IndeksLatest imagesSzukajRejestracjaZaloguj

Share
 

 Konkurs Wielkanocny

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down 
Idź do strony : 1, 2  Next
AutorWiadomość
Mistrz Gry


Mistrz Gry
Mistrz Gry


Liczba postów : 1283
Dołączył/a : 10/11/2014

Konkurs Wielkanocny Empty
PisanieTemat: Konkurs Wielkanocny   Konkurs Wielkanocny Icon_minitime29.03.15 17:38

Konkurs Wielkanocny 08Zjbf5

Mówcą nie jestem zatem będzie krótko.

Już za tydzień jest Wielkanoc i odwiedzi ona także Fiore. W związku z tym pora na malutkie podarki dla graczy.

Tym razem formuła będzie trochę inna, a to dlatego, że jestem matematykiem i wiem, że loterie są nieuczciwe. Ale mniejsza z tym przejdźmy do wyjaśnień co i jak.

W moich stronach popularny jest zwyczaj, że po Rezurekcji rodzice szykują śniadanie, a dzieci zajmują się szukaniem czekoladowych jajek. Zatem i ja mam zamiar wam zaproponować tego typu zabawę.
Dokładnie za tydzień (5 kwietnia) porozrzucam po postach pewną ilość jajek wielkanocnych. Czasem będzie to widoczna grafika(Konkurs Wielkanocny Blog_zg_959202_7387251_tr_pisanka), czasem mniej widoczny link(PISANKA). Waszym zadaniem będzie ich odnalezienie i podesłanie mi w wiadomości prywatnej adresów do każdej z nich.
Coś takiego napisał:
Znalazłem/am 2 pisanki:
1)
http://try-this.blog.onet.pl/wp-content/blogs.dir/737590/files/blog_zg_959202_7387251_tr_pisanka.gif
2)
http://folkstar.pl/photos/products/854/d2beb7453e0f28b3091a7c2c9f3b395a.jpg
Główną nagrodę dostanie osoba, która w najkrótszym czasie odnajdzie największą ich ilość. Trzeba będzie zatem zadecydować czy działać na szybkość czy na ilość.
Zabawa będzie trwała 24h od momentu gdy umieszczę pod tym postem wiadomość. Dodatkowo nie ma możliwości uzupełniania odpowiedzi. Zawsze będzie się liczyła pierwsza wysłana wiadomość.

Zdaję sobie jednak sprawę, że nie każdy będzie miał czas oraz chęci na taką zabawę. Dla takich osób przewidziana jest nieuczciwa zabawa czyli typowa loteria.
Jeżeli nie jesteś zainteresowany szukanym jajek to do Lanego Poniedziałku umieść tutaj post z liczbą od 1-100.

Dodatkowo muszę uczciwie poinformować iż ktoś kto bierze udział w losowaniu nie będzie brany pod uwagę w zabawie poszukiwawczej, oraz nagrody w niej będą niższe niż dla osób poświęcających czas.



Aktualizacja 1.04 (nie, nie jest to żart)
Skoro w regulaminie loterii nie zostało to ujęte, to znaczy, że gracz może zapisać się na loterię dowolną ilością kont.

Aktualizacja 02.04
Nie można zapisać się jedną postacią i drugą losować. Albo szukamy pisanek, albo losujemy.

Aktualizacja 04.04
Dla wyrównania szans szukających pragnę poinformować, że konkurs rozpocznie się 05.04.15 pomiędzy północą, a szóstą rano.


Ostatnio zmieniony przez [MG] Tsumi dnia 04.04.15 1:07, w całości zmieniany 2 razy
Powrót do góry Go down
Gość


avatar



Konkurs Wielkanocny Empty
PisanieTemat: Re: Konkurs Wielkanocny   Konkurs Wielkanocny Icon_minitime29.03.15 17:49

Jestem leniwym człowiekiem także... 8
Powrót do góry Go down
Gość


avatar



Konkurs Wielkanocny Empty
PisanieTemat: Re: Konkurs Wielkanocny   Konkurs Wielkanocny Icon_minitime29.03.15 19:43

72
Powrót do góry Go down
Don


Don
Blue Pegasus


Liczba postów : 119
Dołączył/a : 29/11/2014

Konkurs Wielkanocny Empty
PisanieTemat: Re: Konkurs Wielkanocny   Konkurs Wielkanocny Icon_minitime29.03.15 21:13

17
Powrót do góry Go down
Rosalie


Rosalie
Fairy Tail


Tytuł : Skrzywdzona Dama
Liczba postów : 298
Dołączył/a : 01/02/2015
Wiek : 28

Konkurs Wielkanocny Empty
PisanieTemat: Re: Konkurs Wielkanocny   Konkurs Wielkanocny Icon_minitime29.03.15 21:40

11
Powrót do góry Go down
https://ftng.forumpolish.com/t481-rosalie-espada
Gość


avatar



Konkurs Wielkanocny Empty
PisanieTemat: Re: Konkurs Wielkanocny   Konkurs Wielkanocny Icon_minitime29.03.15 21:50

Dla Hermisi - 69
Powrót do góry Go down
Revy


Revy
Mermaid Heel


Tytuł : Portret Mermaid Heel
Liczba postów : 380
Dołączył/a : 13/03/2015
Skąd : "Morroc"

Konkurs Wielkanocny Empty
PisanieTemat: Re: Konkurs Wielkanocny   Konkurs Wielkanocny Icon_minitime29.03.15 22:06

No dobrze. Dla Revy 68, skoro Hermiś mi zajęła D:
Powrót do góry Go down
https://ftng.forumpolish.com/t569-revy-delayne
Gość


avatar



Konkurs Wielkanocny Empty
PisanieTemat: Re: Konkurs Wielkanocny   Konkurs Wielkanocny Icon_minitime30.03.15 2:35

96 ;D
Powrót do góry Go down
Gość


avatar



Konkurs Wielkanocny Empty
PisanieTemat: Re: Konkurs Wielkanocny   Konkurs Wielkanocny Icon_minitime30.03.15 21:35

18 bo ktoś mi zabrał moją kochaną 11 >:C
Powrót do góry Go down
Gość


avatar



Konkurs Wielkanocny Empty
PisanieTemat: Re: Konkurs Wielkanocny   Konkurs Wielkanocny Icon_minitime30.03.15 22:03

36
Powrót do góry Go down
Yuchiya


Yuchiya
Sabertooth


Liczba postów : 129
Dołączył/a : 14/02/2015
Skąd : Zewsząd

Konkurs Wielkanocny Empty
PisanieTemat: Re: Konkurs Wielkanocny   Konkurs Wielkanocny Icon_minitime31.03.15 18:08

Szlag, przy kompie nie posiedzę, bo najpierw "rodzinnie", a potem do pociągu :c
18 zabrane to pozostają mi 2 liczby...

A dobra, biere 12!
Powrót do góry Go down
https://ftng.forumpolish.com/t526-yuchiya-nakumi
Gość


avatar



Konkurs Wielkanocny Empty
PisanieTemat: Re: Konkurs Wielkanocny   Konkurs Wielkanocny Icon_minitime31.03.15 19:28

100
Powrót do góry Go down
Gość


avatar



Konkurs Wielkanocny Empty
PisanieTemat: Re: Konkurs Wielkanocny   Konkurs Wielkanocny Icon_minitime01.04.15 10:21

Ukradnę 37, bo czasu w lany poniedziałek nie będzie : (
Powrót do góry Go down
Gość


avatar



Konkurs Wielkanocny Empty
PisanieTemat: Re: Konkurs Wielkanocny   Konkurs Wielkanocny Icon_minitime01.04.15 10:22

22 chyba nikt nie zajął. Tak więc 22.
Powrót do góry Go down
Gość


avatar



Konkurs Wielkanocny Empty
PisanieTemat: Re: Konkurs Wielkanocny   Konkurs Wielkanocny Icon_minitime01.04.15 13:57

7! A dla gabrysia 4~
Powrót do góry Go down
Gość


avatar



Konkurs Wielkanocny Empty
PisanieTemat: Re: Konkurs Wielkanocny   Konkurs Wielkanocny Icon_minitime01.04.15 18:06

52
Powrót do góry Go down
Gość


avatar



Konkurs Wielkanocny Empty
PisanieTemat: Re: Konkurs Wielkanocny   Konkurs Wielkanocny Icon_minitime01.04.15 18:09

3
Powrót do góry Go down
Gość


avatar



Konkurs Wielkanocny Empty
PisanieTemat: Re: Konkurs Wielkanocny   Konkurs Wielkanocny Icon_minitime01.04.15 18:10

33
Powrót do góry Go down
Gość


avatar



Konkurs Wielkanocny Empty
PisanieTemat: Re: Konkurs Wielkanocny   Konkurs Wielkanocny Icon_minitime01.04.15 18:22

62
Powrót do góry Go down
Tora


Tora
Blue Pegasus


Tytuł : Portret Blue Pegasus
Liczba postów : 364
Dołączył/a : 10/03/2015
Wiek : 28

Konkurs Wielkanocny Empty
PisanieTemat: Re: Konkurs Wielkanocny   Konkurs Wielkanocny Icon_minitime01.04.15 19:09

Nikt nie chce szukać jajek Tsumiego xD
A ja mam pytanie - można jedną postacią brać udział w loterii, a drugą szukać?
Powrót do góry Go down
Gość


avatar



Konkurs Wielkanocny Empty
PisanieTemat: Re: Konkurs Wielkanocny   Konkurs Wielkanocny Icon_minitime01.04.15 23:18

aaa co mi tam :3 61
Powrót do góry Go down
Gość


avatar



Konkurs Wielkanocny Empty
PisanieTemat: Re: Konkurs Wielkanocny   Konkurs Wielkanocny Icon_minitime02.04.15 21:02

Zabieram 31 ~
Powrót do góry Go down
[MG] Ariyamna


[MG] Ariyamna
Mistrz Gry


Liczba postów : 1643
Dołączył/a : 10/11/2014

Konkurs Wielkanocny Empty
PisanieTemat: Re: Konkurs Wielkanocny   Konkurs Wielkanocny Icon_minitime02.04.15 22:50

Na Ariyamnę klepię numer 29.

Tora, dopytam się Tsumiego i przekażę Ci na gg. Potem dopiszę w pierwszym poście. //Edit: W pierwszym poście pokazała się stosowna informacja w związku z tym pytaniem.
Powrót do góry Go down
Gość


avatar



Konkurs Wielkanocny Empty
PisanieTemat: Re: Konkurs Wielkanocny   Konkurs Wielkanocny Icon_minitime04.04.15 0:04

47
Powrót do góry Go down
Mistrz Gry


Mistrz Gry
Mistrz Gry


Liczba postów : 1283
Dołączył/a : 10/11/2014

Konkurs Wielkanocny Empty
PisanieTemat: Re: Konkurs Wielkanocny   Konkurs Wielkanocny Icon_minitime04.04.15 1:08

Wszystkich, którzy pragną zabawić się w szukanie jajek proszę o zapoznanie się z aktualizacją zamieszczoną w pierwszym poście.
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Konkurs Wielkanocny Empty
PisanieTemat: Re: Konkurs Wielkanocny   Konkurs Wielkanocny Icon_minitime

Powrót do góry Go down
 
Konkurs Wielkanocny
Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry 
Strona 1 z 2Idź do strony : 1, 2  Next
 Similar topics
-
» Konkurs Halloweenowy
» Loteria (& konkurs) na 1. Kwietnia!
» Konkurs Halloweenowy - wypowiedzi do odgadnięcia
» Konkurs z okazji końca roku szkolnego

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Fairy Tail New Generation :: Archiwum starego FTNG :: Hyde Park :: Archiwum :: Stare Ogłoszenia-
RadioAoi.plHalo PBFPBF ToplistaKonkurs Wielkanocny Eca5e1iI love PBFPBF Toplista~**~.: ANIME TOP100 :.Najlepsze strony o Anime i Mandze w necie