiedy ma otwarte zapisy, wtedy powinien zabrać taką osobę na fabułę na dołączenie. Jeśli jednak jest inaczej, czyli ma za dużo fabuł na głowie i postanowił zamknąć zapisy, gracz przystępujący do gildii ma prawo zgłosić się do dowolnego innego Mistrza Gry w celu odbycia fabuły na dołączenie.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora http://ftng.forumpolish.com/t225-ariyamna-hirano


avatar
Mistrz Gry


Liczba postów : 1643
Dołączył/a : 10/11/2014

PisanieTemat: Re: Ogłoszenia małe i duże   28.01.16 6:49

Aktualizacja #5


Aktualizacja naprawdę drobna. Do naszej ekipy Mistrzów Gry dołącza Takeru. Już w nocy Tsumi zaliczył mu egzamin na dołączenie do tejże grupy, jednak teraz można już oficjalnie podać do informacji, iż taki się zakończył pomyślnie. Od teraz możecie go "zamęczać" fabułami, prosimy jednak pod uwagę wziąć to, że nie każdy MG ma czas na siedzenie forum 24/7.

(po prostu o tej godzinie już chciałam iść spać i nie miałam siły na zmienianie niczego w kodzie)

Drugą informacją jest to, że wciąż trwa egzamin sprawdzający Mariko. Po fabule z Yasuhiro - lub z Tsu, jeśli fabuła ruszy - najprawdopodobniej orzekniemy, czy egzamin został zaliczony, czy nie.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora


avatar
Raven Tail


Tytuł : Najlepsza Grafika, Portret Raven Tail, Dusza Forum, Szlachetne Niedocenione
Liczba postów : 1214
Dołączył/a : 04/11/2014

PisanieTemat: Re: Ogłoszenia małe i duże   16.02.16 23:26

Aktualizacja #6


Nie chce mi się dzisiaj rozpisywać, bo późna pora (powiedziała to ta, która idzie spać o 3-4). Chciałabym podsumować jakoś ostatnich parę dni na forum, a także wrzucić nową aktualizację dot. misji. Zaczynamy!

* Do grona MG dołącza Mariko. Dość przedwcześnie skończyłam jej próbę z racji, że trwała całkiem długo i dziewczyna nie miała okazji jej skończyć.
* Próbnymi Mistrzami Gry zostają: Sabienika i Nyro. Obecnie prowadzą oni misje sprawdzające i po nich okaże się, czy zawitają do nas na stałe.
* Wpadły dwie nowe misje zwykłe.
* Oraz dwie nowe umiejętności fabularne
* I trzy przedmioty: dwa magiczne oraz lakryma.

No i większy update: zamykamy możliwość dodawania nowych misji. Od tej pory misje będą tworzone przez Mistrzów Gry, cobyśmy nie wychodzili na śmierdzących leni. Misje również będą przenoszone do archiwum. Ma to na celu "zachęcenie" graczy do spoglądania na inne misje i uniknięcie paradoksu "kradzieży jednego pierścienia babci 10 razy", który nam się w tym momencie wytworzył.
Wśród misji dodawanych przez MG mogą pojawić się misje typu: backstory (misje odkrywające jakieś wątki poboczne stworzone przez MG), wieloletnie (kilka wątków na różnych misjach łączące się w jedno na końcu i nie tylko), potwarzalne (przynieś, podaj, pozamiataj), a także zwykłe misje.
Zmiana nie dotyczy obecnych już misji powtarzalnych, które będą dostępne do końca świata i nie znikną w archiwum.
Od tej pory również, przyszli próbni MG w czasie swojej próby będą mieli wymóg stworzenia co najmniej jednej misji. To już taka informacja na przyszłość.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora http://ftng.forumpolish.com/t225-ariyamna-hirano


avatar
Mistrz Gry


Liczba postów : 1643
Dołączył/a : 10/11/2014

PisanieTemat: Re: Ogłoszenia małe i duże   18.02.16 18:42

Aktualizacja #7


Bardzo szybkie ogłoszenie. Od dnia dzisiejszego, ze względu na wynikające utrudnienia z prowadzenia banku, jest nakaz wpisywania łącznej puli MM właśnie zdobytych. Został zaktualizowany wzór banku MM.

To samo tyczy się banku klejnotów, bo chociaż jest tam wzór z "aktualnym stanem konta", niektórzy po prostu to pomijają.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora


avatar
Mistrz Gry


Liczba postów : 1643
Dołączył/a : 10/11/2014

PisanieTemat: Re: Ogłoszenia małe i duże   29.02.16 22:17

Aktualizacja #8

Poniżej przedstawiam najnowszą notkę z aktualizacjami. Głównie pragnę się skupić nad achikami oraz ostatnim zawieruszeniem, które w związku z nimi powstało. Dodatkowo ujawniamy częściowo tajemnicę na temat egzaminu na S, podajemy informację na temat opiekunów gildii oraz zapowiedź czystek w użytkownikach.Zacznijmy więc od osiągnięć, które są dzisiaj głównym tematem w naszych nagłówkach.

Z listy znikają następujące osiągnięcia (nie można ich już zdobyć):
- Buuu - pokaż nam jak wyglądasz
- "Game master" - udziel się w 10 grach
- "Jestem Maciek" - powiedz coś o sobie
- "Wow, pieseł, wow" - stwórz mema.
- "Pora się wycofać!" - poddaj się lub zrezygnuj z 5 walk w ich trakcie. (PvP)
- "Taktyczny odwrót" - poddaj się lub zrezygnuj z 15 walk w ich trakcie. (PvP)
- "Wiem kiedy skończyć" - poddaj się lub zrezygnuj z 30 walk w ich trakcie. (PvP)
(trzy powyższe zniknęły wcześniej)
- "Dawca misji" - stwórz 10 misji
- "Zleceniodawca" - stwórz 20 misji

Powód:
- Pierwsze cztery zostały rozdane po raz drugi (trzeci?) i ostatni ze względu na to, że osoby prące po osiągnięcia po prostu zaczęły spamować w tych tematach, niekiedy odpowiadając swoim multikontom na posty w celu uzyskania osiągnięcia.
- Osiągnięcia za poddawanie się okazały się być bez sensu, gdyż w przyszłości by tworzyły sytuacje, gdzie gracze po jednym poście będą się poddawali by mieć osiągnięcie - zostało tylko jedno z tej kategorii, czyli za jedno poddanie się.
- Osiągnięcia za nowe misje zostały usunięte ze względu na zmiany systemowe wprowadzone wcześniej.

Przesunięcia:
- "Magią Malowane" zostało przesunięte do kategorii "Różne"
- "Mędrzec" zostało przeniesione do kategorii "Unikatowe"

Informacje na temat osiągnięć:
- Stoicki Spokój jest przyznawane tylko i wyłącznie w przypadku, kiedy gracz spotkał się z niezwykle przedłużającą się misją z powodu innych nieodpisujących osób lub Mistrzów Gry lub po prostu długiej fabuły, która została wymyślona na taką długość. Osiągnięcia NIE przyznajemy jeśli gracz znika sobie na miesiąc daje po jednym-dwóch postach. Tak, osiągnięcie Leightona (Poeventowe) właśnie z tego powodu zostało cofnięte.
- Kto pierwszy, ten lepszy! nie oznacza, że macie prawo przyciskać swoich MG do szybszego odpisywania!! Mistrz Gry nie jest botem siedzącym 24/7 służącym do odpisów, są to też ludzie! W przypadku kiedy popędzacie do odpisu żeby tylko mieć osiągnięcie, macie prawo spotkać się z całkowitą odmową, a MG nawet w ramach kary za nieposzanowanie jego czasu osobistego może zwolnić tempo odpisów.
- Hiperprzestrzeń liczy się tylko, jeśli prowadzisz fabułę główną i na alternatywie, nie liczy się Arena chociaż jest częścią alternatywy.
- Proszę nie wysyłać propozycji z nowymi osiągnięciami. System od samego początku odrzucał możliwość proponowania osiągnięć przez graczy, poza tym, tym bardziej będziemy je odrzucać ze względu na ich nadmiar.
- Niektóre osiągnięcia będą usuwane po tym, jak ktoś je wypełni. Między innymi będą to osiągnięcia związane z misjami.

Informacja w kwestii MM za osiągnięcia:
Ze względu na to, iż przyrost MM z osiągnięć i konkursów jest ogromny, postanowiliśmy ograniczyć dla magów A i wyżej przyrost MM za osiągnięcia. Pozwoli to na to, aby młodsi gracze mogli dorównać im poziomem. Nie martwcie się - MM ucięte przy rozdawaniu osiągnięć jest przyznawane na następne miesiące. Maksymalną ilością MM w danym miesiącu dla magów A i wyżej jest 1.000MM.
Dlaczego obniżamy MM dla magów A i wyżej? Ze względu na to, że gracze ci zabrnęli już zbyt daleko w rozwoju, poza tym, system zakłada zwiększenie maksymalnej, i tak sporej już nagrody w MM za fabuły i walki.
Poza tym, za osiągnięcia od tej pory nie będzie zbyt dużo MM rozdawane. Podczas ostatniego ustalania nagród stwierdziliśmy, że to nam robi co miesiąc coraz większy rozgardiasz kiedy nagle ktoś uzbierał tyle achików, że otrzymał równo 4.100MM.

Do osób nieaktywnych:
Jeśli ktoś nie aktualizował banku przez co najmniej 2 miesiące, nie otrzymuje nowych osiągnięć na konto, to samo tyczy się nowych nagród za konkursy/loterie/rozdawanie.Opiekunowie gildii wybrani!
Od tej pory mamy opiekunów gildii, którzy będą opiekowali się poszczególnymi gildiami w kwestii aktualizacji osiągnięć, rekrutacji do gildii, a także interesami fabularnymi. Jedna uwaga - jeśli ktoś ma zamknięte zapisy lub nie chcesz zamęczać Mistrza Gry z nieobecnością, masz wciąż prawo poprosić inną osobę o fabułę.
Blue Pegasus - [MG] Takeru
Dragon's Howl - [MG] Mariko
Fairy Tail - [MG] Norie
Lamia Scale - [MG] Neony
Mermaid Heel - [MG] Mao
Raven Tail - [MG] Zenshi
Sabertooth - [MG] Ariyamna
Rada Magii - [MG] NeonyInformacje na temat Egzaminu na S
Ze względu na to, że mamy 24 (25) magów rangi A na forum, a nie mamy do końca ustalonego egzaminu na S i nie wyszliśmy z śmietniska jaki się zrobił w czasie, po DME, każdy gracz, który chce, ma prawo poprosić o fabularną misję/fabułę na S. Istnieje jednak pewien wymóg, który należy spełnić aby móc podejść do egzaminu. Wymogiem jest ukończenie 5 fabuł u MG (eventy się liczą) na minimum 10 postów każde (10 postów MG i 10 postów gracza). Ma to zapobiec temu, że osoby "wygrindowane", czyli zdobywające MM na eventach, osiągnięciach i konkursach mogą sobie wbić S od tak sobie. Z kanonu doskonale wiemy, że Erza ciężko pracowała żeby zostać magiem S w Fairy Tail.

Po ustaleniu ostatecznej formy egzaminów na S, podamy informacje na ich temat.Czystki w użytkownikach
Osoby nieaktywne lub wchodzące raz na jakiś czas bez żadnego usprawiedliwienia czy rozpoczętej fabuły będą usuwane w okolicy weekendu 26-27 marca lub, o ile będę miała czas, to w weekend 19-20 marca.

Dotyczy to również osób z multikontami, którzy skupiają się na jednym koncie i skupiający się na innym. Ogólnie rzecz biorąc, takie olewanie jednego konta na rzecz drugiego jest łamaniem następującego wpisu w informacjach na temat multikont:
Cytat :
6. Należy o wszystkie konta dbać jednakowo!
Aktualizacja kart NPC
Jak każdy zauważył, karty NPC zostały zaktualizowane i każda z nich dostała nowy, ładny wzór z obrazkiem. Ma to na celu ujednolicenie kart postaci NPC i niwelację powszechnego zjawiska, że jeden z NPCów ma wygląd w formie obrazka, a inny nie.
W kwestii NPCów nadesłanych na konkurs bez żadnego opisu konkretnie podsuwającego pod nos dany wygląd postaci lub bez żadnego obrazka choćby w linkach, sama wyglądy dobierałam i mogłam nie dopasować się do waszej wizji.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora


avatar
Raven Tail


Tytuł : Najlepsza Grafika, Portret Raven Tail, Dusza Forum, Szlachetne Niedocenione
Liczba postów : 1214
Dołączył/a : 04/11/2014

PisanieTemat: Re: Ogłoszenia małe i duże   15.03.16 16:00

O czystce kont 26/27 marca

Uwaga, drodzy gracze. Poniżej znajduje się lista MULTIKONT, które zostaną usunięte z racji zaniedbania na rzecz innych kont. Zostaną one usunięte w trakcie najbliższej czystki kont nieaktywnych (26/27 marca) z racji tego, co wyżej wspomniałam - zaniedbywanie na rzecz innych kont (gdzie w regulaminie multikont znajduje się wyraźny zapis, aby dbać o wszystkie konta jednakowo). Jak uchronić konto od kasacji? Wznowić grę na nim i opiekować się nim tak samo, jak kontami pozostałymi.

Lista multikont do kasacji:
* Shin'en
* Sophie
* Tsu
* Yasuhiro

Nie obejmowałam na tej liście kont, których właściciele wciąż nad postaciami pracują (Jurina) lub oczekują na zakończenie fabuły poprzedniego konta (Fuji), a także kont, których właściciele mają długotrwałą nieobecność zgłoszoną u mnie.
Poza tym, na liście do usunięcia są:
* Osoby zarejestrowane przed 12/13 marcem, a nie uzyskały koloru (o ile ktoś nie zgłosił mi możliwości, że dłużej zajmuje mu tworzenie postaci i nie zniknął w pewnym momencie)
* Następujące konta za nieaktywność lub rezygnację z gry:
Vivianne, Clever, Hellow, Gamar Goldlin, Nagashi, Lucian, Taharii, Aurum, Mithir, Leighton, Zack, Yuyu, Arashi, Menma

I tak, czystka odbędzie się 26 lub 27 marca w miarę moich możliwości.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora http://ftng.forumpolish.com/t225-ariyamna-hirano


avatar
Raven Tail


Tytuł : Najlepsza Grafika, Portret Raven Tail, Dusza Forum, Szlachetne Niedocenione
Liczba postów : 1214
Dołączył/a : 04/11/2014

PisanieTemat: Re: Ogłoszenia małe i duże   22.03.16 21:58

Bukmacher

Teraz tak szybko. Podsumowano bukmachera, niektórzy w tej sumie otrzymali również zwrot za nieaktualne, wycofane zakłady. Wszystkie poniższe wartości są podane w klejnotach, które oczywiście możecie wypłacić w banku.

Wypłaty:
Raion
– 1500
Kolt – 1200
Iwaru – 1700
Norie - 6330

Plus informacja - ponownie nie ma Mistrza Gry stale opiekującego się Mermaid Heel. Można się zapisywać do dowolnego innego. Mao opuszcza stanowisko MG, gdyż rezygnuje z gry. Znajdziemy za niego zastępstwo jak najszybciej, aby rozpoczęta przez niego fabuła nie leżała odłogiem w nieskończoność.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora http://ftng.forumpolish.com/t225-ariyamna-hirano


avatar
Mistrz Gry


Liczba postów : 1643
Dołączył/a : 10/11/2014

PisanieTemat: Re: Ogłoszenia małe i duże   24.04.16 16:49

Aktualizacja #9

Dzisiaj więc nadchodzi drobna aktualizacja. Wypiszę tutaj rzeczy, o których niektórzy już wiedzą, a także te, które wprowadziłam "na poczekaniu".Dwa awanse
Zacznę od początku. Jakiś tydzień temu wynikła nieciekawa sytuacja prywatna, której szczegóły zachowam dla siebie. Z tego też powodu Zenshi w dniu 18. Kwietnia zyskał w ramach próby przywileje administratora. Zajmuje się on razem ze mną sprawdzaniem KM oraz kwestiami forumowymi.
Drugim awansem jest ten "świeższy", czyli wyjście z okresu próbnego. Szczęśliwym Mistrzem Gry, który zyskał przywileje pełnoprawnego jest Ivrina. Serdecznie gratulujemy!

Wciąż trwają okresy próbne dla Sabieniki oraz Nyro, a także rozpoczęte zostały dwie nowe próby: Dla Zina oraz Pengiela (poszukujemy chwilowo MG, ale o tym niżej).Nowa forma sprawdzianu dla MG
W chwili obecnej przeprowadzamy test dla dwóch MG, którymi są Pengiel oraz Zin. Są oni sprawdzani na bazie nowego sposobu sprawdzania kandydatów niewymagający znajomości kart magii graczy. Osoby, które po 20. Kwietnia zgłoszą się na test próbny będą prowadziły ze swojego konta (wyjątkiem jest Pengiel, gdyż jest to jego główne konto) fabułę dla NPCa prowadzonego przez Pełnoprawnego Mistrza Gry. Poza tym, aby zaliczyć okres próbny należy złożyć minimum jedną misję w dziale MG.Połączenie tematów
Pewnie każdy widział, że istniał w dziale Misji temat zgłoszeń do MG, jednak całkiem opuszczony, gdyż przez cały czas jego istnienia zgłosiły się do niego jedynie trzy osoby. Od dłuższej chwili zastanawiałam się i wahałam nad decyzją, czy by ich nie połączyć, co w dniu dzisiejszym nastało. W chwili obecnej na misje i fabuły od MG (zarówno te tworzone przez nich na rzecz gracza, jak i te z tablicy) można zapisywać się w Zgłoszeniach do MG. W razie pytań związanych ze wzorami prosimy o kierowanie się do mnie.Brak opiekunów gildii
Ze względu na ostatnie wydarzenia na forum, nadchodzące odejście Neonyego, na chwilę obecną nie ma opiekunów do takich gildii jak Fairy Tail, Lamia Scale czy Rady Magicznej. W chwili obecnej możecie się zgłaszać do dowolnych Mistrzów Gry o fabułę dołączenia, jednak postaramy się wypełnić te luki kiedy zakończymy wszystkie próby Mistrzów Gry.Znowu przekładanie...
Niestety. Pamiętacie zmiany, które zapowiadałam tutaj? Niestety, nie damy rady tego zrobić do końca kwietnia. Nie będę podawała daty ukończenia zmian i dodania ich do naszego forum, jednak postaramy się je dopracować i wrzucić. Przepraszamy was za zwłokę.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora


avatar
Mistrz Gry


Liczba postów : 1643
Dołączył/a : 10/11/2014

PisanieTemat: Re: Ogłoszenia małe i duże   01.06.16 21:22

Wyniki Plebiscytu

Plebiscyt, który dzisiaj się zakończył z pewnością zostawi po sobie ślad. A o tym niżej, na początek przedstawię wyniki naszego głosowania.Wyniki
Wyniki zbierałam do godziny 16, a teraz zajmę się ogłoszeniem ich w formie krótkiej notatki. Tytuły zostaną niebawem wpisane do waszych pól profilowych i będą wyświetlane przez cały rok. Pojawiły się posty, w których głosowano na więcej niż jedną osobę w danej kategorii chociaż nie było takiej możliwości, więc w tych przypadkach brałam zawsze pierwszą wymienioną osobę. Wpisy do profili powinnam zrobić dzisiaj albo jutro w zależności od czasu mi danego.

Najciekawsza postać na forum
W kategorii na postać męską wygrał Raion. Wiele osób głosowało też na innych panów (Hizashi, Nehan, Zenshi i Aaron), jednak najwięcej spośród nich zyskał właśnie on. Gratulujemy!
Kiedy chodzi o kobiety, tutaj zwyciężyła Ivrina z sumą trzech punktów. Padały jednak głosy również na jej multikonto (AkiKou), a także na Meredith, Kuugen, Sharvari, Shinę oraz Sarę. Mimo wszystko: gratulujemy!

Ulubiona Para
Waszą ulubioną, oficjalną parą okazało się Kuugen oraz Hizashi z sumą pięciu punktów. Nie dziwne - większość ich lubi i są chyba jedną z tych par, które doszły do skutku poza chatboxem. Padł również głos na Ariyamna x Zelroth, jednak ta parka nie była w stanie przebić się przez otoczkę stworzoną wokół Kuu i Hiza.
Kiedy chodzi o parę nieoficjalną, wasz wybór był znacznie bardziej zróżnicowany, chociaż bez żadnych problemów tutaj wygrała parka Trystian x Kolt z sumą pięciu punktów. Pojawiły się też pary Ariyamna x Ariyamna, Tora x Ariyamna, Trystian x Retta oraz Ivrina x Roesti.

Najsumienniejszy Mistrz Gry
Kiedy chodzi o tytuł najsumienniejszego, tutaj bez najmniejszych problemów wygrała [MG] Ivrina z sześcioma głosami. Wymieniony został również dawno nieaktywny [MG] Tsumi za prowadzenie fabuły dołączenia dla Nosu. Innymi osobami wymienionymi były Takeru z jedym punktem, Ariyamna z dwoma oraz Zenshi z jednym.

Pamiętna Sesja
Tytuł pamiętnej sesji zgarnął [MG] Neony za liczne przeprowadzone fabuły na forum. Zyskał przychylność od trzech graczy, innymi osobami są [MG] Nyro oraz [MG] Zenshi. Wyróżnienie otrzymali również MG zajmujący się ostatnim eventem.

Najlepsza Grafika
W kwestii grafiki zdania nie były zbytnio podzielone. W tej kategorii cztery punkty otrzymała Ariyamna, a zaraz za nią uplasował się Roesti z dwoma, a także [MG] Ivrina i Hizashi z jednym.

Cudowny Pisarz
W tej kategorii pojawił się niestety remis. Na pierwszym miejscu pojawiły się zarówno Mariko, jak i Kuugen, obie uzyskały po dwóch punktach od publiczności. Zyskują one tym samym tytuł cudownych pisarek! Innymi osobami wyróżnionymi w tej kategorii były Sharvari, Ivrina, ale też i Zenshi z Airee.

Portret Grupy
Kiedy chodzi o portrety... W jednych gildiach okazały się one niezwykle prostymi wyborami, w innych już nie bardzo.
- W Pegazach trwała długa walka, którą ostatecznie wygrał Tora z trzema głosami. Zaraz za nimi były Hermiona oraz Fu-hao, które zdobyły po dwa głosy.
- Kiedy o Wróżki chodzi, tutaj bez żadnych problemów wygrała Arianna z 7 punktami.
- Lamia również nie miała dużych problemów z wybraniem swego portretu, którym został Iwaru z sześcioma głosami, wystając na przód trójki złożonej z niego, z Kiary oraz Connora.
- Syreny trochę się kłóciły z wyborem, jednak ostatecznie zwyciężyła Revy z sześcioma głosami, zostawiając Airee z dwoma daleko w tyle.
- O wiele większe kłótnie były wśród Kruków, gdzie wyróżniające osoby się ledwie o czubek nosa wymijały. Ostatecznie zwyciężyła Ariyamna z czterema punktami, a za nią byli: Hizashi i Nyro z dwoma oczkami oraz Roesti z jednym.
- Kotki z ząbkami również miały do rozwiązania dylemat. Rozwiązały go one jednak szybko poprzez wybranie Zina dzięki pięciu głosom. Zanim uplasowała się Kuugen z dwoma oraz Kolt z jednym.
- Przedstawiciele Neutrali również zyskali swój portret. Został nim zboczony zielarz Kaairo z sześcioma głosami od społeczeństwa, za nią pojawiła się Sharvari z dwoma oraz Marie Antoinette z jednym.
- Kiedy zaś o Smoki chodzi, tutaj dylemat też się pojawił. Ostatecznie ich portretem zostaje Zenshi z czterema punktami, aczkolwiek Mariko deptała mu po piętach ze swoimi trzema.
- Ostatnią grupą była ta, w której nie było zbyt dużego wyboru. Twarzą Rady Magicznej została Bitter B.!
Wszystkim zwycięzcom gratulujemy!

Najlepszy Skład
Jak to ktoś w czasie głosowania powiedział: on zabija, ona kopie. W tej kategorii zwyciężają Ivrina oraz Zenshi z sumą trzech głosów. Za nimi uplasowały się następujące grupy z jednym punktem każda: Kolt, Trystian oraz Retta, Nyro i Ariyamna, Kuugen oraz Hizashi.
Wyróżniona została również ekipa... z całego chatboxa oraz forum, otrzymując dwa punkty.

Druga Osobowość
Chociaż kontrowersyjnie, tę kategorię wygrywa Iwaru, albo raczej Sarah (bo to imię padało w głosowaniu) z pięcioma głosami. Za nim(nią?) uplasowali się kolejno Ivrina z dwoma punktami oraz z jednym punktem: Aaron Irvine, Trystian, Mariko i Zenshi.

Najlepsza Sesja
W tym miejscu wyróżniono nie osobę, nie konkretną grupę osób, a cały event. Wygrało bowiem Dai Matou Enbu z czterema punktami! Wyróżniony został też oddzielnie bal (jednak wliczyłam to jako punkt dla DME), a także następujące fabuły: Sarah z [MG] Ivriną w gabinecie mistrza, Nyro, Ariyamna i [MG] Zenshi na tropie Sorcerera, a także jedną fabułę odleglejszą, prowadzoną przez [MG] Miriam dla użytkownika Lucifera.

Śmieszek Forumowy
Głosy były w miarę równomiernie rozłożone między wszystkimi, którzy zostali nominowani w tej kategorii, jednak najwięcej z nich uzyskał Roesti! Wysunął się na prowadzenie z czterema punktami, za nim był Mach z trzema, Airee z dwoma oraz Kaairo z Sarah, którzy mieli po jednym punkcie.

Mr/Ms Popular
Jedną z ostatnich czterech kategorii, jaką winnam przeanalizować pod kątem punktów rozdanych graczom, jest właśnie ta określająca osobę najbardziej popularną. I zostaje nią Mariko z pięcioma głosami od publiczności! Zaraz za nią była Ivrina z czterema, a z jednym punktem zostali Nyro i Kuugen.

Chatboxowy Nadawacz
Kto nie może się uciszyć na chatboxie? Na to pytanie odpowiedzieli nam użytkownicy forum. Więc kto? Mach! Tak stwierdziło pięć osób biorących udział w plebiscycie. Kolejne cztery skierowały swe palce w stronę Ivriny, a po jednej mówiło: Ariyamna albo Kaairo.

Dusza Forum
Bez tej osoby forum nie ma prawa istnieć. Na to pytanie w miarę jednogłośnie odpowiedzieli użytkownicy i pięć osób wytypowało Ariyamnę. Kolejne trzy mówiły, że duszą forum winna być Ivrina, a trzy kolejne, rozdzielając po równo swe głosy mówiło: Kuugen, Gietal (duch Sarah) oraz Zin.

Forumowy Stróż Rozgrywki
Ostatnia kategoria, ostatnie głosy. Tutaj bez większych problemów zwyciężyła [MG] Ivrina z siedmioma głosami. Daleko w tyle pozostawiła Ariyamnę z dwoma punktami.Niespodzianka!
Jutro w ogłoszeniach zostanie otwarty nowy dział. Nie powiem, co to będzie, mogę jedynie powiedzieć, że było to proponowane parę razy przez różnych użytkowników na przestrzeni lat.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora


avatar
Mistrz Gry


Liczba postów : 1643
Dołączył/a : 10/11/2014

PisanieTemat: Re: Ogłoszenia małe i duże   07.06.16 12:19

Aktualizacja #10

Drobna nowość, ważna informacja w związku z tym, co będzie miało miejsce za niedługo. Nie będę się rozpisywała we wstępie bo nie wiem, co powinnam tutaj tak naprawdę napisać.Mapa i nowe lokacje
Pojawiło się pięć nowych lokacji w wyniku wprowadzenia zaproponowanych przez Honyę (vel Mach) zmian. Od teraz każda gildia posiada siedzibę w pobliżu lub w jakimś mieście. Zaktualizowana również została mapa.
Nowe lokacje grywalne to:
Raflesia - miasto, w której budynek Sabertooth się znajduje.
Ivalyn - dość podejrzane miasteczko, podobno dom dla magów z Dragon's Howl. Podobno.
Margaret - kanoniczne miasto, tutaj mieści się Lamia Scale.
Rosea - wielki port tuż przy rzece, po drugiej stronie delty znajduje się budynek Mermaid Heel.
Kornblume - malownicze miasto między górami, stolica dla Blue Pegasus.Zastępstwa
W związku z tym, że jestem nieobecna już od 15. Czerwca i potrwa to do końca lipca najpewniej (tu szczegóły), jestem zmuszona do wytypowania zastępstw. Podam również do informacji pewną dość istotną zmianę nawet, jeśli już jest ona wdrażana w życie od paru dni.

W czasie mojej nieobecności [MG] Mariko będzie odpowiadała za karty postaci. [MG] Ivrina opiekować się będzie Kartami Magii, jednak przez pierwszy tydzień lipca będzie to robiła również Mariko (Ivrina również potrzebuje wolnego, bo zasługuje za swoją ciężką pracę!). Nadaję im już teraz uprawnienia administratora aby mogły również nadawać rangi oraz kolory.

I tak, Mariko od tej pory będzie zajmowała się sprawdzaniem Kart Postaci na stałe, a z Ivriną będziemy sprawdzały umiejętności proponowane przez was w tematach. W chwili obecnej zastanawiam się również rozwiązać problemy wynikające z niewielkiej ilości Mistrzów Gry w porównaniu do ilości graczy chcących iść na fabuły czy misje.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora


avatar
Mistrz Gry


Liczba postów : 1643
Dołączył/a : 10/11/2014

PisanieTemat: Re: Ogłoszenia małe i duże   26.07.16 0:10

Nabór na MG


News szybki niczym pendolino. Otwieramy - jak zauważyliście - rekrutację na MG, tymczasowo odbywa się ona na zasadzie "możesz się zgłosić na próbę", a nie jak zazwyczaj - "my wybieramy śmiałków". Możecie się zgłaszać przez prywatną wiadomość lub na gadu-gadu (lub inną preferowaną ścieżką, chociażby gołębiem pocztowym) do pełnoprawnych Mistrzów Gry. Poniżej przedstawiam skrót tego, co należy wiedzieć o nowym sposobie rekrutacji MG:

- W czasie okresu próbnego należy stworzyć co najmniej jedna misję.
- Okres próbny trwa tyle samo, co fabuła prowadzona w czasie tegoż.
- Fabuła próbna odbywa się pod okiem pełnoprawnego MG, który kieruje NPC na fabule wymyślonej przez kandydata. Dane NPCa są jawne (magia i karta postaci)
- Kandydat niekoniecznie trafi pod skrzydła MG, do którego się zgłaszał. Jest to w dużej mierze zależne od wolnych wakatów u MG.

W razie pytań co do kwestii zgłaszania się do dowolnego pełnoprawnego MG: zdecydowałam się zrobić to w ten sposób ze względu na brak możliwości sprawdzania zgłoszeń 24/7.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Sponsored content

PisanieTemat: Re: Ogłoszenia małe i duże   

Powrót do góry Go down
 
Ogłoszenia małe i duże
Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry 
Strona 1 z 1

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Fairy Tail New Generation :: Ogłoszenia :: Dziennik Zmian-
RadioAoi.plHalo PBFPBF ToplistaI love PBFPBF Toplista~**~.: ANIME TOP100 :.Najlepsze strony o Anime i Mandze w necie