IndeksLatest imagesSzukajRejestracjaZaloguj

Share
 

 Tygrys ma pytanie!

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down 
AutorWiadomość
Tora


Tora
Blue Pegasus


Tytuł : Portret Blue Pegasus
Liczba postów : 364
Dołączył/a : 10/03/2015
Wiek : 28

Tygrys ma pytanie! Empty
PisanieTemat: Tygrys ma pytanie!   Tygrys ma pytanie! Icon_minitime21.01.16 3:10

Witam.
Mam kilka pytań dotyczących naszą najnowszą aktualizację, która ładnie przedstawia nam system magii zakazanych. Na sam start proszę pamiętać, że osobiście jestem pod dużym wrażeniem, że ten temat został tak rozbudowany a wszelkie pytania to nie forma podważania jego zasad czy logiki a jedynie owoc mojej ciekawości i niewiedzy. Więęęęc... Czytając proszę o wyrozumiałość bo sądząc po mojej opinii "rebelianta" na forum nie zdziwiłbym sie gdyby ktoś doszukiwał się formy tutaj ataku na system, a tego w żadnym wypadku tutaj nie ma - jedynie poszukiwanie odpowiedzi. Zatem zapraszam!

Cytat :
- Wszechżywiołowość (wiele żywiołów w jednym)
Ta "wszechżywiołowość" określona jako wiele żywiołów w jednym jest nieprecyzyjna bo wedle różnych uniwersów istnieją różne żywioły (np. wedle uniwersum Naruto istnieje 5 podstawowych - ziemia, powietrze, ogień, woda i błyskawica - oraz specjalne należące do poszczególnych klanów - lawa, kwas, lód, drewno, ciemność, światło, a nawet atomy(!). Z kolei w serii Avatar istnieją 4 podstawowe żywioły - ogień, woda, powietrze, ziemia które posiadają w sobie poboczne ale dalej należące do jednej z 4 grup i będące z nimi w jedności jako jeden żywioł - ziemia posiada odmianę w postaci magii piasku, metalu i lawy, ogień pozwala opanować także błyskawicę i samozapłon (zapewne z powodu tlenu potrzebnego do spalania i energii ale odłóżmy logikę na bok xD), woda prowadzi do zdolności kontroli lodu, wody zawartej w roślinach a nawet krwi w człowieku (homo sapiens w 70% składa się z H2O), a powietrze ostatecznie pozwalało... latać z tego co pamiętam i tyle). Ciężko zatem określić co jest czym z powodu zbyt wielu źródeł i niepewności a także różnego punktu widzenia
 
Cytat :
- Magia Ciała Niebieskiego
Jak zwykle nie rozumiem dlaczego Magia Ciała Niebieskiego znajduje się na liście, bo moim skromnym zdaniem to nie magia była OP tylko Jellal był tak potężny, ale to tak słowem dygresji - no offence!  

Cytat :
- Magia Zabójcy Demonów,
- Magia Smoczego Zabójcy (I generacja),
- Magia Zabójcy Bogów
Czy uzyskując jedną z magii typu Slayer otrzymamy jakiś wzór do wypełnienia? Te magie pomijając żywioły są bardzo podobne i posiadają multum wspólnych cech więc pewnikiem podobnie co magie typu Take-Over czy Podmiany powinny mieć wspólny wzór by unikać różnych opisów graczy, które później mogą prowadzić do kłótni. A tego nie chcemy, prawda?
Dodatkowo nasuwać się może pytanie gdzie w hierarchii "Zabójców" umieścimy Devil Slayer'ów. Jak dobrze wiadomo God Slayer może pożreć nawet żywioł Dragon Slayera ale nie znamy relacji GS-DvlS i DS-DvlS. Kiedyś nawet założyłem temat, którego celem było ugruntowanie tych spraw i wspólne ustalenie jak włączyć te typy magii w system, kiedy administracja zadecyduje o takiej możliwości, jednak z powodu tego, że większość potraktowała to jako pomysł wprowadzenia magii zabójców od zaraz, mało co zdążyliśmy ustalić ale nie powiem, dyskusja była ciekawa, zwłaszcza jak się wraca do niej po jakimś czasie. Gdyby się przydała chociaż część naszych wypocin to tutaj daję link.

Cytat :
Wymaganiami do takiej magii jest posiadanie nienagannej opinii wśród graczy czy administracji, a także osiągnięcie Rangi S bądź wyższej uprawniającej do zdobycia kolejnej magii.
Co oznacza dokładnie "nienaganna opinia wśród graczy czy administracji"? Rozkładając to zdanie na czynniki pierwsze możemy uzyskać, że należy być lubianym przez graczy albo administrację co jest dosyć... subiektywne i trudne do sprawdzenia? Rozumiem, że jeżeli na gracza ciągle są skargi lub systematycznie łamie regulamin forum albo uprzykrza życie na CB to taki gracz raczej nie ma co liczyć na Magię Zakazaną - jednak dalej pojęcie to jest bardzo szerokie i bynajmniej ciężkie do sprawdzenia (wylosowana będzie grupa 10 respondentów, której zada się pytanie "Co myślisz o tym graczu?" trochę dużo zachodu ale nie mnie oceniać...)
Poza tym czy jeżeli mamy Rangę S (która fabularnie daje nam możliwość tworzenia drugiej magii) i zdecydujemy się na fabułę z treningiem magii zakazanej to czy ta magia zostanie nam nadana jako druga magia czy być może będzie to jedyna magia jaką będziemy posiadać? W FT nie było to dokładnie doprecyzowane - magowie typu Slayer posiadali chyba jedynie magię tego typu (o ile wliczamy zaklęcia wzmacniające Wendy do jej magii), z kolei Ultear poza Łukiem Czasu używała jeszcze magii Ice Make. Osobiście uważam, że decyzja mogłaby należeć do gracza, który wybierałby czy chce porzucić aktualną magię i skupić się tylko na tej (w takim wypadku uczciwie by było gdyby na nową magię przechodziły rozwinięcia ze starej) czy może woli ją jedynie dodać do arsenału i dalej rozwijać w normalny sposób.
Kolejne nasuwające się pytanie to to, czy można posiadać więcej niż 1 magię zakazaną. Z kolejnymi rangami przychodzą kolejne możliwości poznania nowych odłamów magii co sprowadza się do tego, że teoretycznie można ubiegać się o drugą magię zakazaną. Oraz czy jeśli posiadamy 2 magie zakazane tego samego typu (Slayer) to czy mogą się one połączyć w jedno, jak w przypadku np. Future Rouge?

Cytat :
Administracja ma również prawo odebrać magię jeżeli gracz zostanie uznany za niegodnego danej
Utracić magię można jeżeli okaże się niegodnym jej posiadania... kolejne szerokie pojęcie zostawiające nam mnóstwo wątpliwości - czy chodzi tu  odgrywanie postaci? Wtedy złe postaci są od razu skreślone jako posiadacze magii zakazanej co ironicznie kontrastuje z historią FT gdzie właśnie te postacie były większością  posiadaczy. W dodatku co jeśli jakaś postać jest z natury złośliwa i socjopatyczna? Wtedy też staje się niegodna bo taka została stworzona? Czy może chodzi o to jak gracz posiadający tę magię się zachowuje, co zmusza raczej osobę do bycia 24/7 najmilszym stworzeniem na świecie? Moim zdaniem to kolejna rzeczy wymagająca doprecyzowania przynajmniej w formie jednego zdania, które jasno określi na czym "bycie godnym" ma polegać, chociaż jak dla mnie to jest to temat rzeka.

To na razie tyle, niecierpliwie czekam na odpowiedzi adminów i zapraszam też resztę do zadawania pytań ich dręczących na ten temat.
Powrót do góry Go down
Ariyamna


Ariyamna
Raven Tail


Tytuł : Najlepsza Grafika, Portret Raven Tail, Dusza Forum, Szlachetne Niedocenione
Liczba postów : 1214
Dołączył/a : 04/11/2014

Tygrys ma pytanie! Empty
PisanieTemat: Re: Tygrys ma pytanie!   Tygrys ma pytanie! Icon_minitime21.01.16 7:42

1. Wszechżywiołowość
Chodzi tutaj głównie o to, że gracz nie może w obrębie jednej magii korzystać np. z cienia i ognia jednocześnie. Albo z wody i ziemi. To w dużej mierze jest nie fair wobec zwykłych magów żywiołów, którzy mają tylko jeden żywioł do dyspozycji, a oni nagle mają dwa. Jeśli ktoś chce więcej niż np. ogień, musiałby zyskać nową magię.

2. Magia Ciała Niebieskiego
Znam przypadek, jak na jednym forum jeden z naszych graczy brał tę magię z odpowiednimi ograniczeniami, jednakże tutaj to najprościej... byłoby za mocne. Wezmę tutaj za porównanie swoją magię, gdzie mam zaklęcie z wyrażoną prędkością. Powiedz mi, jakie jest porównanie między prędkością meteorytu - 20km/s a prędkością mojego zaklęcia wahającą się między wartościami 120-170km/h. Z tego, co wiem to km/s to większa wartość niż /h, minimalnie... jeśli dobrze liczę, a nie jestem Tsumim - 60 razy większa : P Poza tym, jak patrzę jeszcze na inne spelle tej magii - Altairis jest imitacją czarnej dziury, której nie puścimy nie wcześniej niż przed S - przynajmniej ja tego nie widzę.

3. DS/DvS/GS
Wiem, że dyskusja była podejmowana i zastanowię się nad wprowadzeniem tych wzorów. Ciężko również będzie ustalić zależności, bo z jednej strony mógłbyś mieć w tamtym temacie rację, z drugiej jednak można było temu zaprzeczyć, co widać w tamtym temacie.

4. Opinia a magia
Niekoniecznie trzeba tworzyć jakieś ankiety wśród graczy, a po prostu popatrzeć na zachowanie ich w czasie rozmowy prywatnej bądź po prostu z opinii innych, przypadkiem wyciekających. No i samo zachowanie na CB. Czasem zdarza mi się otrzymać wiadomości ze skargami na gracza X, samej zauważyć niepokojące zachowanie w rozmowie z innymi.

5. Usuwać czy zostawić poprzednią
Najprościej byłoby pozostawić graczowi wybór, chociaż uważam, że w przypadku DSa zostawałaby magia samego DS. Z drugiej jednak strony Cobra posiadał magię dźwięku, ale nie wiem, czy powinnam go liczyć z racji, że jest II generacją, a nie I. Laxus również posiada kilka "magii" niesprzężonych z DSem jego rodzaju. W pozostałych magiach (i DvS) byłaby możliwość zachowania poprzednich, bo jak zauważyłeś - Ultear używała Ice Make, Jellal zaś używał różnych magii żywiołów, czy może Freed, który poza Jutsu Shiki miał jeszcze Dark Ericture. Gray z tego, co się orientuję dalej może używać Ice Make (ale tego już nie jestem pewna).
A co do Wendy - sprawdziłam sobie na Wikii - te wzmocnienia są wpisane jako sprzężone z magią, a nie oddzielne. Fragment opisu jej magii (nie, nie mam teraz głowy do tłumaczenia go - mam nadzieję, że wszyscy czytający pamiętają kanon dot. Wendy i znają angielski):
Cytat :
Her Magic also allows her to heal people with the gravest of injuries, even those caused by a Dragon. Her proficiency in healing allows her to use even just a kiss to heal other people and she can counteract other Magic. Her Magic also has support spells, which can increase attack power and speed, to both herself and her others.

6. Ilość magii zakazanych
Na chwilę obecną ilość ta wynosi 1 do wykorzystania w dowolnym momencie. Jak to wyjdzie potem - jeszcze zobaczymy, gdyż nie patrzyliśmy aż TAK daleko w przyszłość. Jakby nie patrzeć, dopiero minął rok od startu forum, jeszcze nie mamy żadnej S, a teraz mówimy już o ulepszeniach rangi SS+ i Mistrza. Jakbyśmy patrzyli cały czas na przyszłość, nie doszłoby do zmian dotyczących nagród w MM za odbyte fabuły z MG i wszyscy tłukliby misje żeby się wybić, jak to miało miejsce na Rebellionie - a tam A miały po roku 3 osoby, a u nas? U nas A ma bodajże 11 osób, jeśli dobrze liczę. To jest już obecnie kwestią do ustalenia w późniejszym terminie.

7. Odbieranie magii
Nie, nie chodzi tu o odgrywanie postaci, bo wtedy, jakby taki Zenshi dostał DvS (rzucam losową magią) i zacząłby zabijać, zostałaby mu odebrana magia - to by było bez sensu. Chodzi tutaj o metagaming i uprzykrzanie się innym graczom. Działanie niekoniecznie z charakterem swojej postaci, a także po prostu używanie jej do osiągnięcia celu np. zemsty, bo obraził go na cb, czy może żeby - nie znając w ogóle postaci pokazać, kto tu rządzi.

Chwilowo ciężko mi się sprecyzować, bo myślami jestem zupełnie gdzie indziej, może inni będą w stanie to ująć w inny, bardziej przejrzysty sposób. Ja osobiście starałam się wyczerpać temat, ale może po prostu inny MG będzie miał inne zdanie na jakiś temat.
Powrót do góry Go down
https://ftng.forumpolish.com/t225-ariyamna-hirano
Tora


Tora
Blue Pegasus


Tytuł : Portret Blue Pegasus
Liczba postów : 364
Dołączył/a : 10/03/2015
Wiek : 28

Tygrys ma pytanie! Empty
PisanieTemat: Re: Tygrys ma pytanie!   Tygrys ma pytanie! Icon_minitime21.01.16 19:52

1.Wszchżywiołowość
Ok, to wiemy ale nie na tym polega moje pytanie - pytam bardziej o to co na forum uznamy za oddzielny żywioł a co za zaledwie odmianę w posługiwaniu się nim. Przykładowo, mag ziemi z logiki może kontrolować grunt ale czy da radę kontrolować piasek? Albo skały? Dla wielu piasek, ziemia i skała to 3 zupełnie inne żywioły a dla reszty może być to jeden żywioł, który jest używany w inny sposób. Podobnie byłoby z wodą i lodem. Ciężko tutaj o rozgraniczenie bo każdy może rozumować inaczej.

2. Magia Ciała Niebieskiego
Ok, mówiłem, że to tylko dygresja ale dalej uważam, że z tymi odpowiednimi Nerfami i ograniczeniami dałoby się posiadać tę magię i nie być OP od startu. Ale to nie tematy dyskusyjny więc nie martwmy się o to.

3. DS/DvS/GS
Moim zdaniem to tylko kwestia decyzji forum jak to usadowić bo jak umyślił sobie autor pewnie nigdy się nie dowiemy bo DvS o ile pamiętam ani razu nie mierzył się z innymi przedstawicielami magii typu Slayer. Więc decyzja należy do nas a jakby co chyba każda ze stron ma jakieś uzasadnienie co do tego dlaczego taki a nie inny "łańcuch pokarmowy" - wystarczy, że wybierzemy ten, który nam bardziej odpowiada.

4. Opinia a magia
To też nie jest zbyt obiektywny pogląd. W zależności od tego na jaki temat jest rozmowa prywatna, ktoś może pokazać się z innej strony - tak samo jak w zależności do tego z kim rozmawia. Poza tym zdarzają się ludzie specyficzni z samego stylu bytu, którzy nie tyle co są niemili co pewne strony ich charakteru mogą do siebie zrażać. Z obserwacji samego siebie mogę wykazać, że na co dzień to bezproblemowy ze mnie gość jednak, kiedy pada poważny temat staję się czasem nieznośnie uparty i nerwowy. No, może częściej niż czasem... Często... Zawsze... Oj dobra, zły i nieznośny ze mnie kotek, nie bij! ( >_<)
Na jednym forum na którym grałem istniał pewien system punktów reputacji, gdzie można było dawać lub odejmować graczowi punkty jeśli jego zachowanie nam się podobało lub nie. W dodatku gracz ten nie wiedział nawet kto mu dany punkt dał, więc zemsta w postaci dodania punktu ujemnego była raczej mało możliwa. Może coś w tym stylu rozwiązałoby sprawę?

5. Usuwać czy zostawić poprzednią
Hmm. Zawsze można pomyśleć o pewnej adnotacji na ten temat. Moim skromnym zdaniem DS I gen. może posiadać tylko swoją magię i żadną inną poza nią bo zwyczajnie inna nie zgrywa się z jego energią i mocno już zmienionym organizmem. To samo dotyczyłoby III gen. a wyjątkiem byłaby II gen. bo ją można kupić za zwykłe klejnoty. Podobna historia co do magii GS. Jedyną magią Slayer pozwalającą na posiadanie innej byłaby zatem magia DvS.
Jeśli zaś chodzi o inne rodzaje magii zakazanych to nie widzę problemu by posiadając je nie można by było mieć też innego jej rodzaju. Wystarczy określić, które wykluczają tę możliwość.

6. Ilość magii zakazanych
Jedna magia zakazana to moim zdaniem wystarczający limit - w końcu będzie jeszcze w przypadku niektórych szansa zdobycia nowej magii, która dodatkowo nas wzmocni. Nie ma nad czym sie zastanawiać, jakby nie patrzeć chyba tylko Zeref dał radę poznać więcej niż 1 magię zakazaną.

7. Odbieranie magii
Ze wszystkim się zgodzę poza "odgrywaniem swojej postaci i metagaiming". Czasami to co nam się wydaje sprzeczne z logiką tej postaci może zostać wyjaśnione przez jej autora w prosty i logiczny sposób - wystarczy dopuścić do siebie też myśl, że autor postaci zna ją lepiej i jeśli potrafi logicznie wyjaśnić w oparciu o jej charakter dlaczego zrobiła tak a nie inaczej to ciężko tutaj się sprzeczać, z kimś kto w tę postać się wciela, bo to tak jakby się wykłócać z osobą, że ona ni zachowuje się tak jak my myślimy, że się zachować powinna. A w końcu nie chodzi tu o to by dyktować graczom jak mają odgrywać swoje postaci i co administracja sądzi o tym jak je odgrywają, a raczej to gracz ma pokazywać swój sposób na odgrywanie jej charakteru, co nie?
Powrót do góry Go down
[MG] Neony


[MG] Neony
Mistrz Gry


Tytuł : Pamiętna Sesja
Liczba postów : 478
Dołączył/a : 04/10/2015

Tygrys ma pytanie! Empty
PisanieTemat: Re: Tygrys ma pytanie!   Tygrys ma pytanie! Icon_minitime22.01.16 22:19

Na start trzy sprawy:

1. Piszę w swoim imieniu, swój punkt widzenia zależny tylko od swojego sposobu rozumowania i swojej opinii.
2. Post w imieniu administracji zostanie napisany gdy Ari powróci do żywych po imprezie, a wkład w niego będą mieli Ci MG, którzy zechcą wspomóc resztę swoją radą.
3. Tora = Gray, Norie = Natsu, Neoś ma ochotę zagrać Erzę. Dlaczego?
Zobaczcie sami i zastanówcie się czy nie przyda wam się.:

Zacznijmy od opinii poza tematem dyskusji, a związanych z wami. Należę do osób, które nie mają problemu z ludźmi pomimo niemiłych zagrywek i nieodpowiednich zachowań, ale czasami ktoś nawet u mnie ma przekichane. Tora wie, że mówię między innymi o nim, ale o Norku też. O ile Tora w moim odbiorze jesteś zbyt pewnym siebie ignorantem, który rzuca słowa na wiatr tak by nie padały mu w twarz ponownie, o tyle Norie ostatnio wypracowuje sobie u mnie opinię zarozumiałego doktorka-chwalipięty szukającego wszystkiego w nauce. W waszym zachowaniu i piśmie widzę wiele podobnych określeń i reakcji, dosłownie jesteście jak Natsu i Gray, a ja w roli Erzy mówię to wam, byście uświadomili sobie w końcu, że rzucanie tekstów w stylu: "Nie, to ty powinieneś ochłonąć" nic nie wnosi. Nabierzcie dystansu.

A teraz do tematu.

Zacznę od tego, że po przeczytaniu wypowiedzi (wszystkich w całości) jestem w wielu aspektach rozmowy bardziej po stronie Tory. Muszę jednak zaznaczyć, że nie jestem członkiem ekipy sprawdzającej KM i nie mam dostępu (a jak mam to nigdy do niego nie zajrzałem) do wzorów i konferencji odnośnie magii graczy.

Temat żywiołów w odbiorze fretki:
Każde z was ma rację i jej nie ma w jednym, oczywiście pod warunkiem, że dobrze zrozumiałem sens treści pisanej. Żywiołem można nazwać wszystko (nadal czuję urazę za Norkowe: "Nie jest magiem żywiołów, tylko bawi się światełkami i pyłem" wypowiedziane w kierunku Neonyego), albo raczej do żywiołu przyporządkować. Nie jest to jednak kwestia znanych z amerykańskich seriali 3, 4, 5, 8, 10, 12 żywiołów, a znacznie, znacznie więcej. Każdy żywioł zawiera składowe, np. żywioł ziemi zawiera w sobie piasek, skały, magmę, lawę, a żywioł wody posiada parę wodną, lód, chmury. Tak jak Neosiowe neony można przyporządkować do żywiołu światła, tak magię Tworzenia Węgla można zaliczyć pod żywioł minerałów. To nieskończone drzewo zależności, którego opisanie jest nierealne. Można przedstawić kilka bardziej znanych gałęzi, ale z każdej z nich wyrastają następne, które mogą dzielić się w ten sposób jeszcze kilka razy. Ziemia -> Minerał -> Węgiel -> Diament. A to i tak krótkie drzewko. O ile widocznym problemem tutaj jest klasyfikacja, o tyle nikt nie pomyślał o innym problemie, który poruszyłem w dziale MG, ale to dobrze. Podczepianie pod żywioły rzeczy takich jak cechy i właściwości obiektów, czyli np. stany skupienia czy temperaturę, jest bez sensu. Dlaczego? Chcę mieć maga ognia o uniwersalnej zdolności fabularnej rozgrzewania płomienia w dłoni. Powinien mieć on opcję temperatury tego ognia by kontrolować co robi - upiec jajko w skorupce, stopić kraty, przypalić cygaro. Jest magiem żywiołu ognia, więc nie powinien mieć możliwości kontrolowania temperatury tego ognia?

Magie zakazane jako magie silniejsze
Jestem jedną z nielicznych jednak osób, które popierają tu w pełni historie wyuczone przez mangi i anime. "Jeżeli coś jest niedostępne dla wszystkich, zakazane i niespotykane, to jest znacznie silniejsza, zazwyczaj lądując w rękach złych charakterów." Przez ten cytat łatwo wiec dojść do tego, że moim zdaniem magie zakazane powinny być silniejsze od niezakazanych. Mówiłem o tym już w kryjówce MG i poparty w tym nie zostałem, aczkolwiek skoro jest to już forma nagrody, niech da większą satysfakcję. Nie należę do miłośników walk, czy to PvP, czy nadmiaru PvNPC, ale Tsumi nauczył mnie, że moja magia musi mieć potencjał bojowy. Osobiście wolę dialogi, śledztwa, fabularne zagrywki typu przedstawienia malarskie Neonyego, niż klepanie po twarzy następnego złego maga. Gdybym posiadł magię zakazaną, z pewnością nie wykorzystywałbym jej typowo w celach ofensywnych, a w zadaniach fabularnych. A PvP i tak unikałbym nawet na eventach, podczas których zostałbym siłowo wepchnięty na fabułę z kimś.


"Reszta pojawi się rankiem, bo mnie ktoś katuje bym szedł spać...
Powrót do góry Go down
Ariyamna


Ariyamna
Raven Tail


Tytuł : Najlepsza Grafika, Portret Raven Tail, Dusza Forum, Szlachetne Niedocenione
Liczba postów : 1214
Dołączył/a : 04/11/2014

Tygrys ma pytanie! Empty
PisanieTemat: Re: Tygrys ma pytanie!   Tygrys ma pytanie! Icon_minitime25.01.16 18:38

Temat ponownie otwarty, ale mam jedną informację dla tych, którzy pragną się udzielić w temacie:

Uprasza się użytkowników o grzeczną konwersację bez wyciągania jakichkolwiek brudów. Wyzywanie, uszczypliwość, negatywne komentarze będą karane ostrzeżeniami, kasacją postów w temacie, a jeśli uszczypliwość nie ustąpi, może dojść nawet do banów.
Powrót do góry Go down
https://ftng.forumpolish.com/t225-ariyamna-hirano
Viera


Viera
Fairy Tail


Tytuł : Złote Piersi
Liczba postów : 90
Dołączył/a : 21/01/2016

Tygrys ma pytanie! Empty
PisanieTemat: Re: Tygrys ma pytanie!   Tygrys ma pytanie! Icon_minitime25.01.16 19:12

To ja się wypowiem krótko acz treściwie:
1. Jestem zawiedziona wywaleniem posta wyrażającego moje zdanie w tej sprawie, drugi raz nie będę go pisać, bo mi się zwyczajnie nie chce, a zainteresowani i tak go sobie przyswoili.
2. Polecam naradę w gronie MGowsko Adminowskim i jednopostową, zwięzłą odpowiedź na pytania Tory, która powinna wyczerpać ten temat, miast ponownego otwierania bomby i czekania na efekt.
Tyle. Mam nadzieję, że w tej krótkiej wypowiedzi nie czuć aż tak bardzo pretensjonalności, a jeśli cokolwiek, to jest to spowodowane tylko i wyłącznie żalem o punkt pierwszy.
Tak, ten komentarz jest nacechowany negatywnie, możecie go usunąć jak wam się nie podoba~
Powrót do góry Go down
https://ftng.forumpolish.com/t1898-siostro-basen
Tora


Tora
Blue Pegasus


Tytuł : Portret Blue Pegasus
Liczba postów : 364
Dołączył/a : 10/03/2015
Wiek : 28

Tygrys ma pytanie! Empty
PisanieTemat: Re: Tygrys ma pytanie!   Tygrys ma pytanie! Icon_minitime25.01.16 20:38

Popieram Aki w jej poście - tak samo jestem zdziwiony zniknięciem jej zdania, gdyż w mojej opinii nie powinno było zostać usunięte (być może był to czysty błąd, tego się trzymam). Od początku chodziło mi raczej o coś, co będzie wspólnym zdaniem strony ustawodawczo-wykonawczej w sprawie moich pytań i wyczerpie temat. Mimo, że dyskusja na temat tych punktów byłaby jak najbardziej na miejscu (pod warunkiem zachowania kultury słowa i zachowania) miło byłoby usłyszeć pełne i jasne stanowisko administracji.
Żeby nie było - jako administrację, rozumiem osoby z rangą administratora, które czynnie działają na forum i od których koniec końców te decyzje zależą.
Powrót do góry Go down
[MG] Norie


[MG] Norie
Inkwizytor


Liczba postów : 747
Dołączył/a : 21/08/2015
Skąd : Elo Heaven

Tygrys ma pytanie! Empty
PisanieTemat: Re: Tygrys ma pytanie!   Tygrys ma pytanie! Icon_minitime05.02.16 15:55

Odsyłam do tego tematu: https://ftng.forumpolish.com/t1585-luty-miesiacem-zmian#18307
Miłej lektury~
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Tygrys ma pytanie! Empty
PisanieTemat: Re: Tygrys ma pytanie!   Tygrys ma pytanie! Icon_minitime

Powrót do góry Go down
 
Tygrys ma pytanie!
Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry 
Strona 1 z 1

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Fairy Tail New Generation :: Archiwum starego FTNG :: Hyde Park :: Archiwum :: Pomysły, pytania i problemy-
RadioAoi.plHalo PBFPBF ToplistaTygrys ma pytanie! Eca5e1iI love PBFPBF Toplista~**~.: ANIME TOP100 :.Najlepsze strony o Anime i Mandze w necie