IndeksFAQSzukajUżytkownicyGrupyRejestracjaZaloguj

Share | 
 

 Aktualizacja regulaminu

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down 
AutorWiadomość


avatar
Mistrz Gry


Liczba postów : 1643
Dołączył/a : 10/11/2014

PisanieTemat: Aktualizacja regulaminu   18.06.15 1:18

W dniu [w sumie wczorajszym] nastąpiła aktualizacja wszystkich regulaminów. Wszystkie zmiany są w postach (poza regulaminem CB), jednak przytoczę j tutaj.

Regulamin MG
Punkt 3. zostaje zmieniony aby rozwiać wszelkie wątpliwości dotyczące rekrutacji MG:
Cytat :
3. Każdy, kto jest Mistrzem Gry pisze z odpowiedniego konta oznaczonego tagiem [MG], do którego dostęp otrzymuje po pomyślnym rozpatrzeniu prośby.
Aktualna wersja:
Cytat :
3. Administracja wybiera osoby, które według niej są godne bycia MG. Piszą oni swoje posty z konta oznaczonego tagiem [MG] po tym, kiedy otrzymają pozwolenie na stworzenie takowych.

Nastąpiła duża zmiana w kwestii zabicia postaci, czyli punktu 7.. Obecnie misje są na poziomie "nie ważne, co zrobisz - i tak przeżyjesz, nawet bez ręki czy nogi".
Cytat :
7. MG nie ma prawa zabić naszej postaci jeżeli nie wyraziliśmy na to zgody. Jeśli jednak poprosimy o śmiertelnie trudną fabułę lub podejmiemy polowania na jakąś potężną postać/NPC, prosimy się nie dziwić, jeśli co chwila będziemy jedną nogą w grobie.
Cytat :
7. MG normalnie nie ma prawa zabić naszej postaci, jednak jeśli popełni ona błąd, swoim zachowaniem będzie zagrażała swojemu, czy też innych zdrowiu bądź powodzeniu misji, sam swoimi czynami "poprosi" o śmierć postaci, wtedy MG ma prawo to zrobić po powiadomieniu administracji (wraz z powodem takiej decyzji). To samo tyczy się fabuł, gdzie poprosimy o możliwość polowania na śmiertelnie groźnych graczy/NPC lub pójdziemy na bardzo niebezpieczną misję, nieadekwatną do swojego poziomu.

Został dodany również nowy punkt w regulaminie dotyczący testu na MG. Widnieje on w spisie jako punkt 12. (dotychczasowy punkt 12. został zapisany jako 13.).
Cytat :
12. Nie każdy MG może przejść swoją próbę pomyślnie. Patrzy się nie tylko na prowadzenie misji, ale także i zachowanie wobec gracza, zachowanie na wielu płaszczyznach forum. Jeśli nie przejdzie - konto takie jest kasowane bezpowrotnie.

Regulamin ogólny
Punkt 3. Postanowień Ogólnych został zmieniony z:
Cytat :
3. Treści na forum zostały stworzone dzięki użytkownikom Barul, Tsumi, Ariyamna oraz Ceasar, ale pochodzą też z poprzedniej wersji forum. Grafika zaś została stworzona dzięki pomocy użytkownika Aiden. Upraszamy się o niekopiowanie treści oraz stylu bez zgody administracji! Jeśli zgoda zostanie udzielona, prosimy o oznaczenie wszelkich treści pobranych z Fairy Tail: New Generation linkiem źródłowym kierującym do odpowiedniego tematu u nas.
Na:
Cytat :
3. Treści na forum zostały stworzone przez obecną administrację w składzie Tsumi i Ariyamna, a także przez byłych administratorów, Barula i Ceasara. Layout forum został stworzony przy pomocy użytkownika Aiden. Zabronione jest kopiowanie treści oraz stylu bez zgody administracji.
a) Zgoda jest udzielana tylko za uzasadnionymi przypadkami, ale i w takich momentach należy napisać gdziekolwiek (w poście, w którym jest treść z naszego forum) odnośnik do tematu właściwego oraz podpis, że treść jest zapożyczona.

Nastąpiła aktualizacja punktu 5. z tego samego działu:
Cytat :
5. Konta nieaktywne przez 2 miesiące (8 tygodni) są bezpowrotnie kasowane. Istnieje wtedy możliwość przerobienia ich na NPC, którzy będą wykorzystywani przez MG do prowadzenia fabuł. Mogą zostać wtedy wprowadzone zmiany w ich KP i KM. W takim wypadku można się ubiegać o odzyskanie tych postaci, ale nawet jeśli się je odzyska, zaczynają one z początkowym stanem tzn. 3000MM i 1000 klejnotów.
Na:
Cytat :
5. Konta nieaktywne przez 1 miesiąc (4 tygodnie) tracą swój kolor, a po 2 miesiącach (8 tygodni) bezpowrotnie usuwane. Liczy się czas bez usprawiedliwienia i od ostatniego logowania.
a) Jeśli gracz nie napisał nic poza kartą postaci/magii i przestał wchodzić na forum, ten czas zostaje skrócony do 2 tygodni.
b) Skasowane postacie z KP i KM można przywrócić, jednak więcej informacji można znaleźć w tym temacie.

Również punkt 7.:
Cytat :
7. Na forum nie popiera się charactercopy, czyli kompletnego skopiowania wyglądu, charakteru i imienia postaci z oryginału. Użytkownicy proszeni są o zrobienie czegoś samodzielnie i włożeniu w swoją Kartę Postaci trochę oryginalności!
Na:
Cytat :
7. Na forum nie popiera się charactercopy, czyli kompletnego skopiowania wyglądu, charakteru i imienia postaci z oryginału. Nie masz prawa przenieść całej postaci z innego uniwersum, jeśli już bierzesz jej imię, nie masz prawa wziąć jej magii (jeśli posiadał/a), wyglądu i charakteru.

Z części "Zasady zachowania na forum" zostały zmienione:
Punkt 3.: zostało dopisane: "[...]Do tego należy je ocenzurować, zastępując choć jedną literę gwiazdką lub innym znakiem. Inna zasada tyczy się fabuły oraz chatboxa."
Punkt 4.:
Cytat :
4. Nie spamujemy i nie piszemy dwóch i więcej wiadomości pod rząd. Istnieje przycisk "Edytuj".
Na:
Cytat :
4. Nie spamujemy i nie piszemy dwóch i więcej wiadomości pod rząd. Istnieje przycisk „Edytuj”. Jedynym usprawiedliwieniem dla pisania więcej niż 1 posta pod rząd jest sytuacja, kiedy od ostatniego postu minął miesiąc (dotyczy jedynie rozgrywki fabularnej) lub MG z powrotem zawrócił postać do tego miejsca.

Sekcja "Zasady pisania w fabule" również doczekała się aktualizacji. Zostały tam dopisane dwa następujące punkty:
Cytat :
16. Gracz może pisać dowolnie, w pierwszej albo w drugiej osobie pod warunkiem, że nie będzie przeskakiwać między nimi w swoich postach.
17. Zabronione jest tworzenie postaci niehumanoidalnych – mogą się różnić trochę od ludzi (np. dodatki ogonów, uszu itd.), zmieniać się na jakiś czas, ale nie mają prawa być zmienione na stałe. Mogą się pojawić drobne odstępstwa w czasie fabuły, jednakże muszą one zostać ustalone z administracją na ile i jaka jest to zmiana. Nie dotyczy to również magii Take-Over (jednakże są to zmiany tymczasowe wspomniane wcześniej).

I poprawiono kilka mało znaczących błędów.

Regulamin Chatboxa

Dodano następujący punkt, którego brak doskwierał każdemu chyba (choć do tej pory w tej kwestii stosowano się do ogólnego regulaminu forum):
Cytat :
13. Na chatboxie obowiązuje kategoryczny zakaz przeklinania, czy to z użyciem cenzury, czy nie. Za przeklinanie będą upomnienia, po upomnieniach kicki, a jeśli żadne z tych nie zadziałają - bany kolejno po 24 godziny, 48 godzin i permanentny.

Pozdrawiamy,
Administracja Fairy Tail New Generation
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
 
Aktualizacja regulaminu
Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry 
Strona 1 z 1

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Fairy Tail New Generation :: Ogłoszenia :: Dziennik Zmian-
RadioAoi.plHalo PBFPBF ToplistaI love PBFPBF Toplista~**~.: ANIME TOP100 :.Najlepsze strony o Anime i Mandze w necie