IndeksLatest imagesSzukajRejestracjaZaloguj

Share
 

 Wszystkiego dobrego drogim panom

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down 
AutorWiadomość
Ariyamna


Ariyamna
Raven Tail


Tytuł : Najlepsza Grafika, Portret Raven Tail, Dusza Forum, Szlachetne Niedocenione
Liczba postów : 1214
Dołączył/a : 04/11/2014

Wszystkiego dobrego drogim panom Empty
PisanieTemat: Wszystkiego dobrego drogim panom   Wszystkiego dobrego drogim panom Icon_minitime10.03.15 15:24

Nie chcę owijać w bawełnę, jednak teraz to na chłopaków przyszedł czas. Albo raczej mężczyzn, chociaż dla mnie każdy chłopak to i mężczyzna. Muszę jednak przeprosić was za brak jakichkolwiek grafik, co uczynił w poście na dzień kobiet, jednak moja dzisiejsza aktywność na forum ograniczy się tylko na tym temacie lub czymś jeszcze.

Także wszystkim panom z forum pragnę życzyć wszystkiego najlepszego w tym szczególnym dla nich dniu w imieniu wszystkich pań na tym forum.

Zgodnie z listą ustaloną przez naszych szpiegów, następujące, aktywnie grające osoby otrzymują 100 MM.
Yarkers
Tsumi
Trystian
Raindancer
Hans
Abraham
Don
Glave
Ceasar
Haru
Nill
Vi
Tachikawa Yomu
Hiro
Taharii
Sybelle
Gen
Zack
Rin
Ash Ezra

Kary
Pixel (do odebrania po akceptacji KP)
Nero (do odebrania po akceptacji KP)

Jeśli gracze płci męskiej zdołają złożyć KP i KM do 17.03 lub powrócą do tego czasu, również zostaną wpisani na listę. Również tyczy się to osób, o których zapomniałam. Po prostu proszę o napisanie do mnie PW na to konto.

Oczywiście MM odbieramy w odpowiednim dziale.
Powrót do góry Go down
https://ftng.forumpolish.com/t225-ariyamna-hirano
 
Wszystkiego dobrego drogim panom
Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry 
Strona 1 z 1
 Similar topics
-
» Pisiont wszystkiego
» Wszystkiego najlepszego pięknym paniom

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Fairy Tail New Generation :: Archiwum starego FTNG :: Hyde Park :: Archiwum :: Stare Ogłoszenia-
RadioAoi.plHalo PBFPBF ToplistaWszystkiego dobrego drogim panom Eca5e1iI love PBFPBF Toplista~**~.: ANIME TOP100 :.Najlepsze strony o Anime i Mandze w necie