IndeksFAQSzukajUżytkownicyGrupyRejestracjaZaloguj

Share | 
 

 Zakończenie Bankietu oraz zmiany na forum

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down 
AutorWiadomość


avatar
Ranga Specjalna


Liczba postów : 614
Dołączył/a : 04/11/2014

PisanieTemat: Zakończenie Bankietu oraz zmiany na forum   20.03.16 20:15

Dziennik Zdarzeń


Temat zakładam już teraz, chociaż bal się powinien już skończyć. Zostały ostatnie cztery godziny aby tam pisać, teraz już jednak posty ze znacznikiem mówiącym o opuszczeniu tematu. To jednak, co napiszę, nie ma większego znaczenia (no, może w jednym aspekcie) w kwestii eventu, który zakończyliśmy już ponad miesiąc temu.

Nowy wpis w Dzienniku

W dniu dzisiejszym pojawił się nowiusieńki, cieplutki, prosto z pieca wpis dotyczący eventu w naszym dzienniku fabularnym. Dotyczy on oczywiście całego naszego eventu oraz tego, co się działo za jego kulisami. Pojawił się również list gończy za niejakim Serpentem. Pamiętajcie, uważajcie na niego!


Aktualizacja opisów gildii

Również niektóre... to znaczy wszystkie gildie (poza Radą) otrzymały dzisiaj poprawiony opis gildii, który w niektórych przypadkach został napisany na nowo (Neutralni, LS), a także w większości jest to też wynik tego, jak potoczyły się nasze Igrzyska. Zostało wspomniane to, kto reprezentował dane gildie na igrzyskach (niestety, neutrali nie dopisywaliśmy), a także dopisane zostały odświeżone, albo raczej bardziej szczegółowe relacje między gildiami, między Radą, a także ze zwykłymi obywatelami. Tylko Rada Magiczna nie otrzymała zaktualizowanego opisu, gdyż jest ona obiektem większej renowacji.


Zmiany w Take-Over, Podmianie i GD

Dokładniej to we wzorach pojawiło się kilka zmian. Można je zobaczyć tutaj razem z odświeżonym opisem, jak wypełnić poszczególne pola. Pojawiły się pola dotyczące pasywnych wzmocnień broni/zbroi oraz umiejętności wzywanych przez GD duchów. Wszystkie te magie zyskały slota na zaklęcie pasywne, które dotychczasowi gracze mogą uzupełnić w dowolnym momencie jeśli jeszcze tego nie zrobili. Dotychczasowy pasyw został przesunięty do opisu, co daje wam tego jednego slota.


Misje

Jak zostało to zapowiedziane w tej dyskusji, został zmieniony system misji tak, aby bardziej przypominał on kanoniczny. Od tego momentu, misje Zwykłe oraz Zwykłe S mogą brać tylko członkowie legalnych gildii, zaś misje Nielegalne i Nielegalne S mogą brać tylko i wyłącznie członkowie nielegalni. Oczywiście magowie Neutralni mają prawo podjąć się misji, ale jest to Misja-Niespodzianka, która może być wszystkim. Wciąż gracze Legalnych i Nielegalnych gildii mają prawo dołączyć do Wyzwań Fabularnych (Tak, one istnieją!) oraz podejmować się fabuł grupowo, jednakże mogą być to tylko i wyłącznie fabuły prosto od MG, których kwestia pieniężna jest opcjonalna. O wszystkim możecie poczytać w tym temacie.

Udostępniłam również magom legalnym/nielegalnym wgląd do misji innych grup, jednak bez możliwości pisania w tychże tematach.


Multikonta

W temacie tym właśnie zostało w wyniku ostatnich zmian dopisanych kilka punktów. Między innymi jeden traktujący o tym, że konta zaniedbywane będą kasowane, że konto skasowane będzie się liczyło przez 3 miesiące od daty kasacji, zaś osoby powracające na forum zaczynają z czystym kontem. Aha, zanim przestaniecie być celowo aktywni na tych X miesięcy żeby tylko otrzymać "czyste konto" to pragnę wam przekazać, że za takie zagrania nie zostanie ono przyznane.

Zostało również dopisane, że limit kont może zostać rozszerzony ponad 3 konta za osiągnięcia. Za jakie? Wkrótce się przekonacie.


Zapowiedź Dalszych Zmian

Jak zapewne zauważyliście, we wzorach KM zostało wspomniane coś, co jest tajemniczą "Rangą SS" a także to, że z owych wzorów zniknęli Radni/Mistrzowie Gildii. Jest to część tego, co planujemy na przyszłość, ale zagadnienia wstawiamy już teraz aby tego wszystkiego znowu nie wrzucać.
Zmiany będą obejmowały głównie Encyklopedię Fabularną oraz Systemową, czyli trzy pierwsze (poza regulaminem) działy. Pozwoli nam to na zebranie wszystkiego do jednej kupy w łatwej, przystępnej i miłej dla oka formie (jakby nie patrzeć - u nas obecnie jest tak, że jeden temat ma kod, inny nie - mam zamiar to zmienić, ale to przyjdzie z czasem), a także dodaniu kilku nowości.

Zmiany te zapowiadane są na koniec miesiąca - o ile się wyrobimy - lub na koniec kwietnia. Jest to zależne w dużej mierze od naszego czasu.

Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora http://ftng.forumpolish.com
 
Zakończenie Bankietu oraz zmiany na forum
Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry 
Strona 1 z 1

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Fairy Tail New Generation :: Ogłoszenia :: Dziennik Zmian-
RadioAoi.plHalo PBFPBF ToplistaI love PBFPBF Toplista~**~.: ANIME TOP100 :.Najlepsze strony o Anime i Mandze w necie