IndeksLatest imagesSzukajRejestracjaZaloguj

Share
 

 Coś drobnego ode mnie

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down 
AutorWiadomość
Norie


Norie
Fairy Tail


Liczba postów : 344
Dołączył/a : 30/03/2015

Coś drobnego ode mnie Empty
PisanieTemat: Coś drobnego ode mnie   Coś drobnego ode mnie Icon_minitime24.04.16 21:24

Zbierałem się do zrobienia tego tematu od paru godzin. Nie było łatwo bo nie za bardzo wiedziałem jak mam napisać to co chcę tutaj przekazać. Temat nie służy temu, że będę się jakoś usprawiedliwiał za to co się ostatnio działo oraz jaką zawieruchę wywołałem. Jeśli Tora jest burzową chmurką to ja byłem w tym wypadku tajfunem forumowym.
Dlaczego tak się działo i dlaczego zacząłem gryźć nawet mi przyjazne osoby? Drażliwy byłem z paru powodów życiowych, które się nałożyły na siebie jak również i to co się działo wśród MG. Forum zawsze było tą odskocznią od problemów, a kiedy na nim pojawiły się te najdrobniejsze to czara goryczy się przelała i odreagowałem tak a nie inaczej czego żałuję.
Moim kolejnym problemem jest sposób w jaki na coś zwracam uwagę albo coś wypunktowuje. Jest to coś nad czym pracuje by było mniej agresywne bądź po prostu przyjemniejsze w lekturze. Wiele osób zgadza się z moim podejściem, ale nie podoba im się to w jaki sposób je przedstawiam. Nie winię, każdy może lubić bądź nie lubić co tylko się żywnie podoba.
Ivrina, Ari, Kuugen, Sabi jak również wszystkie osoby, którym zrobiłem jakąś krzywdę przez ostatnie parę dni chciałbym gorąco przeprosić. Nie oznacza to jednak, że rzeczy na które zwracałem uwagę i o które czepiałem się są nieaktualne, bo nadal podtrzymuje że są do zmiany (i nie, nie jestem za tym by cofać nerfy bądź dawać rekompensaty jak również przeprosiny to obowiązek a nie przywilej). Jako, że żadna ze stron konfliktu do tej pory nie była skora do tego by przyznać się do błędu to zrobię to jako pierwszy (w końcu ktoś musi, a ja bardzo lubię być tym pierwszym wszędzie). Nie przepraszam was za to, że wytknąłem rzeczy które były ukryte i zakopywane pod dywanem, a za to w jaki sposób to zrobiłem. Osoby wymienione z nicku są tymi, którym napsułem krwi najwięcej i je najbardziej przepraszam.
Posty nie ma na celu wymuszenie na żadnym z was jakiejś decyzji, a po prostu zwykłe przeprosiny. Rzecz typowo ludzka, kto się poczuł dotknięty tego przepraszam a moich zagorzałych hejterów za samą moją obecność niestety muszę zmartwić bo nie odchodzę z forum. Zbyt związałem się z tym forum i poświeciłem za dużo czasu na jego rozwój by teraz je rzucić. A no i jak ktoś ma jakieś zarzuty jeszcze o których mogłem zapomnieć to niech rzuca pod tematem.
Powrót do góry Go down
https://ftng.forumpolish.com/t645-azure-maiden-skonczone?nid=2#53
Honya


Honya
Mermaid Heel


Tytuł : Chatboxowy Nadawacz, Gdzie ty się patrzysz?
Liczba postów : 338
Dołączył/a : 23/01/2016
Wiek : 29
Skąd : Rosea

Coś drobnego ode mnie Empty
PisanieTemat: Re: Coś drobnego ode mnie   Coś drobnego ode mnie Icon_minitime24.04.16 21:56

Norie napisał:
Rzecz typowo ludzka, kto się poczuł dotknięty tego przepraszam a moich zagorzałych hejterów za samą moją obecność niestety muszę zmartwić bo nie odchodzę z forum.

Gdybyś odszedł z forum, to odebrałbyś nam sens życia :/ Nie pozbawiaj nas go.
Powrót do góry Go down
https://ftng.forumpolish.com/t1873-wielka-wiedza#23851
Sarah


Sarah
Raven Tail


Tytuł : Druga Osobowość, Jedna z Dziesięciu
Liczba postów : 201
Dołączył/a : 27/12/2015

Coś drobnego ode mnie Empty
PisanieTemat: Re: Coś drobnego ode mnie   Coś drobnego ode mnie Icon_minitime02.05.16 0:58

No przyznaję, słabo wyszło. Ale nie powinniśmy już chyba tego tak rozpamiętywać, nie? :) Ja nie poczułem się urażony i liczę na to, że jednak jakoś to wszystko się ułoży; że MG będą sprawiedliwi; że gracze nie będą się kłócić :).
Powrót do góry Go down
https://ftng.forumpolish.com/t1474-sarah-samy-mylady#16500
Sponsored content





Coś drobnego ode mnie Empty
PisanieTemat: Re: Coś drobnego ode mnie   Coś drobnego ode mnie Icon_minitime

Powrót do góry Go down
 
Coś drobnego ode mnie
Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry 
Strona 1 z 1

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Fairy Tail New Generation :: Archiwum starego FTNG :: Hyde Park :: Archiwum :: Pomysły, pytania i problemy-
RadioAoi.plHalo PBFPBF ToplistaCoś drobnego ode mnie Eca5e1iI love PBFPBF Toplista~**~.: ANIME TOP100 :.Najlepsze strony o Anime i Mandze w necie