IndeksLatest imagesSzukajRejestracjaZaloguj

Share
 

 Niewidok

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down 
AutorWiadomość
Raquel


Raquel
Mermaid Heel


Liczba postów : 131
Dołączył/a : 05/11/2015

Niewidok Empty
PisanieTemat: Niewidok   Niewidok Icon_minitime16.04.16 20:06

Propozycja jest prosta. Zdjęcie opcji niewidoku lub jej zablokowanie w jakiś sposób. Dlaczego? Po pierwsze to zaniża statystyki wejść na forum, a po drugie MG chociażby nie widzą takich osób i nie wiedzą czy ktoś był na forum oraz świadomie blokuje innych czy po prostu takiej osoby nie było. Tak samo user będzie wiedział, że ktoś go nie olewa tylko faktycznie nie ma tej osoby. Proszę o sensowne wypowiedzi. Jak ktoś nie chce wchodzić na forum to po prostu nie wchodzi, a nie się ukrywa i bawi w ninje.
Do tej pory z tym nie było problemu, ale ostatnio spotkałem się z sytuacją niemożności wyegzekwowania czegoś od kogoś kto się w ten sposób ukrywał (mam dowody. Napisał posta taki osobnik, ale nie było go w zalogowanych, a mieścił się w przedziale). Gracz po prostu został olany w dosyć ważnej kwestii, a w myśl administracyjnego "lepiej zapobiegać niż leczyć" wnoszę o zniesienie tej opcji.
Powrót do góry Go down
https://ftng.forumpolish.com/t1259-queen-of-roses#12741
Ariyamna


Ariyamna
Raven Tail


Tytuł : Najlepsza Grafika, Portret Raven Tail, Dusza Forum, Szlachetne Niedocenione
Liczba postów : 1214
Dołączył/a : 04/11/2014

Niewidok Empty
PisanieTemat: Re: Niewidok   Niewidok Icon_minitime16.04.16 20:23

Sama się w kwestii tematu nie wypowiem, ale mam jedynie dwie rzeczy do przekazania:

* Włączyłam Moderatorom możliwość widzenia osób niewidocznych (moderatorami są MG) - nie wiem z jakiego powodu, ale opcja była wyłączona chociaż miałam wrażenie, że ją włączałam.
* W PA nie ma możliwości usunięcia takiej opcji jak ta. Mogę jedynie sukcesywnie zmieniać tę opcję ręcznie. Przynajmniej ja tej opcji na forumotionie nie widzę.
Powrót do góry Go down
https://ftng.forumpolish.com/t225-ariyamna-hirano
Raquel


Raquel
Mermaid Heel


Liczba postów : 131
Dołączył/a : 05/11/2015

Niewidok Empty
PisanieTemat: Re: Niewidok   Niewidok Icon_minitime16.04.16 20:55

Po co moderatorom jedynie skoro oni nadal mogą się ukrywać a user może ich potrzebować? To user powinien widzieć każdego, a to chyba nie problem dać danej grupie przywilej widzenia niewidocznych? Słyszałem o sytuacji, że osoba "moderatorska" zlała usera po całości bo się ukrywała. Jakie zamierzacie jako administracja wyciągnąć konsekwencje z tego?
Ta opcja kiedyś była, teraz jej nie ma. Można po prostu dać punkt do regulaminu i go egzekwować.
Powrót do góry Go down
https://ftng.forumpolish.com/t1259-queen-of-roses#12741
Retta


Retta
Sabertooth


Liczba postów : 27
Dołączył/a : 16/04/2016

Niewidok Empty
PisanieTemat: Re: Niewidok   Niewidok Icon_minitime17.04.16 19:30

Ogólnie bycie niewidocznym, zwłaszcza będąc MG czy administratorem, nie jest zbyt dobre (z wyżej wymienionych powodów).
I faktycznie, jeśli nie da się usunąć opcji, ale da się przydzielić możliwość widzenia niewidocznych danej grupie, to przydzielić ją grupie "zarejestrowani" (lub jeśli takiej nie ma to dać każdej dostępnej grupie) i na to samo wyjdzie.
I wtedy każdy może być niewidoczny, ale i tak będzie go widać.
Powrót do góry Go down
https://ftng.forumpolish.com/t1781-retta-dangan
Gość


avatar



Niewidok Empty
PisanieTemat: Re: Niewidok   Niewidok Icon_minitime18.04.16 11:44

Popieram. Nie wstydźmy się bycia na forum.
Od siebie dodam, że kazałam mężowi przykładnie zdjąć ukrycie c:
Powrót do góry Go down
Ariyamna


Ariyamna
Raven Tail


Tytuł : Najlepsza Grafika, Portret Raven Tail, Dusza Forum, Szlachetne Niedocenione
Liczba postów : 1214
Dołączył/a : 04/11/2014

Niewidok Empty
PisanieTemat: Re: Niewidok   Niewidok Icon_minitime18.04.16 19:35

Cytat :
Ogólnie bycie niewidocznym, zwłaszcza będąc MG czy administratorem, nie jest zbyt dobre (z wyżej wymienionych powodów).
I faktycznie, jeśli nie da się usunąć opcji, ale da się przydzielić możliwość widzenia niewidocznych danej grupie, to przydzielić ją grupie "zarejestrowani" (lub jeśli takiej nie ma to dać każdej dostępnej grupie) i na to samo wyjdzie.
I wtedy każdy może być niewidoczny, ale i tak będzie go widać.
Gdyby Forumotion dało taką możliwość, ustawianie niewidocznego by w ogóle nie istniało bo najprościej w świecie mijałoby się z celem.

Cytat :
Po co moderatorom jedynie skoro oni nadal mogą się ukrywać a user może ich potrzebować? To user powinien widzieć każdego, a to chyba nie problem dać danej grupie przywilej widzenia niewidocznych? Słyszałem o sytuacji, że osoba "moderatorska" zlała usera po całości bo się ukrywała. Jakie zamierzacie jako administracja wyciągnąć konsekwencje z tego?
Ta opcja kiedyś była, teraz jej nie ma. Można po prostu dać punkt do regulaminu i go egzekwować.
Gdyby pojawił się punkt regulaminu mający na celu karać i tępić używanie funkcji niewidoku, pojawiłaby się podobna sytuacja jakbyś zabronił ludziom chodzić na wybory, chociaż mają taką możliwość. Czy możemy w końcu przestać przechodzić ze skrajności w skrajność, czyli zabronić używania funkcji udostępnionej przez hosting? Czy gadu-gadu kara Cię za wieczne siedzenie na dostępnym albo na niewidoku? Nie? No właśnie. Dlatego będę jedynie zdejmowała niewidok bez żadnych konsekwencji.

Co do sytuacji - wiem, o kogo Ci chodzi, ale czy naprawdę ciężko Ci zrozumieć, że niektórzy nie mają czasu żeby siedzieć na forum 24/7? I nie, nie piszę tego, bo się czepiam twojego zażalenia, tylko dlatego, że nie każdy jest w stanie spełnić czyjeś oczekiwania.
Powrót do góry Go down
https://ftng.forumpolish.com/t225-ariyamna-hirano
Norie


Norie
Fairy Tail


Liczba postów : 344
Dołączył/a : 30/03/2015

Niewidok Empty
PisanieTemat: Re: Niewidok   Niewidok Icon_minitime18.04.16 20:50

Ari napisał:
Gdyby pojawił się punkt regulaminu mający na celu karać i tępić używanie funkcji niewidoku, pojawiłaby się podobna sytuacja jakbyś zabronił ludziom chodzić na wybory, chociaż mają taką możliwość. Czy możemy w końcu przestać przechodzić ze skrajności w skrajność, czyli zabronić używania funkcji udostępnionej przez hosting? Czy gadu-gadu kara Cię za wieczne siedzenie na dostępnym albo na niewidoku? Nie? No właśnie. Dlatego będę jedynie zdejmowała niewidok bez żadnych konsekwencji.
Em nie? Nie jest im ten niewidok potrzebny do życia, a osoby  kadry jak już włażą na forum to niech się nie ukrywają. Zaboli ich jak zabroni się siedzieć na niewidoku? Tak trudno powiedzieć "sorry nie sprawdziłem tego albo nie mogę tego zrobić bo coś tam". Lepiej być ninją i udawać że sie nie istnieje a potem pultać się do gracza, że jest na forum ale nie odpisuje (raz coś takiego było o ile dobrze pamiętam). W zasadę albo wszyscy albo nikt.
Ari napisał:
Co do sytuacji - wiem, o kogo Ci chodzi, ale czy naprawdę ciężko Ci zrozumieć, że niektórzy nie mają czasu żeby siedzieć na forum 24/7? I nie, nie piszę tego, bo się czepiam twojego zażalenia, tylko dlatego, że nie każdy jest w stanie spełnić czyjeś oczekiwania.
Skoro ma czas pisać posty, które z założenia zajmują więcej (tak jak tworzenie scenariuszy według, których gracze mają iść i kropka ale to już inna kwestia) to ma też czas na sprawdzenie KM i odpowiedzenie userowi, zwłaszcza że z własnego doświadczenia wiem iż zajmuje to 5-10 minut bo wystarczy (zaskocze was wszystkich. Nie ma tu żadnej złotej formuły ani sekretnego wzoru, który tak bardzo chcieliście) pomyśleć i zastanowić się nad tym co już w istniejących KM jest i jak to się ma do skali obecnej (o ile się przeczytało KM, a nie robi się wszystkiego na czuja). No chyba, że osóbka ustala nowy balans i szykuje nam sie kolejny rework KM ludzi pod ten balans (co jest prawdopodobne znając usposobienie tej osoby). Wiem jakie argumenty daje ta osoba i Ty też zdajesz sobie z tego sprawę, przypomnij sobie łaskawie co było przy sprawdzaniu mojego rozwoju i jakie bullshity padały (Statystyczny NPC > Gracz. Takie tam, chyba mi nie zabronisz mówienia czegoś o czym rozmawialiśmy przy okazji mojej własnej KM? A mozę to zabronione też?) :3 To nie jest spełnianie oczekiwań a napisanie odpowiedzi i pokazanie, że nie ma się usera w dupie za przeproszeniem, a tak mogła się poczuć tamta osoba a nawet chyba się poczuła z tego co mi wiadomo. Co szkodzi zatem wymagać od MG oraz administracji by z ukrycia nie mogli korzystać? Jak nie masz czasu to nie wchodzisz na forum - proste i bezbolesne. Czemu moderatorzy mają mieć więcej przywilejów i móc się ukrywać skoro użytkownicy tego nie mogą? Dlaczego tylko oni mogą widzieć, że ktoś sie ukrywa i egzekwować coś od usera skoro user nie może wyegzekwować czegoś od moderatora? Jak dla mnie to by było tak, że damy lepsze zabawki tym dzieciom, a gorsze tym drugim i argument o siedzeniu na forum 24/7 jest o kant odbytu potłuc bo wystarcy wejść na te 10 minut. Jakieś kółko adoracji sugerujesz i to, że nie można będzie nikogo złapać za ogon czy tylko mi się wydaje? Skoro nie można się wypowiadać na temat tego co źle działa na forum to również nie powinno móc się ukrywać, chyba że wszelkie brudy tak jak i niewidocznych mają widzieć tylko MG. Nie przyrównuj tego do GG bo przykład jest nieadekwatny (w końcu pewna dobrze znana nam osoba również na GG się ukrywa i olewa tych co chcą rozmawiać w normalny sposób o czymś co można poprawić albo co się nie podoba). Wiem, że Neony zlał nowego gracza po całości i nie ma co tutaj ukrywać bo to nie pierwszy raz kiedy to się zdarzyło (mam przypomnieć czy sama do tego dojdziesz co się zdarzyło pewnego pięknego dnia na CB?). Dlatego by tego uniknąć i by nie było tej opcji, że ktoś sobie kogoś może bezkarnie olać ciepłym moczem wnoszę o to by ukrywanie było ZAKAZANE. Zaniża to statystyki forum oraz prowadzi do sytuacji, że osoba czeka 5 dni na łaskawy odpis w sprawie KM (swoją drogą też czekam, ale na to nie marudzę), a sprawdzający sobie hula po forum na rzecz starych userów. Jak będziesz tylko zdejmowała to ludzie będą to mieli w poważaniu i dalej siedzieli. Walka z wiatrakami, dlatego należy to jakoś karać. Wtedy w teorii user powinien mieć pewność, że coś może takiemu MG zrobić za to, że go ignoruje. Poza tym skoro userzy chcą, by zniknął niewidok to chyba powinno się usłuchać głosu ludu, a nie głosiku doradcy któremu niewidok jest na rękę? To nie admin tworzy forum, a użytkownicy i jeśli dane są sensowne argumenty to powinno się ich wysłuchać.
A skoro o przepisach mowa to kiedy mój ban zostanie zdjęty? Jest nieregulaminowy oraz jest esencją nadużycia swoich praw administratorskich. Nie ma żadnego powodu poza prewencyjnym, a o prewencji już sobie rozmawialiśmy. Utniesz każdemu ręce bo może się okazać złodziejem czy jednak zaprzestaniesz tej paranoi? Skoro jest problem z tak błachą sprawą jak zakazanie niewidoku to paradoksalnie nie powinno być problemu ze zdjęciem banu. Chyba, że na prędce dorobiliście sobie punkt ale wtedy nawet prawo nie działa wstecz.
Powrót do góry Go down
https://ftng.forumpolish.com/t645-azure-maiden-skonczone?nid=2#53
Retta


Retta
Sabertooth


Liczba postów : 27
Dołączył/a : 16/04/2016

Niewidok Empty
PisanieTemat: Re: Niewidok   Niewidok Icon_minitime18.04.16 23:07

Drobna Dygresja dla Norka (i może innych graczy) do zastanowienia się. Nie oczekuję odpowiedzi, bo w tym temacie to byłby offtop, ale jeśli ktoś chce pogadać o tym, to można założyć oddzielny.

Norie napisał:
Czemu moderatorzy mają mieć więcej przywilejów [...]

Niewidok Bubble-(ani)holdit
Polecam kliknąć obrazek.

Śmiesznie, że o tym wspominasz Norku, bo gdy na cboxie wytknąłem, że Hide daje MG i moderatorom OGROMNE DODATKOWE PRZYWILEJE, to stałeś za nim murem i nie dałeś powiedzieć na to nic złego. Teraz te przywileje ci przeszkadzają?
Hide, niby zrobiony dla bezpieczeństwa graczy, tak naprawdę stawia MG i Moderatorów w lepszej - niesprawiedliwej dla graczy - pozycji. Dlaczego? Hide jest po to, żeby inni gracze nie widzieli, prawda? Który z MG nie jest graczem? Chyba takiego nie ma. Więc MG wypełniając swoje obowiązki, łamie jednocześnie zasadę Hide.
Dalej, ukrywanie systemu forum przed GRACZAMI, żeby nie oszukiwali. Znów, nie ma MG, który nie byłby graczem. To znaczy, że MG może oszukiwać (bo jeśli zwykły gracz może oszukać widząc system, to MG tym bardziej)?
I kolejne ukrywanko: Próbni MG wymagają od graczy ich KM. DLACZEGO OSOBY, KTÓRE NAWET NIE SĄ PEŁNOPRAWNYMI MG MAJĄ MIEĆ WGLĄD W NASZE KM? Jeśli chcecie testować sobie MG, to symulujcie im fabuły na testowych NPC, prowadzonych przez innych MG. A nie, ja mam dać komuś swoją KM, a ta osoba potem nie zda testu. Ale moją KM już zna. Ja jestem stratny. Mimo Hide, inny gracz już wie o co chodzi z moja magią, jakie mam zaklęcia i być może antycypuje już jakie mogę mieć w przyszłości.

Polityka ukrywania "dla dobra graczy i forum" wydaje się być raczej polityka ukrywania "dla przewagi MG" c: Hide nie będzie sprawiedliwy tak długo, jak organizatorzy forum będą mieli na nim własne postacie.
Powrót do góry Go down
https://ftng.forumpolish.com/t1781-retta-dangan
Norie


Norie
Fairy Tail


Liczba postów : 344
Dołączył/a : 30/03/2015

Niewidok Empty
PisanieTemat: Re: Niewidok   Niewidok Icon_minitime18.04.16 23:30

Zacznijmy od tego, że to że MG widzą Hide nie musi wpłynąć tak bardzo jak to, że ktoś się ukrywa. To, że nie można od MG wyegzekwować odpisu albo sprawdzenia Karty jest czymś nieco gorszym, bo nasz rozwój a raczej początek gry staje pod znakiem zapytania. Gdyby nagle każdy z MG stwierdził, że wejdzie na ukryty to nagle nowy user miałby wrażenie, że na forum nie ma MG ani adminów i że zyje swoim życiem. Z hidem jest trochę gorzej, a ogólnie dałbym opcję by kto chce ten mógłby mieć KM nieukrytą. Jego wola. Oczekuje się od MG tego, że nie będzie wyjawiał co jest w KM oraz że zwyczajnie nie będzie obracał tego na swoją korzyść, bo za moich czasów takie coś było karane (a raczej mówiono mi, że dostaje się kopa z forum za taki wyskok. Nie wiem jak jest teraz, w końcu rządy się zmieniły i może takie rzeczy się działy tylko były zamiatane. Nie  wiem) Hide tak naprawdę można zlikwidować, tylko wtedy trzeba położyć nacisk na to by pilnować aby nie dochodziło do meta game jak podczas walk na DME. Problematyczne jest to, że gracz Y widząc KM gracza X zbuduje sobie wszystkie spelle by skontrować gracza X lub stworzy sobie po 1 spellu, który go może wyratować przed graczami X, Z, V. Mnie KM było potrzebne tylko do opracowywania przeciwników by gracz miał z nimi jakieś szanse, nie wspierałem się niczym ani nie wykorzystywałem niczego z nich chociaż pewne rozwiązania (np. obecne przeróbki Take Overów) wzięły się z tego, że zaproponowałem by jedną rzecz z czyjejś KM wdrożyć systemowo. Gdyby zlikwidować Hide w KM to nie byłoby sensu wtedy ukrywać tabelki z MM (chodzi mi o levelowanie spelli) czy chociażby kiedy się zdobywa rangę (to drugie nie wiedzieć po co jest ukryte, bo żadnej przewagi to nie daje). Hide ma właśnie ten minus, że trzeba zaufać MG, a w momencie kiedy ktoś np. ingeruje w czyjąś KM to nie możemy tego udowodnić no chyba że znamy daną KM albo jesteśmy MG i to widzimy. Pod tym względem jestem skory przyznać Ci rację, chociaż pamiętam zacny komentarz Tory jak u kowala miałem pancerz (na który wydałem już całkiem sporo, bo okrągłe 100k) i jego opis cytując „chyba Cię pojebało, że Ci przepuszczą”. To jest jedna z rzeczy przed którą chroni hide, ale tak naprawdę to rozwiązanie jest dobre w momencie kiedy administracja jest godna zaufania i nie ma żadnych przekrętów, ani oszustów. Wnioski na podstawie wydarzeń niedawnych wyciągnijcie sami. Mnie nie przeszkadzałoby gdybym mógł ściągnąć hide ze swojej KM tylko nigdy nie mogłem tego zrobić. Nie mam nic do ukrycia, a moją KM zna większość forum tak naprawdę.
Z próbnymi masz punkt, tak samo na podstawie ostatnich wydarzeń nie jestem w stanie powiedzieć, że każdy MG to dobry wybór. Niektórzy są despotyczni, inni roztargnieni, a jeszcze inni leniwi. Zdarza się, człowiek to człowiek bądź co bądź ale pewne osoby nie powinny być MG i tu się zgodzę. Po prostu do tej roli się nie nadają i wykorzystują to by osiągnąć własną korzyść. Przez większość czasu jak pojawiał się jakiś próbny to zwykle testował go ktoś z adminów, a raczej tak zauważyłem że próbny leciał na misję z adminami albo z kimś kto miał na KM i hide wyrąbane, ale to przeszłość.
Hide nie będzie sprawiedliwy tak długo jak do organizatorów nie będzie 100% zaufania, a każdy z nas wie jak jest w chwili obecnej z tym zaufaniem. Przyznaje się, że kiedyś byłem za hide jednak w dobie gdzie odbyła się ingerencja w KM jestem skłonny od tego stanowiska odstąpić. Cóż powiedzieć po prostu myślałem, że nie będzie potrzeby pilnowania każdego z osobna bo admini wybrali dobre osoby na te stanowiska. Jestem człowiekiem, mogę się pomylić.
Jeśli hide zniknie, wtedy będzie można jasno stwierdzić czy ktoś nadużywa stanowiska MG czy też nie, bo przecież każda KM byłaby widoczna i wiadomo czy ktoś coś komuś z KM robi w trakcie misji czy też nie. Jestem wtedy jak najbardziej za, zwłaszcza że przy okazji spojrzymy jak ma się kwestia balansu na forum i czy ktoś "po znajomości" nie dostaje lżejszych nerfów albo lepszych skilli, bo skoro ujawnienie tych przekrętów było uznane za przestępstwo to trzeba się bardziej pilnować. W każdym razie hide ma też zasadniczy plus bo nie musimy pilnować czy ktoś odgrywa, że faktycznie nie wie co ma jego partner/przeciwnik ale ma też mnóstwo minusów chociaż wcześniej do mnie bardziej przemawiały plusy to na podstawie rzeczy, które widziałem jako MG jestem skłonny od tego odejść. Po prostu przekonałem, że nie można mieć do MG 100% zaufania. Z każdym wybrykiem moje zaufanie do kadry malało, aż spadło do 0. Najpierw mieszanie w KM, wcześniej zmienianie efektów skill, by manipulowac tokiem walki. Widząc KM do takich rzeczy by nie doszło, ale mądry polak po szkodzie. Z drugiej strony byłoby to dobre gdyby MG grali fair w obu wypadkach. Hide daje ten dreszczyk emocji, gdy nie znamy możliwości naszego przeciwnika i musimy kombinować jak coś obejść. To jest fajne, a w momencie kiedy spotyka się dwóch magów i każdy zna skille każdego to nie ma tego elementu zaskoczenia. Jest trochę nudno i układa sie plan w głowie na kilka kroków do przodu.
Jeśli mogę to poproszę o zdjęcie hide w mojej KM. We wszystkich moich KM dokładniej.
Powrót do góry Go down
https://ftng.forumpolish.com/t645-azure-maiden-skonczone?nid=2#53
Retta


Retta
Sabertooth


Liczba postów : 27
Dołączył/a : 16/04/2016

Niewidok Empty
PisanieTemat: Re: Niewidok   Niewidok Icon_minitime19.04.16 14:58

W związku z tym, że jest to nie na temat, na dalszą rozmowę na temat Hide, ukrywania systemu oraz zaufania do administracji zapraszam do TEGO tematu.
Powrót do góry Go down
https://ftng.forumpolish.com/t1781-retta-dangan
Ariyamna


Ariyamna
Raven Tail


Tytuł : Najlepsza Grafika, Portret Raven Tail, Dusza Forum, Szlachetne Niedocenione
Liczba postów : 1214
Dołączył/a : 04/11/2014

Niewidok Empty
PisanieTemat: Re: Niewidok   Niewidok Icon_minitime19.04.16 21:27

Ten post można uważać za mój ostatni w tym temacie, gdyż nie mam zamiaru dalej ciągnąć rozmowy, która w dowolnym momencie może zejść na złe tory. I tak już zaczęła schodzić, bo ktoś znowu zaczął przytaczać argumenty w ogóle niezwiązane z tematem rozmów, a temat poszedł w las (tj. objął inny wątek rozmowy niż powinien). Nie o tym jednak mowa.
Cytat :
Poza tym skoro userzy chcą, by zniknął niewidok to chyba powinno się usłuchać głosu ludu, a nie głosiku doradcy któremu niewidok jest na rękę? To nie admin tworzy forum, a użytkownicy i jeśli dane są sensowne argumenty to powinno się ich wysłuchać.
Gdybym kierowała się tylko i wyłącznie dobrem tej osoby, po prostu powiedziałabym nie i tyle. Wcześniej już zdejmowałam hide, bodajże Cezikowi. Notka: Cezik był kiedyś adminem. Żadnej kary nie dostał, ale po którymś (trzecim?) zdjęciu przestał. To nie jest problem odklinąć przez PA tę opcję na danym koncie. Zajmuje to tyle samo, co samo kliknięcie.
Poza tym, czemu argument z GG jest zły i wyodrębniony? Nie jest to to samo? "Jest na forum ale go nie ma" i "jest na gg ale go nie ma" to dwie zupełnie inne sprawy? Bo różni się jedno słowo i dlatego to już nie jest to samo? Owszem, na gg nie da się dostać funkcji "moderatora" żeby móc oglądać kto jest tak naprawdę dostępny, a kto nie, na forum można. Z tego, co wiem to "są" jakieś programiki i wtyczki pozwalające na zobaczenie czy rzeczywiście ktoś jest na niewidoku. Nie wiem, nie sprawdzałam, bo mi to nie potrzebne, ale miałam okazję o tym usłyszeć.
Dwa: kwestia "czasu na odpis a sprawdzanie KM". Nie zrozum mnie źle, ale nie każdy ma życie usłane kwiatami czy innymi dobrodziejstwami, nie każdemu (jak na przykład Tobie, co widać po Twoich argumentach) wszystko idzie jak z górki i czasem zdarzy się tak, że ktoś ma siłę na coś innego niż powinien zrobić, bo na to drugie nie miało. Nie każdy ma mnóstwo wolnego czasu, luźne zajęcia i nie każdy może obijać się bo i tak przykładowo zaliczy. Niektórzy mają nieco większe oczekiwania od życia, dlatego skupiają się bardziej na nim żeby je osiągnąć (bez pracy nie ma kołaczy) niż na forum, który jest jedynie od niego odskocznią. Lepiej żeby w ogóle nie pojawił się w takim razie na forum? Przecież to wychodzi na to samo, czyli "olewanie gracza". Pisałam to wielokrotnie na forum, głównie w FAQ: MG/Admin to nie robot, który jest na każde zawołanie i ma prawo do prywatnych praw, które są ważniejsze od forum. Czy tej jednej, tak prostej sprawy naprawdę nie potrafisz zrozumieć?
Jakbym dała wszystkim graczom funkcję moderatora, wystąpiłby kolejny problem: po cholerę wtedy mamy hide? Wyjaśnienie: funkcja moderatora ustawiona na jakimkolwiek forum, niezależnie od tego, czy są tam posty z hide czy nie, pozwala na przeglądanie hide bez patrzenia do tematu.

Jak mówiłam wyżej, to mój ostatni post w tym temacie. Reasumując: hide z kont graczy mogę ściągać, ale bez żadnych kar. Kar nie było w kwestii ściągania go rok temu i nie będzie nigdy w przyszłości.
Powrót do góry Go down
https://ftng.forumpolish.com/t225-ariyamna-hirano
Sponsored content





Niewidok Empty
PisanieTemat: Re: Niewidok   Niewidok Icon_minitime

Powrót do góry Go down
 
Niewidok
Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry 
Strona 1 z 1

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Fairy Tail New Generation :: Archiwum starego FTNG :: Hyde Park :: Archiwum :: Pomysły, pytania i problemy-
RadioAoi.plHalo PBFPBF ToplistaNiewidok Eca5e1iI love PBFPBF Toplista~**~.: ANIME TOP100 :.Najlepsze strony o Anime i Mandze w necie