IndeksLatest imagesSzukajRejestracjaZaloguj

Share
 

 Zniszcz marzenie

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down 
Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next
AutorWiadomość
Ariyamna


Ariyamna
Raven Tail


Tytuł : Najlepsza Grafika, Portret Raven Tail, Dusza Forum, Szlachetne Niedocenione
Liczba postów : 1214
Dołączył/a : 04/11/2014

Zniszcz marzenie - Page 3 Empty
PisanieTemat: Zniszcz marzenie   Zniszcz marzenie - Page 3 Icon_minitime19.11.14 6:32

First topic message reminder :

Tym razem gra polega jednak na tym, że gracze niszczą wzajemnie swoje marzenia, najlepiej w kreatywny, pomysłowy sposób.

Zaczynając więc...
Będę siedziała na praktykach tylko do 14~
Powrót do góry Go down
https://ftng.forumpolish.com/t225-ariyamna-hirano

AutorWiadomość
Gość


avatar



Zniszcz marzenie - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Zniszcz marzenie   Zniszcz marzenie - Page 3 Icon_minitime20.01.15 10:24

Niestety idąc do szkoły, przywalił w nią meteor. Teraz musisz zaczynać od nowa, bo dokumenty twojej osoby spłonęły. Tak więc zasuwaj od nowa szkołę robić x3


Chciałbym być dobry, żeby Ari mnie nie tuliła XD
Powrót do góry Go down
Gość


avatar



Zniszcz marzenie - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Zniszcz marzenie   Zniszcz marzenie - Page 3 Icon_minitime20.01.15 11:08

Przepraszam, ale masz nierealne marzenie. Jesteś przecież na wskroś przesiąknięty złem, jak możesz być dobry?!

Chciałabym utłuc korniki, które wcięły moje nunchaku ; )
Powrót do góry Go down
Gość


avatar



Zniszcz marzenie - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Zniszcz marzenie   Zniszcz marzenie - Page 3 Icon_minitime20.01.15 12:20

Korniki znowu zmutowały, i teraz mają po 4 metry każdy a ich pancerze są takie grube że nic ich nie przebije. Niestety, nie da się ich zabić, ale w zamian one zjadają ciebie


Chciałbym zmacać cycki
Powrót do góry Go down
Gość


avatar



Zniszcz marzenie - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Zniszcz marzenie   Zniszcz marzenie - Page 3 Icon_minitime20.01.15 13:25

Może być ciężko, bo gdy tylko wyciągasz już rękę w stronę kobiecych krągłości otrzymujesz w zamian uderzenie torebką... Z zawartością cegieł.

Chciałabym odmutować zmutowane korniki.
Powrót do góry Go down
Gość


avatar



Zniszcz marzenie - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Zniszcz marzenie   Zniszcz marzenie - Page 3 Icon_minitime20.01.15 20:57

Zmutowane korniki nie istnieją, nie ma czego odmutować.

Chcę zdać szkołę T.T
Powrót do góry Go down
Gość


avatar



Zniszcz marzenie - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Zniszcz marzenie   Zniszcz marzenie - Page 3 Icon_minitime22.01.15 23:10

Zdajesz ale pracy nie chcę ci dać nawet w McDonald'sie.

Chcę się w końcu wyspać...
Powrót do góry Go down
Ariyamna


Ariyamna
Raven Tail


Tytuł : Najlepsza Grafika, Portret Raven Tail, Dusza Forum, Szlachetne Niedocenione
Liczba postów : 1214
Dołączył/a : 04/11/2014

Zniszcz marzenie - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Zniszcz marzenie   Zniszcz marzenie - Page 3 Icon_minitime23.01.15 8:35

Marzenia ściętej głowy. Sąsiad robi imprezę naprzemiennie z remontem, miłych snów!

Nie trzeba się uczyć lektur .o.
Powrót do góry Go down
https://ftng.forumpolish.com/t225-ariyamna-hirano
Gość


avatar



Zniszcz marzenie - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Zniszcz marzenie   Zniszcz marzenie - Page 3 Icon_minitime23.01.15 13:52

"Nie trzeba się uczyć lektur...do końca roku" - powiedział nauczyciel 31 grudnia

Chciałbym fabrykę kawy (z mlekiem i cukrem oczywiście)
Powrót do góry Go down
Gość


avatar



Zniszcz marzenie - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Zniszcz marzenie   Zniszcz marzenie - Page 3 Icon_minitime23.01.15 15:22

Niestety, Nescafe upadło. Koniec kawy z mlekiem i cukrem.

Ciekawa jestem innych pomysłów... Dalej chcę znaleźć moje nunchaku (dalej go nie znalazłam).
Powrót do góry Go down
Gość


avatar



Zniszcz marzenie - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Zniszcz marzenie   Zniszcz marzenie - Page 3 Icon_minitime23.01.15 15:46

Zostało zjedzone. Przez ciebie samą. Głód robi swoje

Chciałbym mieć więcej MM ;-;
Powrót do góry Go down
Gość


avatar



Zniszcz marzenie - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Zniszcz marzenie   Zniszcz marzenie - Page 3 Icon_minitime24.01.15 9:25

Dostajesz więcej MM i jednocześnie wielkiego nerfa na magię bo wszyscy uważają, że jesteś OP, co kończy się wywaleniem cię z forum - Wesołych Świąt!

Chcę dłuższych ferii.
Powrót do góry Go down
Ariyamna


Ariyamna
Raven Tail


Tytuł : Najlepsza Grafika, Portret Raven Tail, Dusza Forum, Szlachetne Niedocenione
Liczba postów : 1214
Dołączył/a : 04/11/2014

Zniszcz marzenie - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Zniszcz marzenie   Zniszcz marzenie - Page 3 Icon_minitime24.01.15 10:46

Zostały wydłużone!
O ułamek sekundy. Enjoy!

Mogę o 6 rano bez problemu wyjść z domu [problem: pies szczeka, bo chce iść ze mną].
Powrót do góry Go down
https://ftng.forumpolish.com/t225-ariyamna-hirano
Gość


avatar



Zniszcz marzenie - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Zniszcz marzenie   Zniszcz marzenie - Page 3 Icon_minitime24.01.15 12:52

Nic z tego. Teraz pies, zamiast szczekać, wybiega za Tobą, więc wychodzenie trwa jeszcze dłużej (przedłużone o łapanie psa na dworze).


Chcę mieć niebieskie włosy.
Powrót do góry Go down
Gość


avatar



Zniszcz marzenie - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Zniszcz marzenie   Zniszcz marzenie - Page 3 Icon_minitime24.01.15 14:49

I zmieniłaś ich kolor na niebieski ale okazuje się, że jesteś uczulona na farbę do włosów, cała twarz ci puchnie przez co nie możesz oddychać więc lekarze aby cię uratować ogolili cię na łyso.

Chce żeby Nescafe wróciło do roboty.
Powrót do góry Go down
Gość


avatar



Zniszcz marzenie - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Zniszcz marzenie   Zniszcz marzenie - Page 3 Icon_minitime24.01.15 20:54

Niestety, strajk pracowników skutecznie to uniemożliwia. Co więcej: ich główny budynek zostaje przez nich zniszczony!

Chcę mieć błękitne oczy (a mam brązowe), w ostateczności mogą być zielone.
Powrót do góry Go down
Gość


avatar



Zniszcz marzenie - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Zniszcz marzenie   Zniszcz marzenie - Page 3 Icon_minitime25.01.15 17:24

W trakcie operacji przeszczepu oczu doszło do wypadku i musieli usunąć ci również twoje oryginalne oczy. Przypadki chodzą po ludziach.

Chcę żeby starzy pracownic Nescafe umarli i pojawili się nowi, którzy by pracowali
Powrót do góry Go down
Gość


avatar



Zniszcz marzenie - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Zniszcz marzenie   Zniszcz marzenie - Page 3 Icon_minitime25.01.15 20:36

Jaki pech, zatrudnili trójkę allahów. Brudasy nie wiedziały co to kawa i uznali ją za sprzeczną z religią. Pod koniec dnia pracy, wsadzili się w powietrze. Przy okazji zabijając klientów i resztę, budynek zawalił się i koniec Nescafe.


Chce żeby świat się skończył >:c
Powrót do góry Go down
Gość


avatar



Zniszcz marzenie - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Zniszcz marzenie   Zniszcz marzenie - Page 3 Icon_minitime25.01.15 21:12

I tak nie przeżyjesz końca świata.

Niech mnie ktoś przytuli.
Powrót do góry Go down
Gość


avatar



Zniszcz marzenie - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Zniszcz marzenie   Zniszcz marzenie - Page 3 Icon_minitime26.01.15 15:15

Krzesło elektryczne zawsze chętne do przytulenia


Chciałbym mieć dziewczynę
Powrót do góry Go down
Gość


avatar



Zniszcz marzenie - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Zniszcz marzenie   Zniszcz marzenie - Page 3 Icon_minitime26.01.15 15:18

Nawet bóg ma swoje granice


Chciałbym walczyć na śmierć i życie.
Powrót do góry Go down
Gość


avatar



Zniszcz marzenie - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Zniszcz marzenie   Zniszcz marzenie - Page 3 Icon_minitime26.01.15 15:51

Nie w tym wcieleniu, rycerzyku. Trzeba było urodzić się w średniowieczu. Albo w Narnii :P

Chciałabym choć raz zawalić egzamin...
Powrót do góry Go down
Gość


avatar



Zniszcz marzenie - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Zniszcz marzenie   Zniszcz marzenie - Page 3 Icon_minitime26.01.15 15:53

Proszę bardzo. Zawaliłaś. Najważniejszy egzamin w twoim życiu. Lądujesz od nowa w podstawówce


Chciałbym żeby nawet Bóg nie miał swoich granic
Powrót do góry Go down
Gość


avatar



Zniszcz marzenie - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Zniszcz marzenie   Zniszcz marzenie - Page 3 Icon_minitime26.01.15 21:03

-Halo?
-Tu Jezus...chcę ci powiedzieć byś stracił nadzieję, bo i tak nie spełnisz marzeń.


Chce by było ciepło T.T
Powrót do góry Go down
Gość


avatar



Zniszcz marzenie - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Zniszcz marzenie   Zniszcz marzenie - Page 3 Icon_minitime27.01.15 1:25

Nagle zrobiło się bardzo ciepło i coraz cieplej... wiadomo, jak to w piecu.

Chciałbym mieć wenę na odpisy
Powrót do góry Go down
Gość


avatar



Zniszcz marzenie - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Zniszcz marzenie   Zniszcz marzenie - Page 3 Icon_minitime27.01.15 15:09

Niestety, Bóg nie dał Ci weny, a nawet możliwości pisania nawet lekko skomplikowanych postów.
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Zniszcz marzenie - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Zniszcz marzenie   Zniszcz marzenie - Page 3 Icon_minitime

Powrót do góry Go down
 
Zniszcz marzenie
Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry 
Strona 3 z 9Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Fairy Tail New Generation :: Archiwum starego FTNG :: Hyde Park :: Gry-
RadioAoi.plHalo PBFPBF ToplistaZniszcz marzenie - Page 3 Eca5e1iI love PBFPBF Toplista~**~.: ANIME TOP100 :.Najlepsze strony o Anime i Mandze w necie