IndeksLatest imagesSzukajRejestracjaZaloguj

Share
 

 Zakłady

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down 
AutorWiadomość
Iwaru


Iwaru
Lamia Scale


Tytuł : Portret Lamia Scale
Liczba postów : 308
Dołączył/a : 15/08/2015

Zakłady Empty
PisanieTemat: Zakłady   Zakłady Icon_minitime01.12.15 16:29

Siemanko.
Jak ja lubię pisać zmiany Kappa. I lubię być potem hejtowany Kappa :D.

Nie przedłużając, kiedyś grałem na forum o tematyce Naruto i podczas turniejów były organizowane zakłady pieniężne - można było obstawiać walki i wygrywać hajs. Można było obstawiać zwycięzców konkretnych pojedynków i ewentualnie miejsca na podium, czyli trzech najsilniejszych wojowników danego turnieju. Tak to mniej więcej wyglądało.

Proponuję wprowadzić tutaj coś podobnego. Można rzec, że nie mam co robić z hajsem i chętnie bym zaryzykował, bo jestem hazardzistą :D.
Powrót do góry Go down
https://ftng.forumpolish.com/t1104-iwaru-yosa
Zin


Zin
Sabertooth


Tytuł : Portret Sabertooth
Liczba postów : 561
Dołączył/a : 03/11/2015
Wiek : 32
Skąd : Biała Podlaska

Zakłady Empty
PisanieTemat: Re: Zakłady   Zakłady Icon_minitime01.12.15 16:46

Wg. mnie pomysł bardzo dobry. Żeby nie było jakiegoś wysypu kasy, stworzyć fabularną kolekturę i ustalić jakąś nie wygórowaną stawkę na wejście dla zawodnika np. 1000 klejnotów = 100 magicznych żetonów które można obstawiać na walki. Następnie utworzyć listę nagród dla najlepszych 15 typerów którzy zgromadzili największą ilość żetonów przewidując jakieś dodatkowe nagrody. Można kupić tylko raz żetony.
Zawodnik silniejszy x1.5, zawodnik słabszy x3. Gracz sam decyduje ile chce obstawić na walkę.
Skłoniło by to ludzi do brania udziału w tym przedsięwzięciu co również urozmaiciło by cały event walk. Wykluczając obstawianie na swoją walkę oczywiście zachowując realia prawdziwych zakładów.
Powrót do góry Go down
https://ftng.forumpolish.com/t1254-zin-nazaka
[MG] Ariyamna


[MG] Ariyamna
Mistrz Gry


Liczba postów : 1643
Dołączył/a : 10/11/2014

Zakłady Empty
PisanieTemat: Re: Zakłady   Zakłady Icon_minitime01.12.15 19:39

Temat uważam za zamknięty z "akceptem" od ręki.
A wiecie czemu? Bo już planowaliśmy wprowadzenie zakładów. Więc tak, na evencie zakłady będą.I podoba mi się forma przedstawiona przez Zina, z pewnością weźmiemy ją pod uwagę przy rozpisywaniu zakładów.

Cieszę się z drugiej strony, że ludzie są na to chętni.
Jeżeli macie jakieś pomysły - chętnie je wysłucham (przynajmniej ja, bo nie wiem, w jaki sposób Tsumi chciał to zorganizować).

Edit: Propozycja Zina dot. prowadzenia zakładów:
Cytat :
[20:30:24] Zin : proste, trzeba było by zrobić lokacje jakaś "Kolektura" czy coś, dla konta które by prowadziło całe te zakłady dać jakąś tymczasową rangę, i kazdy kto by chciał postawić pisał by post pod wzór a osoba odpowiedzialna by zapisywała wszystko kto ile wygrał dając znać po każdej rundzie walk czy cos ;)
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Zakłady Empty
PisanieTemat: Re: Zakłady   Zakłady Icon_minitime

Powrót do góry Go down
 
Zakłady
Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry 
Strona 1 z 1

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Fairy Tail New Generation :: Archiwum starego FTNG :: Hyde Park :: Archiwum :: Pomysły, pytania i problemy-
RadioAoi.plHalo PBFPBF ToplistaZakłady Eca5e1iI love PBFPBF Toplista~**~.: ANIME TOP100 :.Najlepsze strony o Anime i Mandze w necie