IndeksLatest imagesSzukajRejestracjaZaloguj

Share
 

 Plac treningowy

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down 
Idź do strony : Previous  1, 2
AutorWiadomość
Admin


Admin
Ranga Specjalna


Liczba postów : 615
Dołączył/a : 04/11/2014

Plac treningowy - Page 2 Empty
PisanieTemat: Plac treningowy   Plac treningowy - Page 2 Icon_minitime26.01.15 9:26

First topic message reminder :

Dwupoziomowe schody w górę zrobione z kamienia prowadzą do niewielkiego placu z trzema budynkami na nim, a do tego ogrodzonego przez ten sam materiał. Jest na tyle wysoki, że tak naprawdę odgradzają go od reszty struktur same blacho dachówki. Najczęściej na kolejnym, niewielkim wzniesieniu stoi jakiś sędzia, który pilnuje zniszczeń w czasie walk oraz oczywiście jest tym, który odpowiada za wynik spotkania. Najczęściej po prostu w czasie walk jest zakaz używania magii z racji możliwości uszkadzania budynków.
Powrót do góry Go down
https://ftng.forumpolish.com

AutorWiadomość
Takeru


Takeru
Dragon's Howl


Liczba postów : 168
Dołączył/a : 31/05/2015

Plac treningowy - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Plac treningowy   Plac treningowy - Page 2 Icon_minitime09.12.15 0:13

Jakiś durny kot ośmielił się przeszkodzic mojej transakcji z Mariko, a później jeszcze ten czarnowłosy pajac, który był jego "właścicielem" się wtrącił. Tego było za wiele. Powinien trzymac się swoich spraw i nie wtrącac się w czyjeś! W tej chwili można było zobaczyc przebłysk nienawiści w moich oczach i już miałem unosic rękę do uderzenia, by pozbyc się najpierw kota, a później poradzic sobie z Zenshim. Jednak przeszkodziło mi w tym wejście mistrza Ashavana i zaniechałem tego pomysłu. Nie chciałem wywoływac tutaj bójki. Nie przy osobie, która mogłaby sprowadzic wszystkich do parteru w sekunde.
Uważnie wysłuchałem słów jakie nam zaserwował Ashavan. Były to niezwykle ciekawe wyjaśnienia. Nie spodziewałem się, że będzie chciał tyle ryzykowac dla jakichś zawodów, ale jeśli on byl pewien tego pomysłu to nie ma na co narzekac. Wchodziłem w ten pomysł z igrzyskami.
Po zakończonej przemowie zwróciłem wzrok tylko w stronę Mariko, która właśnie podawała mi sakiewkę, którą od razu wziąłem i schowałem do garnituru. Odpowiedziałem również na to co powiedziała.
- Och! Miło, że się o mnie tak martwisz. Obiecuję, że się na mnie nie zawiedziesz, O-NEE-CHAN. wyraźnie zaakcentowałem ostatni zwrot, żeby ją podrażnic. Na mojej twarzy również pojawił się złośliwy uśmieszek i zaraz po tym skierowałem się w stronę wyjścia podnosząc tylko dłoń w geście pożegnania.

[z/t]
Powrót do góry Go down
https://ftng.forumpolish.com/t915-takeru
 
Plac treningowy
Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry 
Strona 2 z 2Idź do strony : Previous  1, 2
 Similar topics
-
» Plac apelowy

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Fairy Tail New Generation :: Archiwum starego FTNG :: Archiwum fabuły :: Gildie :: Dragon's Howl-
RadioAoi.plHalo PBFPBF ToplistaPlac treningowy - Page 2 Eca5e1iI love PBFPBF Toplista~**~.: ANIME TOP100 :.Najlepsze strony o Anime i Mandze w necie