IndeksLatest imagesSzukajRejestracjaZaloguj

Share
 

 Void Elsword

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down 
AutorWiadomość
Gość


avatar



Void Elsword Empty
PisanieTemat: Void Elsword   Void Elsword Icon_minitime28.01.15 20:15

Void Elsword 335511403987666440545

Chciałbym serdecznie zaprosić chętnych graczy do gry na prywatnym serwerze nieszablonowego MMO - Elsword.

Osobiście gram w Elsworda już jakieś dwa lata i szukam teraz chętnych (starych tudzież nowych) graczy do przeżycia swojej przygody w tym świecie. Moim zdaniem gra jest wciągająca, posiada wiele ciekawych rozwiązań i rozszerzeń, w dodatku korzeniami sięga Korei Południowej, która podobnie do Japonii posiada swoje smaczki i zamiłowania do animacji i komiksów. Postaram się w skrócie opisać plusy gry:
Cytat :
+ Nieszablonowość: gra posiada formę sidescroll mimo otwartego i sporego świata, przez co różni się od typowych MMO.
+ Smaczki Mangowe: Miłośników japońskich mang zapewne ucieszy zarówno kreska jak i modele postaci.
+ Ilość postaci: Aktualnie na VoidEls dostępnych jest 8 postaci z czego każda posiada 3 dwustopniowe ścieżki rozwoju - to daje w sumie 24 postacie pierwszego awansu i drugie tyle postaci drugiego z czego każda ma odmienne skille, styl walki i bonusy!
+ Dynamika gry: W przeciwieństwie do innych MMO tutaj na próżno szukać auto-ataku - gra zaciągnęła formę znaną ze slasherów przez co pozwala graczom na dużo większą swobodą tworzenia własnych combosów ciosów i skilli dając im szansę odnalezienia swojego stylu gry.
+ Prostota gry: Dzięki miłemu oku samouczkowi, który stopniowo wprowadzi nas w kolejne aspekty gry, nigdy nie poczujemy się w tyle za innymi graczami - do 15 lvl, który można wbić w godzinę-dwie poznamy wszystkie podstawy. Idąc dalej gra sama pokaże nam swoje kolejne, bardziej zaawansowane cechy.

Oczywiście nie ma gier doskonałych i VoidEls nie jest tu wyjątkiem. Minusem jest system losowania PvP, który może sparować graczy o różnicy 40 poziomów.
Niemniej peszy system płatności dodatkowych (czyli takich, które wykonujesz wedle swojej woli) by zdobyć zablokowane skille czy ukochany Avatar dla naszej postaci. Void wychodzi tutaj na przeciw oczekiwaniom i daje graczom wolny dostęp do WSZYSTKICH umiejętności za darmo jak i paska B skilli.
System grup opiera się też jedynie na 4 graczach na raz co może odstraszyć bardziej towarzyskich ale ich może zadowolić podręczny czat gildii, który widać w każdym momencie gry.
Kreowanie postaci też praktycznie nie istnieje - wybieramy na początku jedną z 8 i są to już ukształtowane character'y z własną historią i motywami. Niemniej nie utrudnia to w żadnym stopniu rozgrywki ale jeśli jakiś pan przyzwyczajony był do roli supporta w formie archera to tutaj z męską postacią musi się pożegnać na rzecz cycatej elfki.
Największym minusem serwera Void jest anglojęzyczność - jako doświadczony gracz z polskiego serwera nie czytam już o misjach ani samouczka ale początkującym może okazać się to męczące.

Wszelkie informacje na temat gry oraz postaci znajdziecie a Elwik - niestety, po angielsku w większości ale prace translatorskie trwają! Jeśli ktoś ma jakieś pytania lub jest zdecydowany grać proszę o wiadomość na Priv.

Glave
Powrót do góry Go down
Gość


avatar



Void Elsword Empty
PisanieTemat: Re: Void Elsword   Void Elsword Icon_minitime28.01.15 22:18

Kurczę normalnie na nowo sobie pobiorę <3
Powrót do góry Go down
Gość


avatar



Void Elsword Empty
PisanieTemat: Re: Void Elsword   Void Elsword Icon_minitime29.01.15 20:01

Ja gram, mam tam kilka postaci, bardzo lubię tę grę. Mam też gildię w której generalnie jestem tylko ja i moje multi + 1 człowiek. ale jak coś mogę was zaprosić im nas więcej tym gra się lepiej. Gildia lekko wzmacnia postać umiejętnościami gildii.

Void Elsword przypomina w dynamice bardziej bijatyki lub platwormówki "ze starych czasów". Świetnie idzie sobie popykać np pvp. Generalnie moja ulubiona gra, więc też polecam.

Samych postaci też jest tak naprawdę więcej, bo np Chung Strzelec może się rozwinąć pod 2 bulidy (postać wykoksana) + różne możliwości połączenia tych bulidów (choć wtedy postać traci na powerze), tak więc to jeszcze bardziej dodatkowo zwiększa różnorodność spotykanych postaci. Generalnie każdy znajdzie swoją ulubioną postać, która go będzie cieszyć i odzwierciedlać jego styl :)


Ostatnio zmieniony przez Raindancer dnia 30.01.15 22:44, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry Go down
Gość


avatar



Void Elsword Empty
PisanieTemat: Re: Void Elsword   Void Elsword Icon_minitime30.01.15 9:51

Trzeba sprawdzić :D
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Void Elsword Empty
PisanieTemat: Re: Void Elsword   Void Elsword Icon_minitime

Powrót do góry Go down
 
Void Elsword
Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry 
Strona 1 z 1

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Fairy Tail New Generation :: Archiwum starego FTNG :: Hyde Park :: Off-topic-
RadioAoi.plHalo PBFPBF ToplistaVoid Elsword Eca5e1iI love PBFPBF Toplista~**~.: ANIME TOP100 :.Najlepsze strony o Anime i Mandze w necie