IndeksLatest imagesSzukajRejestracjaZaloguj

Share
 

 Piekielna Opera i błędy z zaznaczaniem

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down 
AutorWiadomość
Gość


avatar



Piekielna Opera i błędy z zaznaczaniem Empty
PisanieTemat: Piekielna Opera i błędy z zaznaczaniem   Piekielna Opera i błędy z zaznaczaniem Icon_minitime26.03.15 16:14

Fakt faktem, że póki co jest to tylko błąd kosmetyczny, jednak w przyszłości może sprawić co niemiara problemów. Jednakże o co chodzi?

Zauważyłam, że na przeglądarce Opera (bez względu na to, jaka wersja jest zainstalowana, i stara i nowa mają ten sam problem) Zaznaczanie tekstu staje się nieco... Problematyczne. Chodzi o to, że podświetla tylko co trzecią zaznaczoną linijkę, a resztę tekstu po prostu... Zakrywa. Nie widać jej w ogóle pod niebieskimi, nieprzyjemnymi paskami.

Dlaczego na wstępie napisałam, że może później wywołać problemy? Chwila zastanowienia: ja wiem, że użytkownicy forów są zazwyczaj choć trochę obeznani ze światem komputerowym, jednak
po 1: nie każdy może się kapnąć, że to tylko głupi błąd kosmetyczny;
po 2: najmniejsza zmiana w layoucie może pogłębić owy problem;
po 3: każdy update może nieco... Ekhem, zniszczyć forum albo jego działanie?

O co mi konkretnie chodzi... O to, że kod gdzieś ma przekłamanie, a co za tym idzie... Coś ma prawo w pewnym momencie się sypnąć. A tego raczej nie chcemy.

Dziekuję za uwagę.
Powrót do góry Go down
Gość


avatar



Piekielna Opera i błędy z zaznaczaniem Empty
PisanieTemat: Re: Piekielna Opera i błędy z zaznaczaniem   Piekielna Opera i błędy z zaznaczaniem Icon_minitime26.03.15 16:51

Specjalnie włączyłam operę i u mnie nic takiego się nie dzieje. Sprawdziłam też chrome, IE, a także Mozille. Wszystko jest w porządku.
Powrót do góry Go down
Gość


avatar



Piekielna Opera i błędy z zaznaczaniem Empty
PisanieTemat: Re: Piekielna Opera i błędy z zaznaczaniem   Piekielna Opera i błędy z zaznaczaniem Icon_minitime26.03.15 17:21

To w takim razie nie wiem, czemu u mnie błąd występuje.... Może chodzi o jakieś zgodności. Przegrzebię swoje ustawienia i może coś znajdę.
Dzięki za uwagę.
Powrót do góry Go down
Gość


avatar



Piekielna Opera i błędy z zaznaczaniem Empty
PisanieTemat: Re: Piekielna Opera i błędy z zaznaczaniem   Piekielna Opera i błędy z zaznaczaniem Icon_minitime26.03.15 17:47

Używam Opery do logowania na 2 konta jednocześnie, do tej pory nie widziałem czegoś takiego ani na starym layoucie ani na nowym.
Powrót do góry Go down
Gość


avatar



Piekielna Opera i błędy z zaznaczaniem Empty
PisanieTemat: Re: Piekielna Opera i błędy z zaznaczaniem   Piekielna Opera i błędy z zaznaczaniem Icon_minitime26.03.15 18:29

Skoro sprawa zamknięta, przenoszę do archiwum.
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Piekielna Opera i błędy z zaznaczaniem Empty
PisanieTemat: Re: Piekielna Opera i błędy z zaznaczaniem   Piekielna Opera i błędy z zaznaczaniem Icon_minitime

Powrót do góry Go down
 
Piekielna Opera i błędy z zaznaczaniem
Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry 
Strona 1 z 1

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Fairy Tail New Generation :: Archiwum starego FTNG :: Hyde Park :: Archiwum :: Pomysły, pytania i problemy-
RadioAoi.plHalo PBFPBF ToplistaPiekielna Opera i błędy z zaznaczaniem Eca5e1iI love PBFPBF Toplista~**~.: ANIME TOP100 :.Najlepsze strony o Anime i Mandze w necie