IndeksLatest imagesSzukajRejestracjaZaloguj

Share
 

 Kaoru Reddo - wreszcie załadowane

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down 
AutorWiadomość
Gość


avatar



Kaoru Reddo - wreszcie załadowane Empty
PisanieTemat: Kaoru Reddo - wreszcie załadowane   Kaoru Reddo - wreszcie załadowane Icon_minitime27.09.15 16:47

Miano: Kaoru Reddo
Wiek: 19 lat, a co?
Pochodzenie: Crocus

Wygląd: Cóż... Jestem dość przystojny. Wysoki, bo mierzący 180 cm. Czy lekki... nie wiem, ważę 57 kg. Silny, o czym mówią dość widoczne zarysy mięśni. Moja skóra jest dość blada, nigdy nie miałem skłonności do opalania. Moja gęsta czupryna jest w kolorze białym, lecz nie nieskazitelnym. Me oczy... są koloru żółtego. Można by rzec, że się spotkało wilka w ludzkiej postaci! Ubieram się zazwyczaj na czarno lub granatowo. Paski... Nieodłączny dodatek do ubioru. Na co dzień raczej chodzę w kombinezonie o granatowym odcieniu ze złotymi zdobieniami.
Charakter: Charakter mam iście wilczy. Wredny, dziki, chytry. Szczycę się również dużą inteligencją, co za tym idzie, zasobem słownictwa. Często kogoś nastraszę swym psychodelicznym śmiechem. Urodzony szpieg. Po tych cechach nazwałbyś mnie czarnym charakterem, prawda? Ja, zaś, tak nie uważam. Posiadam również i pozytywy. Opiekuńczość między innymi. Chcesz się dowiedzieć więcej? Poznaj mnie osobiście~!
Magia: Solidny Rękopis
Zdolności niemagiczne:
Cytat :
Pierwszorzędne:
- Silny umysł,
- Walka wręcz,
- Akrobatyka
Drugorzędne:
-
Trzeciorzędne:
-
Zdolności fabularne: Znajomość starożytnych języków
Moc magiczna: 3000
Klejnoty: 1000

Przynależność: Sabertooth
Znak gildii: Czarny, znajduje się nad pępkiem.
Ranga: Mag
Miejsce zamieszkania: Kwatery mieszkalne, nie zapraszam.

Rodzina: Mam brata bliźniaka, Shiru. Jest on bardzo podobny do mnie, nie tylko z wyglądu, ale i z charakteru. Rodzice... Byli. Tylko byli. Dobrze pamiętam naszego wujka.
Ekwipunek: nóż motylkowy - Dziabnąć Cię?, długopis taktyczny
Historia: Zacznijmy od narodzin. Ja i mój brat urodziliśmy się bez najmniejszej choroby. Matka zaś, zmarła, parę godzin po porodzie. I tylą ją widzieliśmy. Zostaliśmy pod opieką ojca - pijaka. Jeśli to opieką można było nazwać. Utrzymywał nas jedynie przy życiu fizycznym. Normalnie wrzeszczał na nas i bił. Dlatego też byliśmy prawie nie rozłączni z Shiru. Przy sobie czuliśmy się bezpiecznie. Pewnego, pięknego dnia, ojciec nie wrócił. Okazało się, że jakiś inny pijak strzelił mu szklaną butelką w głowę i porzucił w jakimś rowie. Dowiedziawszy się o tym wujek, przygarnął nas. Mieliśmy wtedy prawie 10 lat. W owy dzień urodzin, wujek postanowił uczyć nas magii. Czytaliśmy o niej jedynie i widzieliśmy paru magów w mieście. Z naszej dwójki to ja uczyłem się szybciej. Nie czułem się z tym jakoś wyjątkowo. Po 5 latach takiej nauki wujek oznajmił nam, że powinniśmy ruszyć swoimi własnym drogami, rozdzielić się. Powodem tego był jego wyjazd gdzieś daleko w nieokreślone miejsce. Czy jeszcze żyje? Nie mam pojęcia. Wiem jedynie, że brat mój żyje. To jest najważniejsze. Po 4 latach samotnych wędrówek po miastach i nauki magii, znalazłem gildię o której to tak wiele słyszałem. Sabertooth. Bez większego wahania wstąpiłem do niej i zamieszkałem w kwaterach.
Cele: Odnaleźć brata, opanować magię do perfekcji

Sława: Sławny jestem chociażby z samego wyglądu. W każdym mieście w którym byłem, znajdą się osoby pamiętające mój wilczy wygląd.
Ciekawostki:
- Najbardziej zauważalną rzeczą są moje zęby. Dwa, wyjątkowo ostre kły, które lekko wystają z moich ust,
- Wspominałem coś o paskach? Tak? Mam na ich punkcie obsesję!,
- Mówiąc niechętnie... mam klaustrofobię.


Ostatnio zmieniony przez Kaoru dnia 28.09.15 16:00, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry Go down
[MG] Ariyamna


[MG] Ariyamna
Mistrz Gry


Liczba postów : 1643
Dołączył/a : 10/11/2014

Kaoru Reddo - wreszcie załadowane Empty
PisanieTemat: Re: Kaoru Reddo - wreszcie załadowane   Kaoru Reddo - wreszcie załadowane Icon_minitime27.09.15 19:39

Kaoru Reddo - wreszcie załadowane CQ0uB02
Powrót do góry Go down
 
Kaoru Reddo - wreszcie załadowane
Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry 
Strona 1 z 1
 Similar topics
-
» Kaoru
» Shiru Reddo - gotowe

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Fairy Tail New Generation :: Archiwum starego FTNG :: Hyde Park :: Archiwum :: Nieaktywni gracze-
RadioAoi.plHalo PBFPBF ToplistaKaoru Reddo - wreszcie załadowane Eca5e1iI love PBFPBF Toplista~**~.: ANIME TOP100 :.Najlepsze strony o Anime i Mandze w necie