IndeksLatest imagesSzukajRejestracjaZaloguj

Share
 

 Prezenty świąteczno-noworoczne, osiągnięcia i ogłoszenie drobne

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down 
AutorWiadomość
Mistrz Gry


Mistrz Gry
Mistrz Gry


Liczba postów : 1283
Dołączył/a : 10/11/2014

Prezenty świąteczno-noworoczne, osiągnięcia i ogłoszenie drobne Empty
PisanieTemat: Prezenty świąteczno-noworoczne, osiągnięcia i ogłoszenie drobne   Prezenty świąteczno-noworoczne, osiągnięcia i ogłoszenie drobne Icon_minitime28.12.15 1:48

Prezenty świąteczne

W tym roku spadło na mnie złożenie wszystkim użytkownikom życzeń z okazji Bożego Narodzenia (tak wiem, że po czasie no ale święta były) i Nowego Roku. Zatem ekhm, ekhm...

Wesołych i radosnych świąt Bożego Narodzenia, pełnych miłości i jedzenia (przede wszystkim), słodyczy (co w sumie ważniejsze niż jedzenie) i czasu spędzonego w rodzinnym radosnym gronie oraz oby nadchodzący rok był jeszcze bardziej owocny i przepełniony mocą (magiczną, bo na tą mierzoną w midichlorianach nie mamy co liczyć po tym jak ten był w nią owocny), a wszystkie wasze marzenia, plany i postanowienia się spełniły.
Życzą dwie piękności i lewa ręka boga czyli,
Ariyamna, Miriam i Tsumi.

Ale spóźnione życzenia to nie wszystko co dla was mamy.
Każdy dostanie także od nas 200MM, 5.000 klejnotów oraz maskotkę Ewoka (jak ktoś nie wie co to Ewok, to niech leci oglądać Gwiezdne Wojny).

Osiągnięcia
Tutaj będzie krótko. Pod tym linkiem znajdziecie grudniową listę z osiągnięciami i nagrodami za nie.

Ogłoszenie drobne
Wraz z końcem aktualnego eventu kończę swoją pracę jako administrator forum. Jeżeli ktoś czuje się winny (albo zadowolony), że to przez niego, to uspokajam (rozczarowuję) iż nie. Od jakiegoś czasu mam sporo na głowie w życiu realnym i nie posiadam już dostatecznie dużo czasu dla forum na czym cierpią zarówno gracze jak i moje samopoczucie. Po prostu trzeba wiedzieć kiedy ze sceny zejść.
Jeżeli kogoś interesuje kto przyjdzie na moje miejsce i czy przyjdzie, co z moją działalnością jako MG i co ogólnie z moimi postaciami to: Kto i czy nie powiem. Jako MG dokończę na pewno wszystkie fabuły graczy, a potem się zobaczy. Jako gracz też na pewno zakończę obecne, a potem pewnie wezmę dłuuugi urlop.
No, a w razie gdybym później nie miał nawet na to czasu, to muszę przyznać, że przez ten rok adminowania miałem nie lada frajdę. Wymyślanie nowych zawartości, nagród, loterii i innych cudów mających na celu umilenie wam zabawy, było czymś świetnym. Tak samo jak czytanie wszelkich tworów waszej kreatywności objawiającej się w KP, KM, u kowala, postach fabularnych czy innych miejscach forum. Niektóre z tych dzieł doprowadzały mnie do łez (czasem wywołanych śmiechem, a czasem rozpaczą) ale wszystkie są dla mnie bardzo ważne i cenne gdyż w pewnym stopniu ukształtowały mnie i mój światopogląd.
A na koniec pozostaje życzyć forum kolejnych lat działalności i rozwoju. Niechaj trwa i bawił was i mnie minimum w takim samym stopniu jak do tej pory.
Ciao.
Powrót do góry Go down
 
Prezenty świąteczno-noworoczne, osiągnięcia i ogłoszenie drobne
Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry 
Strona 1 z 1
 Similar topics
-
» Ogłoszenie
» Prezenty Świąteczne!
» Osiągnięcia
» Osiągnięcia - październik
» Osiągnięcia, event i konkursy

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Fairy Tail New Generation :: Archiwum starego FTNG :: Hyde Park :: Archiwum :: Stare Ogłoszenia-
RadioAoi.plHalo PBFPBF ToplistaPrezenty świąteczno-noworoczne, osiągnięcia i ogłoszenie drobne Eca5e1iI love PBFPBF Toplista~**~.: ANIME TOP100 :.Najlepsze strony o Anime i Mandze w necie