IndeksLatest imagesSzukajRejestracjaZaloguj

Share
 

 Lady Natalia Waterfall

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down 
AutorWiadomość
Gość


avatar



Lady Natalia Waterfall Empty
PisanieTemat: Lady Natalia Waterfall   Lady Natalia Waterfall Icon_minitime11.03.15 18:00

Miano: Lodowata księżniczka - gra słów od charakteru, rodzaju magii i zamrożenia "wodnego" nazwiska
Wiek: 25
Pochodzenie: Zamek w Oak, prostaku!

Wygląd:
Ma 175 wzrostu jest dość chuda, a co za tym idzie, lekka. Stereotypowo wygląda jak głupiutka blondi, jednak mig może stać się stanowcza i pewna siebie a nie raz i jędzowata.

Jest ładna, choć nie odzwierciedla ideału piękna rodem z magicznego czarodzieja. Uroku nadają jej długie blond włosy, sięgające bioder. Efektywne wcięcie w talii i wypukłości z przodu i z tyłu mogą zwrócić uwagę panów. Natalia jest zasadniczo chuda, jednak nie wygląda, jakby przymierała głodem (no dobra, ma ręce przypominające szkielet, jednak reszta jest "jeszcze" ok). Cokolwiek by nie robiła, porusza się z gracją i majestatem, choć można się spodziewać, że za kilka lat na jej twarzy pojawią się zmarszczki, bowiem przygryza usta, mruży oczy... generalnie jej twarz przypomina czują i przebiegłą "lady Makbet", niż bezbronną laleczkę.

Jej magiczny uniform jest wieloczęściowy - skórzana spódnica + podkolanówki + skórzane naramienniki + kaptur z uszami kota. Umie się też ubrać stosownie do okazji, a że szafę ma pełną ciuchów, żadnym problemem nie jest dla niej zmienić swój ubiór na taki stosowny do misji.

Charakter:
Wbrew pozorom, jest towarzyską osobą. Z chęcią poznaje nowych towarzyszy i wypytuje o ich losy, cele i marzenia. Stara się samodzielnie rozwiązywać konflikty oraz eliminować drobne zagrożenia bez udziału pozostałych członków drużyny, gdyż chce, aby inni emanowali pełnią sił podczas prawdziwego wyzwania. Prywatnie, również robi wiele za innych, jednak dba o to, aby nie być pomiataną i pogardzaną. Rozkoszuje się czytaniem książek, analizą manuskryptów i przeglądaniem map - choć podczas tych czynności wygląda jak głupiutka blondynka. W przeciwieństwie do większości magów, prócz doświadczenia posiada także wykształcenie akademickie w dziedzinie magii. Jest rozpieszczona, mimo swej dobroci dla innych zachowuje się jak pępek świata, myśląc, że inni zawsze dostosują się do jej woli i nie rozumiejąc, że nie każdy musi się z nią zgadzać.

Magia: Magia odbicia

Zdolności niemagiczne:
Cytat :
Pierwszorzędne:
- Dyplomacja - Jestem księżniczką, bandyci nie zaczepiają mnie, by zabić, tylko by uwieść lub porwać dla okupu, to logiczne, no nie?
- Ukrywanie się - Jako iż owi bandyci nie często nadają się na mężów, trzeba wiedzieć, jak im się niepostrzeżenie wykraść.
- Świetny słuch - Aby być księżniczką musisz także orientować się w sprawach bieżących, ciągle trzymać rękę na pulsie oraz mieć świadomość tego, co w trawie piszczy.
Drugorzędne:
-
Trzeciorzędne:
-
Zdolności fabularne: Aktorstwo
Moc magiczna: 5350
Klejnoty: 2000

Przynależność: Lamia Scale
Znak gildii: Duży po prawej stronie brzucha + Znak na plecach uniformu maga
Ranga: Mag 0
Miejsce zamieszkania: Zależy od aktualnego chłopaka

Rodzina: Lordowie z zamku Oak
Ekwipunek:
- Okulary przeciwsłoneczne
- Torba na mikstury, apteczka medyczna
- Zwykła szabla niemagiczna - Wygląd cały [] Wygląd rękojeść [] Wygląd danych technicznych
- Czapka Makarova

Historia:
Jako jedna z osób najwyżej położonych w rodzie, mogłam mieć dowolny materialny przedmiot, jaki chciałam. Ludzie usługiwali mi, spełniając moje zachcianki, udając, że są wdzięczni za to, że mogą mi służyć. Cokolwiek chciałam, aby się stało, działo się niemal w chwili wypowiedzenia życzenia. Miałam wszystko, prócz prywatności.

Postanowiłam dołączyć do Rady Magicznej, aby wieść w miarę normalne życie, jednak ci nie przyjęli mnie przez wzgląd na brak doświadczenia życiowego. Kierując się radami radnych, postanowiłam dołączyć do jednej z miejscowych gildii, aby zyskać doświadczenia. Wybór padł na Lamia Scale. Dołączenie do gildii odbyło się bez specjalnych formalności. Wyraziłam swą chęć uczestnictwa, pokazałam magię, jaką dysponuję, nawiązałam kilka przyjaźni... i tak oto się stało.

Cele:
- Znaleźć księcia z bajki

Sława:
- Jeśli jeszcze nie zauważyłeś, to jestem córką lorda z Oak!
Ciekawostki:
- Naprawdę myśli, że świat kręci się wokół jej osoby


Ostatnio zmieniony przez Glacial Princess dnia 14.03.15 10:13, w całości zmieniany 7 razy
Powrót do góry Go down
Ariyamna


Ariyamna
Raven Tail


Tytuł : Najlepsza Grafika, Portret Raven Tail, Dusza Forum, Szlachetne Niedocenione
Liczba postów : 1214
Dołączył/a : 04/11/2014

Lady Natalia Waterfall Empty
PisanieTemat: Re: Lady Natalia Waterfall   Lady Natalia Waterfall Icon_minitime11.03.15 20:04

1) Nikt nie sprawuje kontroli nad Oak (Odsyłam do wikii, u nas niewiele się to różni), toteż króla też nie ma. Rozumiem - samozwańczy, ale bez przesady. Jedyny król, albo raczej królowa (Hisui E. Fiore) urzęduje w Crocus. Do poprawy

2) Wygląd stanowczo za krótki na moje, a do tego za mało kwestii zostaje w nim poruszonych. Opisz ciało, twarz, oczy, długość włosów. A to o tym wtrąceniu charakteru przerzuć do odpowiedniego pola.

Brak akcepta.

Pełnego akcepta dodam kiedy będzie to poprawione + ustalimy kwestie Twojej magii.
Powrót do góry Go down
https://ftng.forumpolish.com/t225-ariyamna-hirano
Gość


avatar



Lady Natalia Waterfall Empty
PisanieTemat: Re: Lady Natalia Waterfall   Lady Natalia Waterfall Icon_minitime13.03.15 22:04

Poprawione. Eq zmienione
Powrót do góry Go down
Ariyamna


Ariyamna
Raven Tail


Tytuł : Najlepsza Grafika, Portret Raven Tail, Dusza Forum, Szlachetne Niedocenione
Liczba postów : 1214
Dołączył/a : 04/11/2014

Lady Natalia Waterfall Empty
PisanieTemat: Re: Lady Natalia Waterfall   Lady Natalia Waterfall Icon_minitime14.03.15 0:19

Proszę jedynie o to, abyś dodał do KP choćby link do wyglądu szabli. A tak to:

Lady Natalia Waterfall FR7hENL

KP zostawiam otwartą, jak dodasz to daj znać. Wtedy przeniosę.
Powrót do góry Go down
https://ftng.forumpolish.com/t225-ariyamna-hirano
Gość


avatar



Lady Natalia Waterfall Empty
PisanieTemat: Re: Lady Natalia Waterfall   Lady Natalia Waterfall Icon_minitime14.03.15 10:08

Gotowe
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Lady Natalia Waterfall Empty
PisanieTemat: Re: Lady Natalia Waterfall   Lady Natalia Waterfall Icon_minitime

Powrót do góry Go down
 
Lady Natalia Waterfall
Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry 
Strona 1 z 1

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Fairy Tail New Generation :: Archiwum starego FTNG :: Hyde Park :: Archiwum :: Nieaktywni gracze-
RadioAoi.plHalo PBFPBF ToplistaLady Natalia Waterfall Eca5e1iI love PBFPBF Toplista~**~.: ANIME TOP100 :.Najlepsze strony o Anime i Mandze w necie