IndeksLatest imagesSzukajRejestracjaZaloguj

Share
 

 Nieobecności

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down 
Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next
AutorWiadomość
Admin


Admin
Ranga Specjalna


Liczba postów : 615
Dołączył/a : 04/11/2014

Nieobecności - Page 2 Empty
PisanieTemat: Nieobecności   Nieobecności - Page 2 Icon_minitime06.11.14 7:07

First topic message reminder :

Każdy kiedyś musi zrobić sobie przerwę z takich, a nie innych powodów. Oczywiście takie przerwy powinny być sygnalizowane odpowiednim wpisem w tym temacie, aby zapobiec problemom znikania bez powiadomienia.

Nieobecność można napisać swoimi słowami lub po prostu skorzystać z poniższego wzoru:
Kod:
[b]Nick postaci[/b]:
[b]Czas rozpoczęcia nieobecności[/b]:
[b]Czas na jaki przewidujemy nieobecność[/b]:

Czas na jaki przewidujemy nieobecność: postaraj się określić, ile mniej-więcej ma trwać nieobecność. Oczywiście jeśli nie będzie Cię dłużej nic się nie stanie, o ile nie znikniesz z forum na wieki.
Powrót do góry Go down
https://ftng.forumpolish.com

AutorWiadomość
Gość


avatar



Nieobecności - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Nieobecności   Nieobecności - Page 2 Icon_minitime02.04.15 22:49

Nick postaci: ([MG]) Yuchiya
Czas rozpoczęcia nieobecności: Od dziś - 2 kwietnia
Czas na jaki przewidujemy nieobecność: Do 5-6 kwietnia

Święta, przygotowania, wyjazdy. Mimo wszystko postaram się, by nie była to nieobecność, a zmniejszona aktywność :)
Powrót do góry Go down
Gość


avatar



Nieobecności - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Nieobecności   Nieobecności - Page 2 Icon_minitime08.04.15 17:17

ekhm, ekhm. Wiem, że już mnie długo nie ma, ale musicie wytrzymać jeszcze trochę i jeszcze bardziej. Znaczy się braciszek Nill musi. T.T Kończę szkołę, egzaminy semestralne no i tak jakoś... meh. Nie ma mnie i tyle. Będę po maturach. Ahoj, przyjaciele!
Powrót do góry Go down
Mistrz Gry


Mistrz Gry
Mistrz Gry


Liczba postów : 1283
Dołączył/a : 10/11/2014

Nieobecności - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Nieobecności   Nieobecności - Page 2 Icon_minitime11.04.15 14:41

Nick postaci: Tsumi, [MG] Tsumi
Czas rozpoczęcia nieobecności: 5 maja
Czas na jaki przewidujemy nieobecność: od kilku godzin do kilku dni

Piszę już teraz, bo potem będę pewnie w zbyt radosnym (pijanym) nastroju by o tym pamiętać.
Powrót do góry Go down
Gość


avatar



Nieobecności - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Nieobecności   Nieobecności - Page 2 Icon_minitime13.04.15 7:39

Zbieram się kilka dni, by to powiedzieć, a więc chce aby administracja usunęła moje konta. A dlaczego? Już tłumacze. Nie wiem czemu, ale rp na forum mnie już nie bawi. Te wszystkie walki MG i brak kanonów to jest dla mnie minus. Tak lubie kanony i nie ukrywam tego. Chciałabym się skupić na szkole i na kilku sprawach osobistych. Na forum było fajnie, ale to nie dla mnie. Jestem uparta i nie lubię jak ktoś mnie poprawia, bo wolę dostrzec błędy sama i nigdy nie będę umiała dobrze pisać i lać wody jak wy wszyscy, no bo nie. Może kiedyś wrócę, ale jak Kaori będzie zajęta to nie,.ponieważ ją kocham itd itd. Przepraszam za problem i jeśli chcecie czegoś to zawsze mam GG, a jeśli nie macie numeru to Ari na pewno wam poda o ile się zgodzę.
No to papa!

Powrót do góry Go down
[MG] Ariyamna


[MG] Ariyamna
Mistrz Gry


Liczba postów : 1643
Dołączył/a : 10/11/2014

Nieobecności - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Nieobecności   Nieobecności - Page 2 Icon_minitime17.04.15 15:16

Nick Postaci: [MG], Ariyamna, Revy
Czas rozpoczęcia nieobecności:
- Wtorki i czwartki przez najbliższych parę miesięcy, potem z jazdami - zobaczymy.
- Do tego jeszcze 24-26 lipca. Wolę zgłosić teraz niż potem pisać kolejnego posta.
- Jeszcze gorzej: korepetycje. Nie wiem, kiedy będą, ale to równa się jeszcze mniejszą ilością czasu. Może skończyć się nawet zabraniem dostępu do internetu/komputera.
Czas na jaki przewidujemy nieobecność:
- Zależy, jak to będzie szło, czy wolno czy powoli, nie wiem jak z jazdami. Przewiduję, że koło 3 miesięcy. Z pewnością będzie to zmniejszona aktywność.
- Na pewno te trzy dni, jest 90% szans że pojadę na konwent, czyli że nie będzie mnie w ogóle w tym terminie.
- Do wystawienia ocen końcoworocznych.
Powrót do góry Go down
Gość


avatar



Nieobecności - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Nieobecności   Nieobecności - Page 2 Icon_minitime17.04.15 22:00

Nick postaci: Vi, [MG] Vi
Czas rozpoczęcia nieobecności: W sumie to teraz xD
Czas na jaki przewidujemy nieobecność: Przynajmniej do wtorku, możliwe że dłużej.
Edit: Nie będzie mnie do soboty (25.04)!
Edit2: Nie będzie mnie jednak jeszcze dłużej gdyż muszę zaliczyć z polskiego, a do tego potrzeba się niestety nauczyć. Jako że nie wiem ile mi zajmie poprawa wszystkiego to na razie daje do przynajmniej 14.05


Ostatnio zmieniony przez [MG] Vi dnia 27.04.15 22:27, w całości zmieniany 2 razy
Powrót do góry Go down
[MG] Miriam


[MG] Miriam
Mistrz Gry


Liczba postów : 123
Dołączył/a : 09/12/2014

Nieobecności - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Nieobecności   Nieobecności - Page 2 Icon_minitime17.04.15 22:17

Nick postaci: Miriam, [MG] Miriam
Czas trwania nieobecności: Ten weekend oraz 23-27.04
Powód: Ten weekend bo wesele kuzynki i zakończenie warsztatów. Przyszły od czwartku bo szykowanie się na Pyrkon, sam Pyrkon i odsypianie w poniedziałek.
Powrót do góry Go down
Gość


avatar



Nieobecności - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Nieobecności   Nieobecności - Page 2 Icon_minitime20.04.15 19:13

Nick postaci:Yamato Ryuu/ Hans /Zenshi
Czas rozpoczęcia nieobecności:23.04 Do 26.04
Czas na jaki przewidujemy nieobecność: Cały Pyrkon, wrócę w niedziele więc nie martwcie się xD
Powrót do góry Go down
Gość


avatar



Nieobecności - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Nieobecności   Nieobecności - Page 2 Icon_minitime20.04.15 20:00

Nick postaci: Yuchiya i konto MG
Czas rozpoczęcia nieobecności: 20.04
Czas na jaki przewidujemy nieobecność: Miesiąc. Przygotowanie do matur + matury + Pyrkon.
Powrót do góry Go down
Hermiona


Hermiona
Blue Pegasus


Liczba postów : 82
Dołączył/a : 30/01/2015

Nieobecności - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Nieobecności   Nieobecności - Page 2 Icon_minitime23.04.15 20:03

Nick postaci: Hermiś i jej multi
Czas rozpoczęcia nieobecności: 24.04
Czas na jaki przewidujemy nieobecność: do wtorku maksymalnie zniknę.
Powrót do góry Go down
Mistrz Gry


Mistrz Gry
Mistrz Gry


Liczba postów : 1283
Dołączył/a : 10/11/2014

Nieobecności - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Nieobecności   Nieobecności - Page 2 Icon_minitime28.04.15 16:09

Nick postaci: Trystian
Czas rozpoczęcia nieobecności: Powiedzmy, że dzisiaj
Czas na jaki przewidujemy nieobecność: Ma problemy z kompem i dlatego nie może wchodzić na forum. Jak tylko się to zmieni to się pojawi.
Powrót do góry Go down
Chaqueta


Chaqueta
Fairy Tail


Liczba postów : 42
Dołączył/a : 16/03/2015
Wiek : 26

Nieobecności - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Nieobecności   Nieobecności - Page 2 Icon_minitime29.04.15 23:23

Nick postaci: Hermiś i jej multi.
Czas rozpoczęcia nieobecności: Dziś
Czas na jaki przewidujemy nieobecność: W niedzielę popołudniu powinnam już być.
Powrót do góry Go down
https://ftng.forumpolish.com/t1793-chaqueta#22506
Gość


avatar



Nieobecności - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Nieobecności   Nieobecności - Page 2 Icon_minitime04.05.15 17:12

Nick postaci: Duduś
Czas rozpoczęcia nieobecności: Dziś
Czas na jaki przewidujemy nieobecność: +/- 3 dni, Duduś oceny poprawia i kazała przekazać
Powrót do góry Go down
Gość


avatar



Nieobecności - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Nieobecności   Nieobecności - Page 2 Icon_minitime06.05.15 22:53

Nick postaci: Fallon, Ryutaro
Czas rozpoczęcia nieobecności: 8 maja
Czas na jaki przewidujemy nieobecność: 16 maja

W weekend zawody, a później jadę do Francji \o/ Będę się pojawiać, ale głównie po to, żeby odpisać na misji.
Powrót do góry Go down
Gość


avatar



Nieobecności - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Nieobecności   Nieobecności - Page 2 Icon_minitime07.05.15 17:45

Nick postaci: Dudu
Czas rozpoczęcia nieobecności: 08.05
Czas na jaki przewidujemy nieobecność: jakoś do 9.05 ;;

Tym razem wyjazd do babci, bo ma imieniny :') no nie dadzą mi spokoju ;_;
Powrót do góry Go down
Gość


avatar



Nieobecności - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Nieobecności   Nieobecności - Page 2 Icon_minitime13.05.15 15:57

Nick postaci: Clever
Czas rozpoczęcia nieobecności: 05.13
Czas na jaki przewidujemy nieobecność: 06.10

W szkole sobie przypomnieli, że koniec roku idzie i wypadałoby w końcu wystawić z czegoś oceny, więc na forum będę miała czas ino w weekendy, a jakoś nie widzi mi się trzymać ludzi na fabułach/misjach od soboty do soboty.
Powrót do góry Go down
[MG] Ariyamna


[MG] Ariyamna
Mistrz Gry


Liczba postów : 1643
Dołączył/a : 10/11/2014

Nieobecności - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Nieobecności   Nieobecności - Page 2 Icon_minitime14.05.15 19:39

Nick postaci: Yotsuyu, Blanche
Czas rozpoczęcia nieobecności: Od dzisiaj (już trwa?)
Czas, na jaki przewidujemy nieobecność: Do czasu poprawienia ocen

Poproszono mnie o wstawienie, więc wstawiam.
Powrót do góry Go down
Gość


avatar



Nieobecności - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Nieobecności   Nieobecności - Page 2 Icon_minitime19.05.15 17:49

Nick postaci: Anima/Sierafin?
Czas rozpoczęcia nieobecności: Dziś
Czas na jaki przewidujemy nieobecność: Nieobecność to w sumie nijaka, bo odpisywać na posty będę, może z lekkim opóźnieniem wynikającym ze zmęczenia ale wątpię. Nawet wchodzić tak o sprawdzić co nowego, ale jak zobaczycie mnie na cb to gońcie, bo poprawiam oceny i nie powinnam czasu aż tak marnować, więc niby jestem niby nie.



Nick postaci: Anima
Czas rozpoczęcia nieobecności: 15 czerwca
Czas na jaki przewidujemy nieobecność: do 19 czerwca? Nie jestem pewna czy 19 czy 18, no ale pisałam już wyjeżdżam na plener łączony z wycieczką.


Ostatnio zmieniony przez Anima dnia 29.05.15 17:05, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry Go down
Gość


avatar



Nieobecności - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Nieobecności   Nieobecności - Page 2 Icon_minitime20.05.15 11:07

Nick postaci: Kasumi
Czas rozpoczęcia nieobecności: W sumie to już dziś .o.
Czas na jaki przewidujemy nieobecność: Do niedzieli włącznie
Powrót do góry Go down
Neony


Neony
Lamia Scale


Liczba postów : 213
Dołączył/a : 15/05/2015
Wiek : 26

Nieobecności - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Nieobecności   Nieobecności - Page 2 Icon_minitime20.05.15 20:44

Nick postaci: Paul "Neony" Mud
Czas rozpoczęcia nieobecności: Sobota 23.05
Czas na jaki przewidujemy nieobecność: do Czwartku 28.05
Powrót do góry Go down
https://ftng.forumpolish.com/t816-neony-karta-postaci
Gość


avatar



Nieobecności - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Nieobecności   Nieobecności - Page 2 Icon_minitime22.05.15 18:16

Nick postaci: Fallon i Ryutaro
Czas rozpoczęcia nieobecności: dzisiaj
Czas na jaki przewidujemy nieobecność: do niedzieli (24.05)

Sprawa natury osobistej, później już powinno być w porządku.
Powrót do góry Go down
Gość


avatar



Nieobecności - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Nieobecności   Nieobecności - Page 2 Icon_minitime27.05.15 21:23

Nick postaci: Ja
Czas: Dzisiaj, aż do zakończenia roku szkolnego
Powód: Moje odpisy będą po prostu rzadsze, spóźnienia kilku dni. Mam teraz nawał wyjazdów harcerskich, plus koniec roku szkolnego. Postaram się w miarę wszystkim odpisywać, ale prosze być cierpliwym bo będzie ciężko : x

Powrót do góry Go down
Gość


avatar



Nieobecności - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Nieobecności   Nieobecności - Page 2 Icon_minitime11.06.15 22:55

Nick: Garvan & Paul
Od kiedy do kiedy: Od 12.06 do 4.09
Powód: wylot do Polski

Prawdopodobnie moje odpisy będą pojawiać się rzadko
Powrót do góry Go down
Gość


avatar



Nieobecności - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Nieobecności   Nieobecności - Page 2 Icon_minitime14.06.15 8:28

Nick postaci: RD i Multi
Czas rozpoczęcia nieobecności: 24.06.2015
Czas na jaki przewidujemy nieobecność: 24.06.2020
Powód: Zdarzyć się może że moje odpisy będą rzadsze niż wymagany termin. W bliżej nieokreślonym czasie będę się przenosić "od rodziców na swoje", może tam nie być neta wcale (zależy jaką kawalerkę bym wynajął), albo mogę mieć bardziej wyliczone dni kiedy korzystam z kompa i/lub z internetu, a nie tak jak u rodziców, że komp może chodzić cały dzień (np, że sprawdzam forum tylko w pon, i piątki wieczorem, i jak w Pon wieczorem się pojawi post do dopiero przeczytam odpis w piątek).

Wycofam nieobecność gdy będę pewien że znalazłem nowe stałe miejsce zamieszkania z netem.
Powrót do góry Go down
[MG] Ariyamna


[MG] Ariyamna
Mistrz Gry


Liczba postów : 1643
Dołączył/a : 10/11/2014

Nieobecności - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Nieobecności   Nieobecności - Page 2 Icon_minitime16.06.15 20:58

Nick postaci: Hermiona, Nadzieja, Marika, MG
Czas rozpoczęcia nieobecności: Od dzisiaj
Czas na jaki przewidujemy nieobecność: do czasu naprawienia routera
Prosiła o wstawienie, postara się jednak odpisywać u taty. Ktoś zepsuł router :')
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Nieobecności - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Nieobecności   Nieobecności - Page 2 Icon_minitime

Powrót do góry Go down
 
Nieobecności
Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry 
Strona 2 z 8Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Fairy Tail New Generation :: Archiwum starego FTNG :: Ogłoszenia-
RadioAoi.plHalo PBFPBF ToplistaNieobecności - Page 2 Eca5e1iI love PBFPBF Toplista~**~.: ANIME TOP100 :.Najlepsze strony o Anime i Mandze w necie