IndeksLatest imagesSzukajRejestracjaZaloguj

Share
 

 Hol

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down 
Idź do strony : Previous  1, 2, 3
AutorWiadomość
Admin


Admin
Ranga Specjalna


Liczba postów : 615
Dołączył/a : 04/11/2014

Hol - Page 3 Empty
PisanieTemat: Hol   Hol - Page 3 Icon_minitime09.11.14 16:09

First topic message reminder :

Jest to pierwsze pomieszczenie w którym się znajdujemy po wejściu do budynku. Na przeciwko wejścia znajduje się tablica z misjami. Dookoła są porozstawiane stoliki a przy nich krzesła. Po prawej jest jeszcze mały barek. Nie trzeba tłumaczyć do czego ten barek jest. Na lewo od wejścia zaś są schody prowadzące na górne piętra. Na górnych zaś piętrach znajdują się pokoje mieszkalne i siedziba mistrza gildii również.
Powrót do góry Go down
https://ftng.forumpolish.com

AutorWiadomość
Retta


Retta
Sabertooth


Liczba postów : 27
Dołączył/a : 16/04/2016

Hol - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Hol   Hol - Page 3 Icon_minitime29.04.16 0:43

Minął już niemal tydzień odkąd Retta pierwszy raz pojawiła się w budynku Sabertooth. Przez cały ten czas Kolt, na którego tak niecierpliwie czekała, nie pojawił się ani razu i nikt też nie miał o nim żadnych wieści. Dziewczynka zaczynała zastanawiać się, czy wszystko z nim w porządku. Wiedziała, że polowanie na bizony nie trwa jednego wieczoru*.
Siedem dni, przesiedziane na wysokim stołku barowym w gildii, nie były jednak bezproduktywne. Mała Indianka poznała sporo nowych osób, w tym młodą kelnerkę zajmującą się roznoszeniem zamówień. Energiczna dziewczyna zajęła się Rettą i nawet pozwoliła jej zanocować w ogrodzie domu po swoich rodzicach. Zaproponowała jej nawet pokój i w ogóle, jednak dziewczynka wolała rozbić teepee na świeżym powietrzu. W zamian Indianka pomagała kelnerce w pracy. Gildię wypełniały więc drobne duszki, wykonujące pracę dziesięciu osób. Uczynne stworzonka na usługach Retty uwijały się jak w ukropie, wielce odciążając do tej pory ledwie wyrabiającą się kelnerkę.
Dzięki temu, młoda Indianka zyskała sobie przychylność bywalców gildii.
- Denerwujesz się tym spotkaniem, co? - zagadnęła kelnerka, tykając palcem jednego ze swobodnie dryfujących duszków-kulek.
- Nom... - odparła Mała.- Ale chcę już go zobaczyć.


* Przenośnia. Takie "Nie od razu Kraków zbudowano".


Ostatnio zmieniony przez Retta dnia 30.06.16 23:22, w całości zmieniany 2 razy
Powrót do góry Go down
https://ftng.forumpolish.com/t1781-retta-dangan
Elizabeth


Elizabeth
Sabertooth


Tytuł : Biust z Brązu
Liczba postów : 117
Dołączył/a : 21/12/2015

Hol - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Hol   Hol - Page 3 Icon_minitime29.06.16 9:14

Zmęczona dotarłam do gildii i szybko się ogarnęłam. Misja, na której byłam, zdecydowanie nie podpadła mi pod gust. Przeciągała się nocowaniem w lesie, jedzeniu suszonego prowiantu. Zdecydowanie szybkie akcje polegające na bijatyce bardziej pasują mi po moją magię, a czemu wzięłam receptę? W sumie teraz sama nie wiem, chciałam sprawdzić jak to jest. Taka walka zrobi ze mnie silniejszą, a gubienie się po lesie ani po jaskiniach jakoś mnie nie kręci. Rozejrzałam się po pomieszczeniu i z zadowoleniem mruknęłam pod nosem. Przedtem poszłam do kowala i sklepu, by nieco uzupełnić ekwipunek. Los tak chciał, że przybyło mi trochę przedmiotów należących kiedyś do silnych bądź mniej silnych ludzi. Ja tam nie narzekałam, bo miały ciekawe właściwości magiczne, a kupiłam je niedrogo. Moja magia też się rozwinęła, nauczyłam się kolejnego zaklęcia. Czyli jednym słowem jestem gotowa na kolejne wyzwanie- misję, gdzie będę walczyć. Mam nawet ładny naszyjnik od sklepikarza w gratisie! Założyłam go jednak dopiero teraz, bo chciałam się upewnić czy nie zmieni mnie w olbrzyma. Huh, jednak nie! Wyszłam do holu gotowa poszukać jakiegoś miejsca do zarobku, a zarazem do  treningu- takie są najlepsze, gdy masz więcej niż jedną korzyść. Nieco zmieniłam swój ubiór- na wygodnie spodnie z kieszonkami, pasek, gdzie miałam przyczepiony sztylet i resztę w poprzednich miejscach. Jeszcze wymieniłam kamizelkę na czarną bluzkę z długim rękawem i bluzę z kapturem, czyli w skrócie gotowa na trening zaczęłam kręcić się po gildii poszukując okazji.
Powrót do góry Go down
https://ftng.forumpolish.com/t1431-beth-poprawiona
Retta


Retta
Sabertooth


Liczba postów : 27
Dołączył/a : 16/04/2016

Hol - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Hol   Hol - Page 3 Icon_minitime30.06.16 23:40

Minęły już dwa miesiące. Dwa miesiące! Magowie pojawiający się w gildii mówili jej, że to normalne, jeśli podejmują się trudniejszych zleceń, ale Retta i tak się martwiła. A może Kolt usłyszał, że ona tu jest? A może nie chce jej zobaczyć? Może to wszystko to tylko fałszywa nadzieja?
W oczekiwaniu na jego przybycie poznała wiele osób. Z wieloma osobami rozmawiała. Wielu rzeczy się nauczyła, choć wciąż wielu rzeczy na temat "cywilizowanego świata" nie wiedziała. Za namową starszej koleżanki powróciła do naturalnego koloru włosów - czarnego. Podobno mężczyznom podoba się naturalny wygląd. Dostała też od niej trochę ubrań, które mała Indianka nosiła, by nie ściągać więcej uwagi na ulicy, niż było to konieczne.
Ach, kiedy ten Kolt wróci?
Powrót do góry Go down
https://ftng.forumpolish.com/t1781-retta-dangan
Sponsored content





Hol - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Hol   Hol - Page 3 Icon_minitime

Powrót do góry Go down
 
Hol
Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry 
Strona 3 z 3Idź do strony : Previous  1, 2, 3

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Fairy Tail New Generation :: Archiwum starego FTNG :: Archiwum fabuły :: Gildie :: Sabertooth-
RadioAoi.plHalo PBFPBF ToplistaHol - Page 3 Eca5e1iI love PBFPBF Toplista~**~.: ANIME TOP100 :.Najlepsze strony o Anime i Mandze w necie