IndeksLatest imagesSzukajRejestracjaZaloguj

Share
 

 Walentynki '16

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down 
AutorWiadomość
[MG] Ariyamna


[MG] Ariyamna
Mistrz Gry


Liczba postów : 1643
Dołączył/a : 10/11/2014

Walentynki '16 Empty
PisanieTemat: Walentynki '16   Walentynki '16 Icon_minitime03.02.16 15:38

Walentynki '16 MZyqFcq

Walentynki czas zacząć!


W niedzielę przybył do mnie Kupidyn, wiecie? Bywa i tak - Ty sobie odpoczywasz, a ktoś nagle się do Ciebie dobija bez większego powodu. Wpada do domu w butach, na jakichś skrzydełkach i mówi: "ej, młoda, sprawę mam do Twoich dzieciaków. Brakuje mi walentynek do rozdania na moje święto. Ogarną coś te Twoje dzieciaki?" No dobra, zgodziłam się na to. Szkoda tylko, że przez ratowanie świata przed Tyranozaurem Natsurexem zupełnie o tym zapomniałam.

Wracając do rzeczy, bo tego Tyranozaura zdołałam pokonać. Tegoroczną zabawą będzie nasza już tradycja, czyli wysyłanie kartek walentynkowych do wybranej osoby! Forma jest tutaj zupełnie dowolna, możecie wybrać obrazkową formę, chociażby poprzez wybranie kartek z internetów, ale możecie też napisać coś od siebie - wiersz, jakieś zwykłe życzenia. Istnieje również możliwość wysyłania walentynek anonimowo lub z jakimś własnym, niecodziennym podpisem!

Poza tym, pomocnik Kupidyna, Neony organizuje aukcję, która ruszy 8 lutego. Na wysyłanie walentynek macie czas do 13 lutego, do godziny 23:59. Dla spóźnialskich czas jest do godziny 14:00. Wszystkie walentynki wysyłamy na konto [MG] Ariyamna!


I najprawdopodobniej, jeszcze w tym tygodniu pojawi się jeszcze jeden news. Tymczasem zapraszamy do zabawy!
Powrót do góry Go down
[MG] Ariyamna


[MG] Ariyamna
Mistrz Gry


Liczba postów : 1643
Dołączył/a : 10/11/2014

Walentynki '16 Empty
PisanieTemat: Re: Walentynki '16   Walentynki '16 Icon_minitime14.02.16 16:48

Walentynki '16 MZyqFcq

Wieści od Kupidyna!

Kupidyn był bardzo zajęty dzięki waszemu spamowi na skrzynkę pocztową, bowiem zasypaliście go e-mailami z linkami do fejkowych wersji "darmowego" Windowsa 10. Przez to właśnie poprosił mnie o przedłużenie czasu na dodatkowe 2,5 godziny, czyli do... 16:30. Kazał mi o tym wspomnieć na chatboxie, co zrobiłam, a samej musiałam wyjść.

Wracając do naszego eventu, pragnę go podsumować.


W tym roku obdarowaliście nas bardzo hojnie walentynkami, gdyż tym razem otrzymaliśmy ich aż 65!
Najwięcej walentynek zaś otrzymała Ivrina w liczbie 6!

To jest absolutny rekord w porównaniu z ilością zeszłorocznych walentynek (27) oraz sprzed dwóch lat (ok. 4). Kupidyn, chociaż jest strasznie zapracowany przez waszą aktywność, jest bardzo wdzięczny za waszą aktywność.

Właśnie za tę aktywność pragniemy was wynagrodzić z racji, że w przeciwieństwie do zeszłych lat, nie zorganizowaliśmy żadnej większej loterii.

W tym roku pragniemy wam przyznać następujące rzeczy na każde wasze konto*:
* Mastkotka Deadpoola
* 300MM
* 5.000 klejnotów


Tak więc pragnę od tego momentu rozpocząć wysyłanie walentynek - daliście mi nie lada wyzwanie... Serio! Dziękuję za wzięcie udziału w zabawie!


* - nagrody mogą odbierać osoby, których karta została zaakceptowana do 21 lutego.
Powrót do góry Go down
[MG] Ariyamna


[MG] Ariyamna
Mistrz Gry


Liczba postów : 1643
Dołączył/a : 10/11/2014

Walentynki '16 Empty
PisanieTemat: Re: Walentynki '16   Walentynki '16 Icon_minitime15.02.16 22:30

Problemy techniczne!

Jeżeli ktoś dostał powiadomienie o PW ode mnie i nie ma wiadomości, proszony jest o kontakt ze mną w celu odebrania walentynki. Moja ćwokowatość i nieznajomość systemów forumowych sprawiła, że przez czyszczenie mojej skrzynki nadawczej "do wysłania" (wiadomości nieodebrane), niektórzy nie otrzymali swoich walentynek bo zostały usunięte przed odebraniem.

Przepraszam z góry za to!
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Walentynki '16 Empty
PisanieTemat: Re: Walentynki '16   Walentynki '16 Icon_minitime

Powrót do góry Go down
 
Walentynki '16
Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry 
Strona 1 z 1
 Similar topics
-
» Co dostaliście na walentynki

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Fairy Tail New Generation :: Archiwum starego FTNG :: Hyde Park :: Archiwum :: Stare Ogłoszenia-
RadioAoi.plHalo PBFPBF ToplistaWalentynki '16 Eca5e1iI love PBFPBF Toplista~**~.: ANIME TOP100 :.Najlepsze strony o Anime i Mandze w necie