IndeksLatest imagesSzukajRejestracjaZaloguj

Share
 

 Wyzwanie Izual

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down 
AutorWiadomość
Gość


avatar



Wyzwanie Izual Empty
PisanieTemat: Wyzwanie Izual   Wyzwanie Izual Icon_minitime10.01.15 20:24

Siedziałam spokojnie w komnacie, gdzieś w arenie. W momencie, gdy ktoś puka do drzwi, przerywam dziwną inkantację, przypominającą modlitwę i wstaję. Odwracam się w stronę drzwi i patrzę prosto w oczy osobie, która ważyła się tutaj wejść.
- Witam. Czy chcesz się ze mną zmierzyć? - Pytam wprost, bez żadnego przywitania czy jakichkolwiek innych ogródek. Moje oczy są jak zwykle jednocześnie puste, ale także pełne światła, błyszczą nim, emanują. Wygląda to groźnie i jednocześnie pięknie...
Czekałam na odpowiedź. Niektórzy znikali natychmiastowo po ujrzeniu tych oczu. Jednakże...
Może TY się odważysz?


//Wzięło mnie na wyzwanie w stylu fabularnym. Liczę na taką samą odpowiedź od osób, które chcą się ze mną zmierzyć ; )


Na karcie na drzwiach wypisane były walki:
Raindancer vs Izual - Wygrała Izual
Glave vs Izual
Miriam vs Izual


//Rain zgłosił się do mnie na priv zanim założyłam temat. Mimo to uznałam za stosowne umieścić go w tym temacie. Dziękuję za uwagę.[/color]
[/color][/color][/color]


Ostatnio zmieniony przez Izual dnia 18.03.15 20:02, w całości zmieniany 3 razy
Powrót do góry Go down
Gość


avatar



Wyzwanie Izual Empty
PisanieTemat: Re: Wyzwanie Izual   Wyzwanie Izual Icon_minitime10.01.15 23:31

-A czy wierzysz w duchy? -odpowiedział zamaskowany mężczyzna w szarej szacie pozapinanej łańcuchami. Lustrował Izual złotym spojrzeniem lewego oka, w którym jaśniało lekkie światło.

//Podobno poprzednio dałaś mi fory - chcę tym razem zobaczyć poważną walkę. Nie martw się, teraz ja też mogę pójść na całość o ile nie tchórzysz.\\
Powrót do góry Go down
Miriam


Miriam
Fairy Tail


Liczba postów : 231
Dołączył/a : 19/11/2014
Wiek : 26

Wyzwanie Izual Empty
PisanieTemat: Re: Wyzwanie Izual   Wyzwanie Izual Icon_minitime11.01.15 0:23

Do komnaty weszła ładna, dość młoda kobieta. Delikatnie zamknęła za sobą drzwi i uśmiechnęła się ciepło poprawiając przy tym koszulę. Jej czarno-biały strój przełamywał kolor włosów, długie i tak pomarańczowe, że wyglądały na farbowane.
- Bardzo chętnie, słyszałam że to dobre miejsce na sprawdzenie swoich umiejętności. Interesuje cię walka na śmierć i życie czy do wyczerpania?
Grzecznie ubrana, uśmiechnięta, z włosami związanymi wstążką nie wyglądała jak ktoś, kto byłby w stanie skrzywdzić muchę. Dziwne oczy Izual zrobiły na niej wrażenie, ale pozytywne. Ile by dała za takie soczewki kontaktowe, albo znajomość drobnej magicznej sztuczki. Powodowały piorunujący efekt.
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Wyzwanie Izual Empty
PisanieTemat: Re: Wyzwanie Izual   Wyzwanie Izual Icon_minitime

Powrót do góry Go down
 
Wyzwanie Izual
Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry 
Strona 1 z 1
 Similar topics
-
» Izual Raveangael
» Izual Raveangael
» Izual Raveangael
» Wyzwanie Glave'a
» Wyzwanie Tsumiego

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Fairy Tail New Generation :: Archiwum starego FTNG :: Hyde Park :: Archiwum :: Pozostałe tematy-
RadioAoi.plHalo PBFPBF ToplistaWyzwanie Izual Eca5e1iI love PBFPBF Toplista~**~.: ANIME TOP100 :.Najlepsze strony o Anime i Mandze w necie