IndeksLatest imagesSzukajRejestracjaZaloguj

Share
 

 Relacje.

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down 
AutorWiadomość
Gość


avatar



Relacje. Empty
PisanieTemat: Relacje.   Relacje. Icon_minitime01.12.14 11:17

Tym razem szukałem i nie mogłem znaleźć tematu, który według mnie również jest ważny. Także jestem za wprowadzeniem Karty relacji, gdzie to będziemy opisywać przemyślenia naszej postaci na temat innych, których się poznało lub tych, o których tylko się coś tam słyszało.
Powrót do góry Go down
Gość


avatar



Relacje. Empty
PisanieTemat: Re: Relacje.   Relacje. Icon_minitime01.12.14 13:51

Mnie się bardzo podoba pomysł stworzenia kart relacji. Zawsze fajnie mi sie czyta co tam inne postacie myślą o mojej. Chociaż pewnie z wielkimi bólami zabierałbym się za aktualizację takiej karty. xD
Ale ostatecznie wydaje mi się to przydatną rzeczą, w której pokrótce można napisać stosunek do różnych postaci, co może przydać się zwłaszcza za jakiś czas, bo powiedzmy kiedyś kiedyś spotkałem jakąś postać, pofabularzyło się, ale minęło sporo czasu i przy kolejnym spotkaniu już nie pamiętam jak tam się znajomość potoczyła więc wystarczy zerknąć do takiej karty relacji i to sobie odświeżyć.

Wyszło więcej niż planowałem. -.- Ale jestem za i pozdrawiam pomysłodawcę. o/
Powrót do góry Go down
[MG] Ariyamna


[MG] Ariyamna
Mistrz Gry


Liczba postów : 1643
Dołączył/a : 10/11/2014

Relacje. Empty
PisanieTemat: Re: Relacje.   Relacje. Icon_minitime01.12.14 15:04

Osobiście jestem na tak i pomysł będzie miał moją aprobatę.
Powrót do góry Go down
Gość


avatar



Relacje. Empty
PisanieTemat: Re: Relacje.   Relacje. Icon_minitime01.12.14 18:03

Ja widziałem na kilku forach jak to działa w praktyce - dwie, trzy osoby aktualizowały te kartę a reszta założyła bo była obowiązkowym punktem startu gry.
Poza tym co innym do tego z kim ma się jakie relacje? Ja wiem kogo Glave nie lubi, a kogo lubi i nie mam zamiaru pokazywać wszystkim co aktualnie o nich myśli moja postać. Z resztą jakie mogą mieć ze sobą relacje postacie, którą jedna wyzywa od najgorszych Kur*w? Jak dla mnie to niepotrzebny dodatek i czysta formalizacja w stylu "A bo zapomnę kogo lubię a kogo nie..." albo "Dobra skończyłem z nim fabułę - zobaczmy co sobie pomyślał o mojej postaci!".
Ja jestem przeciwny.
Powrót do góry Go down
Gość


avatar



Relacje. Empty
PisanieTemat: Re: Relacje.   Relacje. Icon_minitime01.12.14 18:12

Ja jest totalnie na tak.
Oczywiście, żeby to nie było obowiązkowe, bo większość rzeczy będąc obowiązkowym się psuje lub innym zdanie o niej, a tak będąc czystym dodatkiem dla niektórych, ci co chcieć nie będą, mieć nie będą.
Nawet nie będę pisać czy jest to przydatne dla kogoś czy nie, bo każdy inne zdanie ma i wszyscy napisali już powyżej co myślą. Mój głos jest tylko dlatego by potwierdzić, że relacje to świetna rzecz dla osób, które to lubią. W końcu jest to tylko dodatek do gry, tak jak korespondencja na przykład.
Powrót do góry Go down
Mistrz Gry


Mistrz Gry
Mistrz Gry


Liczba postów : 1283
Dołączył/a : 10/11/2014

Relacje. Empty
PisanieTemat: Re: Relacje.   Relacje. Icon_minitime01.12.14 20:39

Sam zapewne tego nie tknę, ale nie mam prawa i ochoty zabronić innym się w to bawić. Popieram.
Powrót do góry Go down
Gość


avatar



Relacje. Empty
PisanieTemat: Re: Relacje.   Relacje. Icon_minitime02.12.14 20:53

Popieram. Wszystko zostało już powiedziane
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Relacje. Empty
PisanieTemat: Re: Relacje.   Relacje. Icon_minitime

Powrót do góry Go down
 
Relacje.
Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry 
Strona 1 z 1
 Similar topics
-
» Relacje z Deszczem
» Relacje Ryutaro
» Relacje Zosi
» Relacje Królowej Róż

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Fairy Tail New Generation :: Archiwum starego FTNG :: Hyde Park :: Archiwum :: Pomysły, pytania i problemy-
RadioAoi.plHalo PBFPBF ToplistaRelacje. Eca5e1iI love PBFPBF Toplista~**~.: ANIME TOP100 :.Najlepsze strony o Anime i Mandze w necie