IndeksLatest imagesSzukajRejestracjaZaloguj

Share
 

 Gender party

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down 
AutorWiadomość
[MG] Zenshi


[MG] Zenshi
Mistrz Gry


Liczba postów : 706
Dołączył/a : 14/06/2015

Gender party  Empty
PisanieTemat: Gender party    Gender party  Icon_minitime01.09.15 10:27

Witam dziś chciałbym zaproponować coś fajnego, co na pewno się przyda i to nie jednemu.

Kryształ operacji plastycznej!! [Nazwę dajcie wedle uznania]

O co chodzi?
Czasami zdarzają się jacyś źli ludzie, którzy mają za dużą nagrodę na główkę. No i by chcieli trochę pożyć normalnie, albo zacząć od nowa. No lub po prostu zmienić swój rył, bo ma za brzydki.

No to propozycja jest taka, żeby stworzyć taki przedmiot. Kryształ, który zmienia wygląd. Oczywiście nie wzrostu i wagi, tylko zmienia mordkę i inne pierdoły.
Gender party  3463819_1391872220788.36res_500_281

Proste? Proste!

Co do ceny, to wiadomo że grosze nie może kosztować.
Dałbym od 100,000 do 150,000. Chyba że to będzie tak wiele dostępne, to od 50,000.
Powrót do góry Go down
http://img3.wikia.nocookie.net/__cb20120528123313/villains/image
Takeru


Takeru
Dragon's Howl


Liczba postów : 168
Dołączył/a : 31/05/2015

Gender party  Empty
PisanieTemat: Re: Gender party    Gender party  Icon_minitime01.09.15 12:10

Pomysł w sumie spoko. Ułatwi to trochę grę sciganym, ale pozostaje tylko jeszcze jedna kwestia. Czy robimy to na zasadzie jednorazowej trwałej zmiany czy też jako aktywna iluzje trwająca do momentu zdemaskowania i wtedy bedzie wielokrotnego użytku
Powrót do góry Go down
https://ftng.forumpolish.com/t915-takeru
Zenshi


Zenshi
Dragon's Howl


Tytuł : Portret Dragon's Howl, Najlepszy Skład
Liczba postów : 345
Dołączył/a : 29/03/2015
Wiek : 32
Skąd : Z piekła

Gender party  Empty
PisanieTemat: Re: Gender party    Gender party  Icon_minitime01.09.15 13:01

No raczej by to polegało, na tym jak lacryma DS. Raz wciskasz i na stałe. Bo taka iluzja, to sobie może polatać. Od tego prędzej magia itp
Powrót do góry Go down
https://ftng.forumpolish.com/t642-powrot-czarnego-magusia
[MG] Ariyamna


[MG] Ariyamna
Mistrz Gry


Liczba postów : 1643
Dołączył/a : 10/11/2014

Gender party  Empty
PisanieTemat: Re: Gender party    Gender party  Icon_minitime01.09.15 13:28

Raz:
Cytat :
- ColorS - pewien przedmiot magiczny, który pozwala na zmianę koloru przedmiotu, ubrania, ewentualnie nawet koloru włosów czy oczu. Niestety, jest to ograniczone użycie, gdyż w ciągu dnia można użyć tego tylko 3 razy w ciągu dnia, a potem musi regenerować się trzy fabularne dni. - 1000 klejnotów
Czy to nie wystarczy?

Dwa:
Na starym forum odbywałam fabułę na zrobienie takiego kryształu, albo raczej bransoletki z dokładnie takim zastosowaniem. Dorian mi to wtedy wycenił (z kowalstwem + fabułą na kryształ) na około 12.000 klejnotów (jednakże nie podam teraz pełnego opisu przedmiotu, bo go nie mam). Więc cena tak wysoka by nie była, a i do tego kto zabroni takie coś zrobić u kowala?

Trzy:
Są też inne sposoby na zmianę wyglądu postaci, co prawda trochę długotrwałe i wymagana jest zgoda administracji (a także fabuła w niektórych przypadkach), ale: można przefarbować włosy, założyć soczewki, postarać się o inne ubrania. Jest też taki drobny zabieg jak zmiana fryzury, czyli kobieca sztuczka na zmianę owalu twarzy. Serio.
Powrót do góry Go down
Zenshi


Zenshi
Dragon's Howl


Tytuł : Portret Dragon's Howl, Najlepszy Skład
Liczba postów : 345
Dołączył/a : 29/03/2015
Wiek : 32
Skąd : Z piekła

Gender party  Empty
PisanieTemat: Re: Gender party    Gender party  Icon_minitime01.09.15 18:26

Ari
Raz
No ok ale zmiana koloru włosów i oczu, bardzo dużo nie daje. No weźmy na przykład Zenka, równie dobrze mogę użyć mego zaklęcia i zmienia mi się kolor włosów na szary i oczu na czerwony. Tak czy ziemniak, każdy mnie rozpozna z buźki.

Dwo
No przedmiot ok, brasoruleta. Coś typu używasz ileś MM i zmieniasz całkowity wygląd, na dany czas.

Trzy.
No to typowo babskie sposoby Make up xD
No ale jak i pierwszy punkt i trzeci, może podziała na kobiety. No ale nie facetów, oni mają inaczej ze zmianą wyglądu.

Sumując.
Make up zbytnio nie pomógłby.
- Bransoleta jest ok, spoko. Tylko przedmiot może się zniszczyć, lub coś tam.

Mi chodziło właśnie o stałą zmianę, co prawda mi to nie potrzebne. Tylko tak po prostu chcę dodać urozmaicenie, dla innych. Bo np: Podczas misji, ktoś miał wypadek i został dotkliwie wyniszczony na mordce. Oraz potrzebuje operacji. Taka lacryma mu w tym pomoże i naprawi ryjek.
Powrót do góry Go down
https://ftng.forumpolish.com/t642-powrot-czarnego-magusia
[MG] Ariyamna


[MG] Ariyamna
Mistrz Gry


Liczba postów : 1643
Dołączył/a : 10/11/2014

Gender party  Empty
PisanieTemat: Re: Gender party    Gender party  Icon_minitime01.09.15 19:56

Cytat :
No ok ale zmiana koloru włosów i oczu, bardzo dużo nie daje. No weźmy na przykład Zenka, równie dobrze mogę użyć mego zaklęcia i zmienia mi się kolor włosów na szary i oczu na czerwony. Tak czy ziemniak, każdy mnie rozpozna z buźki.
Właśnie podałeś jedną z miliarda kombinacji. Kto powiedział, że Zen miałby zmienić włosy na szary i oczy na czerwony, skoro mógłby zmienić włosy na czerwony, a oczy, nie wiem, na... fioletowy? Kombinacji, jak wspomniałam, jest wiele, wystarczy tylko się dostosować. Poza tym, można sobie zawsze zrobić bliznę, one też sporo zmieniają czasem. Czasem.
Powrót do góry Go down
Zenshi


Zenshi
Dragon's Howl


Tytuł : Portret Dragon's Howl, Najlepszy Skład
Liczba postów : 345
Dołączył/a : 29/03/2015
Wiek : 32
Skąd : Z piekła

Gender party  Empty
PisanieTemat: Re: Gender party    Gender party  Icon_minitime01.09.15 20:16

Tak zrobię z Zenka Popka, każdy będzie chciał autograf z Albanii XD

No niby można i tak. Ostrzyc się, poprawić trochę rysy twarzy.
- no to w sumie powinienem zaproponować kilka innych przedmiotów.

- Lacryma na porost włosów
- Lacryma na brodę :D
- W sumie kilka lacrym co dają stały make up, czy po prostu zmieniają też kolor skóry i troszkę zniekształcają twarz.
Powrót do góry Go down
https://ftng.forumpolish.com/t642-powrot-czarnego-magusia
[MG] Ariyamna


[MG] Ariyamna
Mistrz Gry


Liczba postów : 1643
Dołączył/a : 10/11/2014

Gender party  Empty
PisanieTemat: Re: Gender party    Gender party  Icon_minitime01.09.15 20:25

Cytat :
- Lacryma na porost włosów
- Lacryma na brodę
Pierwsza lakryma wyklucza drugą. Broda to też włosy, więc ta na brodę zawiera się w tej na włosy.
Co do trzeciej się nie wypowiem. Bo wystarczy dobry make up żeby zmienić twarz.
Powrót do góry Go down
[MG] Norie


[MG] Norie
Inkwizytor


Liczba postów : 747
Dołączył/a : 21/08/2015
Skąd : Elo Heaven

Gender party  Empty
PisanieTemat: Re: Gender party    Gender party  Icon_minitime02.09.15 2:14

Z drugiej strony jeśli będzie to na stałe, a cena będzie śmiesznie niska to userzy będą co chwilę zmieniać dane w KP, a to bardzo upierdliwa robota.
Powrót do góry Go down
Mistrz Gry


Mistrz Gry
Mistrz Gry


Liczba postów : 1283
Dołączył/a : 10/11/2014

Gender party  Empty
PisanieTemat: Re: Gender party    Gender party  Icon_minitime02.09.15 14:58

Moim zdaniem pierdoła i to zbędna. Jeżeli chcielibyśmy zmian w wyglądzie na stałe wystarczy napisać do nas i podać argument. Chociaż takie błahostki jak zapuszczenie brody, zmiana ciuchów czy skrócenie włosów można klepnąć bez argumentów. Wystarczy poprosić.
W wypadku bardziej drastycznych zmian typu "znalazłem inną postać i jest fajniejsza, ale wygląda całkiem inaczej" zmieniłbym też wygląd listu gończego. Nie oszukujmy się i tak nie robią wam wielkich problemów, a jak jeszcze każdy będzie wyglądał inaczej niż na liście to całkiem stracą sens.
Takie lakrymy miały by sens tylko jako aktywne przez kilka postów i to na danej fabule jako umożliwiające infiltrację, skradanie etc.
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Gender party  Empty
PisanieTemat: Re: Gender party    Gender party  Icon_minitime

Powrót do góry Go down
 
Gender party
Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry 
Strona 1 z 1

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Fairy Tail New Generation :: Archiwum starego FTNG :: Hyde Park :: Archiwum :: Pomysły, pytania i problemy-
RadioAoi.plHalo PBFPBF ToplistaGender party  Eca5e1iI love PBFPBF Toplista~**~.: ANIME TOP100 :.Najlepsze strony o Anime i Mandze w necie