IndeksLatest imagesSzukajRejestracjaZaloguj

Share
 

 Pat

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down 
AutorWiadomość
Gość


avatar



Pat Empty
PisanieTemat: Pat   Pat Icon_minitime19.11.14 23:42

Miano: Patariko Yukan "Feniks"
Wiek: 18
Pochodzenie: Clover

Wygląd:
Specyficzny... To pierwsze co można o nim powiedzieć. Czarne włosy z białymi paskami mocno przykuwają uwagę. Jego złote oczy wręcz błyszczą w mroku, a pod prawym znajduje się dziwny tatuaż wyglądający jak stopiony, spływający metal.
Chłopak zazwyczaj ubrany jest na czarno. Spodnie materiałowe, czarny, luźny t-shirt oraz czarny zapinany płaszcz nadają nieco tajemniczości w jego wyglądzie. Następna specyficzna rzecz to łańcuszek który stosunkowo często trzyma on w dłoni zamiast na szyi - czaszka ze stali połyskującej nawet w lekkim świetle.
Rękawice jakie nosi są w 100% przystosowane do walki, na samych kostkach znajdują się kolce. Chłopak chyba sporo kopie bo na piszczelach ma ostrza zazwyczaj ukrywane pod płaszczem. Ma 175cm wzrostu i waży nieco ponad 70kg, mimo swojej postury jest jednak silny.
Charakter:
Pat z natury raczej nie ufa ludziom, oczywiście jest szansa na przekonanie go do siebie jednak jak narazie udało się to tylko Bitter B. Poza tym chłopak raczej unika ludzi z prostego powodu. Nie lubi ich towarzystwa... mimo to jeśli musi to stara się udawać, że czuje się dobrze.
Patariko słynie raczej ze swojej porywczości. Potrafi zaatakować każdego kto wspomni o jego rodzicach lub zrani Bitter B. Jedyna osoba która może rozmawiać z Patem na każdy temat to właśnie jego siostra. Jeśli ktoś zainicjuje rozmowę o rodzinie chłopaka najpewniej skończy się to walką, z drugiej strony jeśli sam Pat ją zacznie oznaczać to może, że zaufał tej osobie.
Chłopak jest typowym podróżnikiem - po rodzicach. Nie potrafi po prostu być w jednym miejscu przez więcej niż dwa dni. Nudzi go to. Dodatkowo chłopak kocha ogień i wszystko co z nim związane, dym, ciepło, światło ogniska. Cokolwiek. Ogień go pobudza i to bardzo, czasem jednak kończy się to niebezpiecznie.

Magia: Fenikkusu sen no kurushimi (Feniks Tysiąca Cierpień)
Zdolności niemagiczne:
Cytat :
Pierwszorzędne:
-Walka Wręcz
-Pirotechnik
-Wytrzymałość na ból
Drugorzędne:
-
Trzeciorzędne:
-
Zdolności fabularne:
Znajomość starożytnych języków
Moc magiczna: 3200
Klejnoty: 4000

Przynależność: Neutral (do czasu dołączenia do Quatro Cerberus)
Ranga: Mag
Miejsce zamieszkania: Różnie bywa

Rodzina: Bitter B.
Ekwipunek: Rękawice z kolcami na kostkach, ostrza wzdłuż piszczeli (30cm)
Historia: Patariko urodził się w Clover, w rodzinie magów podróżników. Kiedy chłopak miał 5 lat wyruszył razem z rodzicami w podróż do miasta Era. Niestety, po drodze zostali napadnięci przez magów ognia. Matka Pata została zabita, ojciec ciężko ranny, a sam chłopiec naznaczony dziwną pieczęcią na dłoni. Mimo stanu w jakim ojciec się znajdował udało im się dotrzeć do miasta. Tam spotkali rodzinę medyków. Mimo wielu starań nie udało się uratować mężczyzny. Rodzina przygarnęła jedna młodego Patariko do swojego domu gdzie dorastał i szkolił się w magii. Co ciekawe to właśnie magia ognia przyszła mu z ogromną łatwością. W domu rodziców zastępczych poza nim mieszkała jeszcze jedna dziewczynka. Bitter B. Chłopak traktował ją jak prawdziwą siostrę. W wieku 17 lat wyruszył we własną podróż, przed wyjazdem obiecał jej, że będzie jej strzegł ponad własne życie. Teraz minął rok odkąd wyjechał i wiele razy spotykał się z siostrą w różnych sytuacjach. Czasem też odwiedzał dom rodzinny.
Cele:
-Obrona Bitter B.
-Pomszczenie rodziców

Sława:
"Feniks... Nadlatuje feniks!!"
Ciekawostki:
Blizna na prawej dłoni wyglądająca jak pieczęć


Ostatnio zmieniony przez Patariko Yukan dnia 25.12.14 16:03, w całości zmieniany 4 razy
Powrót do góry Go down
[MG] Ariyamna


[MG] Ariyamna
Mistrz Gry


Liczba postów : 1643
Dołączył/a : 10/11/2014

Pat Empty
PisanieTemat: Re: Pat   Pat Icon_minitime25.11.14 7:50

Raz - prosiłabym, abyś zmienił ten charakter z wyliczanki w jakiś um... porządny opis, dobrze?
Dwa - neutrale są zamknięci na chwilę obecną, więc proszę o wybranie innej gildii. Chyba, że Neutralny to stan przejściowy do czasu fabuły dołączenia do wybranej gildii...
Trzy - określ długość ostrzy, bo ją różnie można sprecyzować.

To chyba tyle ode mnie.
Powrót do góry Go down
Gość


avatar



Pat Empty
PisanieTemat: Re: Pat   Pat Icon_minitime25.11.14 16:43

poprawione
Powrót do góry Go down
[MG] Ariyamna


[MG] Ariyamna
Mistrz Gry


Liczba postów : 1643
Dołączył/a : 10/11/2014

Pat Empty
PisanieTemat: Re: Pat   Pat Icon_minitime25.11.14 19:21

Nie mam pojęcia, czy się zrozumieliśmy, czy ja niejasno to napisałam, ale:
Wpisz konkretną gildię spośród dostępnych. Jeśli chcesz fabułę dołączenia, to o tym wspomnij, ale nie możesz być Neutralnym Magiem ze wzgledu na przeludnienie i pustki w mniejszych gildiach. Wtedy będzie akcept.

Aha, i zanim zacznie się "czemu usunęliście mi KM? Inni też wstawiają i im nie usuwacie"... KM najpierw wysyłamy do administracji, która balansuje magię i dopiero po odpowiednim balansie pozwala na wstawienie. Aha, i dodawaj ją w tagu [ hide ] bo już ktoś miał miłą lekturę.
Powrót do góry Go down
Gość


avatar



Pat Empty
PisanieTemat: Re: Pat   Pat Icon_minitime25.11.14 19:34

dawałem ją w hide. ale mniejsza. i fakt, pamiętałem żeby ją wysłać po czym i tak wrzuciłem jako post przez pomyłkę. potem podeśle na admina
Powrót do góry Go down
Admin


Admin
Ranga Specjalna


Liczba postów : 615
Dołączył/a : 04/11/2014

Pat Empty
PisanieTemat: Re: Pat   Pat Icon_minitime25.11.14 22:35

Okej, akceptuję. Poproś któregoś z MG o fabułę dołączenia do QC, a kartę magii możesz wstawić, jednak dodaj poziomy do nieopisanych zaklęć.
//Ariyamna
Powrót do góry Go down
https://ftng.forumpolish.com
Sponsored content





Pat Empty
PisanieTemat: Re: Pat   Pat Icon_minitime

Powrót do góry Go down
 
Pat
Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry 
Strona 1 z 1

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Fairy Tail New Generation :: Archiwum starego FTNG :: Hyde Park :: Archiwum :: Nieaktywni gracze-
RadioAoi.plHalo PBFPBF ToplistaPat Eca5e1iI love PBFPBF Toplista~**~.: ANIME TOP100 :.Najlepsze strony o Anime i Mandze w necie