IndeksLatest imagesSzukajRejestracjaZaloguj

Share
 

 BSM

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down 
AutorWiadomość
Gość


avatar



BSM Empty
PisanieTemat: BSM   BSM Icon_minitime27.11.14 17:25

Nie, to nie jest Bondage, Sado&Maso. Przed państwa oczyma jest pomysł, pod tytułem "Bierna Strona Magii". Co mam przez to na myśli? A to bardzo proste do wyjaśnienia. Oczywiście każdy mag jest w czymś wyspecjalizowany, tak? Jedni są magami wody, inni ognia, a inny to już... Mniejsza! W każdym bądź razie, wstyd by był, gdy Mag ognia potrzebował używać naszego jakże cennego MM, do wytworzenia niewielkiego płomyka z ręki czy palca... Albo mag wody, który potrzebowałby MM do kontrolowania sobie wody, oczywiście bez celów bitewnych. Jestem za wprowadzeniem biernych umiejętności, które wzmacnia nasza magia, albo pozwala na coś, co wspomniałem wcześniej. Oczywiście, musi być to w Km, dozwolone przez Adminów.

Czekam na opinie c:
Powrót do góry Go down
[MG] Ariyamna


[MG] Ariyamna
Mistrz Gry


Liczba postów : 1643
Dołączył/a : 10/11/2014

BSM Empty
PisanieTemat: Re: BSM   BSM Icon_minitime27.11.14 17:39

Rozmawiałam o tym już z pozostałymi adminami, aczkolwiek stwierdziłam, że nie będziemy Nową Generacją Path Magican. Poza tym - ciężko będzie to wprowadzić na chwilę obecną, kiedy już ludzie poskładali karty itd. Chciałabym jednak poznać opinię graczy oraz pozostałej trójki adminów.
Powrót do góry Go down
Mistrz Gry


Mistrz Gry
Mistrz Gry


Liczba postów : 1283
Dołączył/a : 10/11/2014

BSM Empty
PisanieTemat: Re: BSM   BSM Icon_minitime27.11.14 18:53

Ari powiedziała prawdę, rozmawialiśmy o tym w gronie adminów. I tak jak powiedziała, nie będziemy kopiować PM. Jestem na nie.
Powrót do góry Go down
Gość


avatar



BSM Empty
PisanieTemat: Re: BSM   BSM Icon_minitime27.11.14 18:56

To samo, jestem na nie
Powrót do góry Go down
Gość


avatar



BSM Empty
PisanieTemat: Re: BSM   BSM Icon_minitime27.11.14 19:07

No nic. Do usunięcia?
Powrót do góry Go down
Gość


avatar



BSM Empty
PisanieTemat: Re: BSM   BSM Icon_minitime28.11.14 8:57

Wiesz nikt ci nie zabrania spytać o pasywkę do swojej magii. Jeśli jej działanie przejdzie, będziesz miała coś takiego i to bez wprowadzania swojego pomysłu, który mnie się wydaje funkcjonuje.
Kto pyta nie błądzi :D
Powrót do góry Go down
Sponsored content





BSM Empty
PisanieTemat: Re: BSM   BSM Icon_minitime

Powrót do góry Go down
 
BSM
Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry 
Strona 1 z 1

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Fairy Tail New Generation :: Archiwum starego FTNG :: Hyde Park :: Archiwum :: Pomysły, pytania i problemy-
RadioAoi.plHalo PBFPBF ToplistaBSM Eca5e1iI love PBFPBF Toplista~**~.: ANIME TOP100 :.Najlepsze strony o Anime i Mandze w necie