IndeksLatest imagesSzukajRejestracjaZaloguj

Share
 

 Zgłoszenia do MG

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down 
Idź do strony : Previous  1, 2
AutorWiadomość
Ariyamna


Ariyamna
Raven Tail


Tytuł : Najlepsza Grafika, Portret Raven Tail, Dusza Forum, Szlachetne Niedocenione
Liczba postów : 1214
Dołączył/a : 04/11/2014

Zgłoszenia do MG - Page 2 Empty
PisanieTemat: Zgłoszenia do MG   Zgłoszenia do MG - Page 2 Icon_minitime28.03.15 17:12

First topic message reminder :

W tym miejscu możesz się zgłosić do Mistrzów Gry po fabułę oraz poznać ich status zapisów.

Stan zapisów do poszczególnych MG
Cytat :
[MG] Ariyamna
Stan zapisów: Otwarte //Nie przyjmuję walk PVP
Prowadzone fabuły:
[Evrain + Aaron Irvine], Azaram, Iwaru, [Sora + Ivrina], [Zin + Mariko]

Cytat :
[MG] Zenshi
Stan zapisów: Zamknięte
Prowadzone fabuły:
[Elizabeth + Kaairo], [Ariyamna+Nyro], Miqo'te, [Eirlys+Connor]

Cytat :
[MG] Mariko
Stan zapisów: Otwarte (Do ustalenia)
Prowadzone fabuły:
Takeru

Uwaga: Odpisy mogą być w kratkę, gdyż Mariko nie ma stałego grafika w pracy. Może być tak, że jednego tygodnia mogą być 4 odpisy, drugiego już jeden.

Cytat :
[MG] Ivrina
Stan Zapisów: Zamknięte do 17.10 (pamiętam o tych, co się do mnie bokiem dobijali, w zależności od ilości czasu przyjmę, ale nie narzekać mi wtedy na prędkość odpisów, po pogryzę >.<)
Prowadzone Fabuły:
[Sarah + Sharvari], Apollinaire, Meredith, Gwyrias, Raion, [Szmi+Żul+Nega], Laius

Cytat :
[MG] Zin
Stan zapisów: Otwarte
Prowadzone fabuły:
Ail, Honya

Cytat :
[MG] Nyro
Stan zapisów: Okres Próbny / Zamknięte
Prowadzone fabuły:
Yamamoto, [Revy + Kylar Stern]



* Gracze ze statusem "Okres Próbny" mogą brać maksymalnie dwie fabuły na raz, jeśli zaś wystąpi sytuacja kryzysowa (tj. nie ma kto przyjmować fabuł), wtedy mają prawo do wzięcia trzeciej.

Próbni Mistrzowie Gry przyjmowani na próbę po 20.04.16 są przyjmowani na nowych zasadach, tj. przeprowadzają NPCowi prowadzonemu przez pełnoprawnego MG fabułę według własnego pomysłu.



Zapisy
Jak poprosić Mistrzów Gry o fabuły? To proste. Wypełnij ten wzór, a ewentualne uwagi, jeśli jest to fabuła inna niż misja, szczegóły (takie naprawdę szczegółowe) wysyłasz do danego MG na PW.

Fabuła lub misja z tablicy:
Kod:
[b]Preferowany Mistrz Gry[/b]:
[b]Link do fabuły/misji[/b]:
[b]Ogólne prośby[/b]:
Link do fabuły/misji: link do miejsca, w którym rozgrywasz obecną fabułę lub link do kartki z misją.
Ogólne prośby: Jeśli nie masz żadnych próśb - nie musisz wypełniać. Tutaj możesz ogólnikowo napisać, co chciałbyś ujrzeć na fabule.

Misja od MG:
Kod:
[b]Preferowany Mistrz Gry[/b]:
[b]Rodzaj misji[/b]:
[b]Uczestnicy[/b]:
[b]Proponowana nagroda[/b]:
Rodzaj misji: Zwykła / Nielegalna / Nielegalna S / Misja S / Wyzwanie Fabularne / Misje Niespodzianki
Uczestnicy: Z kim chcesz iść na misję (wpisz nick) lub jeśli chcesz z dowolną osobą, wpisz ilość osób. Oczywiście, o ile chcesz z kimś iść, a jeśli nie, to wpisz tylko "1" lub "tylko ja".
Proponowana nagroda: Czego oczekujesz jako nagroda za misję? Jedyne, co można napisać w tym punkcie to "klucz do bram", "klejnoty", "jakiś przedmiot", "jakaś broń". Oczywiście to MG wybiera pod kątem swojego zamysłu oraz poziomu misji nagrodę i jej wartość.

W powyższym wzorze (Misja od MG) chodzi o misję, którą MG planuje od zera a której nie ma na żadnej tablicy. Można więc zaszaleć pod kątem fabularnym, jednocześnie otrzymując coś niekiedy ciekawszego niż to, co jest na tablicach.
Informacje o typach misji: tutaj


Ostatnio zmieniony przez Ariyamna dnia 17.05.16 14:01, w całości zmieniany 17 razy
Powrót do góry Go down
https://ftng.forumpolish.com/t225-ariyamna-hirano

AutorWiadomość
Tora


Tora
Blue Pegasus


Tytuł : Portret Blue Pegasus
Liczba postów : 364
Dołączył/a : 10/03/2015
Wiek : 28

Zgłoszenia do MG - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Zgłoszenia do MG   Zgłoszenia do MG - Page 2 Icon_minitime14.07.16 14:47

Preferowany Mistrz Gry: Dowolny dyspozycyjny który poprowadzi tę misję.
Link do fabuły/misji: Tutaj opis misji, a tutaj mamy jak przebiegała fabuła: Karczma "Pod pijanym Knurem" >> Targowisko >> Ujście rzeki
Ogólne prośby: Proszę tutaj o zmianę MG prowadzącego moją misję. Wcześniej był nim Neony ale od dłuzszego czasu nasza współpraca na tym tle się nie układa. Nie zrozumcie mnie źle, normalnie tego nie robię, ale jest kilka powodów dla których chcę zmienić MG:
- jakość odpisów jest bynajmniej niezadowalająca (posty skonstruowane szablonowo, przysłowiowo "na-odwal-się", długi czas oczekiwania na nie),
- fabuła zeszła z głównego wątku tak bardzo, że zamiast szukać zbroi z kości Tora jest pół kontynentu dalej odbywając jakąś wewnętrzną podróż w siebie w celu oczyszczenia z grzechów,
- moją sugestię na szybsze odpisy Neony potraktował jak osobisty afront - misja niedługo będzie obchodzić swój pierwszy jubileusz, a kiedy napomknąłem Ari uprzejmie by zasugerowała Neosiowi zwiększenie tempa w miarę jego możliwości, on stwierdził, że narzekam i należy mnie przytemperować w sposób drastyczny czyli poważnie raniąc moją postać,
- wyraźny brak czasu i ochoty prowadzącego.
W prostych słowach - widzę, że Neoś nie ma czasu a ja nie chcę go denerwować ani trzymać na siłę, zwłaszcza, że odchodzi z forum. Chcę zrobić tę misję i w końcu zrobić coś innego ze swoją postacią zamiast dalej iść w nieznane i (wedle tego co widzę) tylko oddalać się od rozwiązania misji. Proszę kogokolwiek zajęcia się moją fabułą lub zrobienie jej całkowicie od nowa bo sam nie wiem jak w tym momencie można z tego wybrnąć.
Powrót do góry Go down
[MG] Neony


[MG] Neony
Mistrz Gry


Tytuł : Pamiętna Sesja
Liczba postów : 478
Dołączył/a : 04/10/2015

Zgłoszenia do MG - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Zgłoszenia do MG   Zgłoszenia do MG - Page 2 Icon_minitime14.07.16 23:46

//to jest komentarz do posta wyżej, czyli Tory, coby nie było że jestem tak neutralny jak to niektórzy widzą z tego co wiem

1. Tora nie dotarł jeszcze do momentu w którym fabuła miała się ze sobą połączyć w całość i mówię szczerze - gdzieś na początku pominąłem jeden element kluczowy, którego teraz nie jestem w stanie w żaden sposób wprowadzić, więc wszystko wygląda jak pocięte i wyrwane wzajemnie z innych bajek.

2. Nie tylko ja odpisuję wolno, więc raczej nie ma co się dziwić na moją reakcję o szybsze odpisy.

3. Ja nie widzę szablonowości w swoich postach. Nie wiem czy to dlatego, że jej nie ma, czy może jednak dlatego że już nad tym nie panuję i jednak tam jest.

4. Podkreślam po raz kolejny: to jest fabuła karna, więc mogę ją oddać komuś do prowadzenia, ale ta osoba będzie musiała już dokończyć fabułę wedle wytycznych, które są jednak dość rygorystyczne w ocenie. Ostrzegałem dawno dawno i niedawno też, że nie gwarantuję nawet czy postać Tory wyjdzie żywym. Jak idzie graczowi do tej pory? Neutralnie, bo nie miał gdzie się potknąć.
Powrót do góry Go down
Laius


Laius
Neutralni Magowie


Liczba postów : 20
Dołączył/a : 15/07/2016

Zgłoszenia do MG - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Zgłoszenia do MG   Zgłoszenia do MG - Page 2 Icon_minitime17.07.16 22:56

Preferowany Mistrz Gry: najlepiej ktoś, kto może wziąć na siebie częstsze odpisy, bo niecierpliwy ze mnie gracz - ale wybrzydzać nie będę
Rodzaj misji: misja niespodzianka
Uczestnicy: Laius, ewentualnie dodatkowa duszyczka (jak będą chętni)
Proponowana nagroda: klejnoty

Prosiłbym w miarę możliwości o kontakt na PW w celu dogrania szczegółów.
Powrót do góry Go down
https://ftng.forumpolish.com/t1963-hugs-for-laius
[MG] Ivrina


[MG] Ivrina
Mistrz Gry


Tytuł : Najsumienniejszy Mistrz Gry, Forumowy Stróż Rozgrywki
Liczba postów : 178
Dołączył/a : 24/03/2016

Zgłoszenia do MG - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Zgłoszenia do MG   Zgłoszenia do MG - Page 2 Icon_minitime22.07.16 15:06

Przygarniam team zielonych.
Powrót do góry Go down
[MG] Ivrina


[MG] Ivrina
Mistrz Gry


Tytuł : Najsumienniejszy Mistrz Gry, Forumowy Stróż Rozgrywki
Liczba postów : 178
Dołączył/a : 24/03/2016

Zgłoszenia do MG - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Zgłoszenia do MG   Zgłoszenia do MG - Page 2 Icon_minitime01.08.16 16:57

Laius, znajdź mi się proszę w tej lokacji. Zgodnie z życzeniem będzie to coś w rodzaju prologu do większej intrygi. Mam nadzieję, że sprostam przynajmniej części wymagań.
Powrót do góry Go down
Honya


Honya
Mermaid Heel


Tytuł : Chatboxowy Nadawacz, Gdzie ty się patrzysz?
Liczba postów : 338
Dołączył/a : 23/01/2016
Wiek : 29
Skąd : Rosea

Zgłoszenia do MG - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Zgłoszenia do MG   Zgłoszenia do MG - Page 2 Icon_minitime20.08.16 13:31

Szukam MG, który mi nie zniknie, i który nie będzie odwalał "wizji, na które gracz nie ma wpływu" do jakiejś krótkiej, prostej i przede wszystkim mającej jakikolwiek sens i/lub logikę misji stworzonej pod moją postać.
Powrót do góry Go down
https://ftng.forumpolish.com/t1873-wielka-wiedza#23851
Sponsored content





Zgłoszenia do MG - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Zgłoszenia do MG   Zgłoszenia do MG - Page 2 Icon_minitime

Powrót do góry Go down
 
Zgłoszenia do MG
Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry 
Strona 2 z 2Idź do strony : Previous  1, 2

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Fairy Tail New Generation :: Archiwum starego FTNG :: Ogłoszenia-
RadioAoi.plHalo PBFPBF ToplistaZgłoszenia do MG - Page 2 Eca5e1iI love PBFPBF Toplista~**~.: ANIME TOP100 :.Najlepsze strony o Anime i Mandze w necie