IndeksLatest imagesSzukajRejestracjaZaloguj

Share
 

 Salon La costa de pinatia el cipaka

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down 
AutorWiadomość
Zenshi


Zenshi
Dragon's Howl


Tytuł : Portret Dragon's Howl, Najlepszy Skład
Liczba postów : 345
Dołączył/a : 29/03/2015
Wiek : 32
Skąd : Z piekła

Salon La costa de pinatia el cipaka  Empty
PisanieTemat: Salon La costa de pinatia el cipaka    Salon La costa de pinatia el cipaka  Icon_minitime03.10.15 11:33

Pomysł jest taki, żeby wprowadzić Salon urody i takich tam dupereli. W miejscu gdzie jest kowal i reszta takich drobnostek.

Salon miałby za zadanie wiadomo jaki.

- Ktoś by chciał zmienić kolor włosów
- Nawalić sobie kilo tapety na twarz.

Ogólnie zmienić wygląd, co prawda tutaj narzuciłoby się trochę pracy osobom które mają avatarnie. Tak patrzę teraz na Ari :3. Oczywiście nie były by to darmowe zabiegi, wiadomo coś za coś.

Rozpiska
- Zmiana koloru włosów. - Wiadomo tanie i mało daje. od 50 do 100 kryształów.
- Długo trwały makijaż. - Zmienia wygląd buźki, tak odrobinę czy coś. 200 do 400.
Bardziej zaawansowane.
- Lacryma na porost włosów. - Natychmiastowy przyrost włosów na główce. 1000 kryształów.
Expert.
Operacja plastyczna za pomocą lacrymy. - Całkowita zmiana wyglądu. Możliwość też wybrania płci i wszystkiego, dajmy na gender.
10,000 kryształów

---
Oczywiście można też coś dodać, nie musi być to tylko salon. Może być magiczna sauna, żeby ktoś zrzucił parę kilo w kilka sekund. No ale takie coś się przyda do urozmaicenia, jakby ktoś chciał zmienić wygląd postaci.
Powrót do góry Go down
https://ftng.forumpolish.com/t642-powrot-czarnego-magusia
[MG] Ariyamna


[MG] Ariyamna
Mistrz Gry


Liczba postów : 1643
Dołączył/a : 10/11/2014

Salon La costa de pinatia el cipaka  Empty
PisanieTemat: Re: Salon La costa de pinatia el cipaka    Salon La costa de pinatia el cipaka  Icon_minitime03.10.15 11:39

Nie. Powód podałam w innym temacie spokrewniony podłożem z tym pomysłem. Słowa Tsumiego w tej sprawie również się przydadzą.

Ariyamna napisał:
Raz:
Cytat :
- ColorS - pewien przedmiot magiczny, który pozwala na zmianę koloru przedmiotu, ubrania, ewentualnie nawet koloru włosów czy oczu. Niestety, jest to ograniczone użycie, gdyż w ciągu dnia można użyć tego tylko 3 razy w ciągu dnia, a potem musi regenerować się trzy fabularne dni. - 1000 klejnotów
Czy to nie wystarczy?

Dwa:
Na starym forum odbywałam fabułę na zrobienie takiego kryształu, albo raczej bransoletki z dokładnie takim zastosowaniem. Dorian mi to wtedy wycenił (z kowalstwem + fabułą na kryształ) na około 12.000 klejnotów (jednakże nie podam teraz pełnego opisu przedmiotu, bo go nie mam). Więc cena tak wysoka by nie była, a i do tego kto zabroni takie coś zrobić u kowala?

Trzy:
Są też inne sposoby na zmianę wyglądu postaci, co prawda trochę długotrwałe i wymagana jest zgoda administracji (a także fabuła w niektórych przypadkach), ale: można przefarbować włosy, założyć soczewki, postarać się o inne ubrania. Jest też taki drobny zabieg jak zmiana fryzury, czyli kobieca sztuczka na zmianę owalu twarzy. Serio.

Tsumi napisał:
Moim zdaniem pierdoła i to zbędna. Jeżeli chcielibyśmy zmian w wyglądzie na stałe wystarczy napisać do nas i podać argument. Chociaż takie błahostki jak zapuszczenie brody, zmiana ciuchów czy skrócenie włosów można klepnąć bez argumentów. Wystarczy poprosić.
W wypadku bardziej drastycznych zmian typu "znalazłem inną postać i jest fajniejsza, ale wygląda całkiem inaczej" zmieniłbym też wygląd listu gończego. Nie oszukujmy się i tak nie robią wam wielkich problemów, a jak jeszcze każdy będzie wyglądał inaczej niż na liście to całkiem stracą sens.
Takie lakrymy miały by sens tylko jako aktywne przez kilka postów i to na danej fabule jako umożliwiające infiltrację, skradanie etc.
Powrót do góry Go down
Zenshi


Zenshi
Dragon's Howl


Tytuł : Portret Dragon's Howl, Najlepszy Skład
Liczba postów : 345
Dołączył/a : 29/03/2015
Wiek : 32
Skąd : Z piekła

Salon La costa de pinatia el cipaka  Empty
PisanieTemat: Re: Salon La costa de pinatia el cipaka    Salon La costa de pinatia el cipaka  Icon_minitime03.10.15 11:43

A tam, wcześniej mi chodziło o lacrymę. A nie o salon, więc mnie tu nie mieszaj w głowie :3.

No ale o co chodzi, przecież to jest urozmaicenie. Z resztą mówisz mi o

ColorS - pewien przedmiot magiczny, który pozwala na zmianę koloru przedmiotu, ubrania, ewentualnie nawet koloru włosów czy oczu. Niestety, jest to ograniczone użycie, gdyż w ciągu dnia można użyć tego tylko 3 razy w ciągu dnia, a potem musi regenerować się trzy fabularne dni. - 1000 klejnotów

Po co mi przedmiot, który ma ograniczenia. Skoro mogę pójść przefarbować włosy na stałe, ubranie kupić inne. To nie wystarczy na zmianę wyglądu..

Zapuszczenie brody tak .
Zapuszczenie włosów tak.
No ale sama zmiana kolorów, to tylko ktoś ślepy się nie połapie że to wcześniejsza osoba.
Powrót do góry Go down
https://ftng.forumpolish.com/t642-powrot-czarnego-magusia
[MG] Ariyamna


[MG] Ariyamna
Mistrz Gry


Liczba postów : 1643
Dołączył/a : 10/11/2014

Salon La costa de pinatia el cipaka  Empty
PisanieTemat: Re: Salon La costa de pinatia el cipaka    Salon La costa de pinatia el cipaka  Icon_minitime03.10.15 12:05

Tak, tylko to dotyczy jednej rzeczy. Zmiany wyglądu. Więc niestety odpowiedź moja jest taka sama tutaj jak i tam, czyli że jestem na nie. Jedynym ograniczeniem ColorS jest możliwość użycia tego trzy razy dziennie. Czyli równie dobrze możesz zmienić sobie kolor włosów na odpowiadający, kolor oczu i nie wiem, kolor ubrania, a potem odczekać albo po prostu zadowolić się efektem. Nigdzie nie jest napisane, że efekt z tego przedmiotu jest nietrwały. Wskaż mi miejsce, w którym zostało to wspomniane.

Na Twoje "ktoś ślepy się nie połapie że to ta sama osoba" przychodzi mój argument numer dwa i numer trzy - zmieniasz fryzurę albo robisz potrzebny itemek. Poza tym, kto Ci zabroni zrobić sobie zaklęcia, który by Ci zmieniał wygląd?

A propos ślepoty dołączam to:
Salon La costa de pinatia el cipaka  Disguises_o_226026
Powrót do góry Go down
Zenshi


Zenshi
Dragon's Howl


Tytuł : Portret Dragon's Howl, Najlepszy Skład
Liczba postów : 345
Dołączył/a : 29/03/2015
Wiek : 32
Skąd : Z piekła

Salon La costa de pinatia el cipaka  Empty
PisanieTemat: Re: Salon La costa de pinatia el cipaka    Salon La costa de pinatia el cipaka  Icon_minitime03.10.15 12:17

Dobra tym zdjęciem wygrałaś Ari, poddaję się xD Ten temat nie ma sensu xD.

Racja jak Natsu i Grey zmienili ubrania i włosy, ledwo dało się ich poznać xD

Salon La costa de pinatia el cipaka  Their-Disguises-demotivational-posters-33628138-600-480


To też zawszę dobre przebranie przecież xd
Salon La costa de pinatia el cipaka  8e84f73987f5065f58412489f077c0c0
Powrót do góry Go down
https://ftng.forumpolish.com/t642-powrot-czarnego-magusia
Sponsored content





Salon La costa de pinatia el cipaka  Empty
PisanieTemat: Re: Salon La costa de pinatia el cipaka    Salon La costa de pinatia el cipaka  Icon_minitime

Powrót do góry Go down
 
Salon La costa de pinatia el cipaka
Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry 
Strona 1 z 1

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Fairy Tail New Generation :: Archiwum starego FTNG :: Hyde Park :: Archiwum :: Pomysły, pytania i problemy-
RadioAoi.plHalo PBFPBF ToplistaSalon La costa de pinatia el cipaka  Eca5e1iI love PBFPBF Toplista~**~.: ANIME TOP100 :.Najlepsze strony o Anime i Mandze w necie