IndeksLatest imagesSzukajRejestracjaZaloguj

Share
 

 Isao Yoshito Kazuyuki - gotowe

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down 
AutorWiadomość
Gość


avatar



Isao Yoshito Kazuyuki - gotowe Empty
PisanieTemat: Isao Yoshito Kazuyuki - gotowe   Isao Yoshito Kazuyuki - gotowe Icon_minitime02.10.15 19:17

Miano:Isao Yoshito Kazuyuki
Wiek: 18 lat
Pochodzenie: Shirotsume

Wygląd: Isao, jak większość chłopaków, jest dość chudy, wątły. Nie zmienia to faktu, że jest silny. Mierzący 175 centymetrów i warzący 50 kilogramów. Włosy koloru niebieskiego, od wielu, wielu lat ścinane, by sięgały ramion. Duże oczy, dla jednych błękitne, dla drugich szmaragdowe, dla jeszcze innych w odcieniu cyjanu. Sam Isao sądzi, że wszystkie trzy kolory są trafne. Jego postura, styl mówienia i ubranie, pokazują jego książęce pochodzenie. Samo ubranie, często składające się z chusty pod szyją, płaszcza i wysokich butów, jest w jasnych odcieniach. Tak Isao pokazuje się ludziom na co dzień. Pod osłoną nocy lub gdy chce się gdzieś dostać nie do końca zauważony, ubiera się w czerń lub i nawet czerwień.
Charakter: Najbardziej zauważalną cechą Isao to to, że jest dżentelmenem. Nie jest nachalnym podrywaczem, po prostu nauczono go z szacunkiem traktować kobiety. Czasami egoistyczny, tajemniczy również. Rzadko można go spotkać wściekłego czy smutnego. Wszystkie negatywne uczucia ukrywa pod kamienną maską. Jako książe, jest też bardzo wyuczony. Innymi słowy wczytuje się w różne księgi, a najbardziej w poezję. Można się domyślić, że ma bardzo wyszukany sposób mówienia.
Magia: Magia Kart
Zdolności niemagiczne:
Cytat :
Pierwszorzędne:
- Władanie bronią białą i obuchową
- Dyplomacja
- Akrobatyka
Drugorzędne:
-
Trzeciorzędne:
-
Zdolności fabularne: Opiekun
Moc magiczna: 3000
Klejnoty: 1000

Przynależność: Na razie nie należy do żadnej, Chciałby dostać się do Blue Pegasus.
Ranga: Mag
Miejsce zamieszkania: Shirotsume

Rodzina: Yoshito Shinzo Kazuyuki - ojciec.
Kimiko Kazuyuki - matka. Oboje żyją i mają się dobrze. Dodatkowo ma starszego brata - Shintaro Kazuyuki. On został wygnany z rodzinnego domu za liczne zabójstwa. Możliwe, że już nie żyje.
Ekwipunek: Szpada - podarowana Isao przez ojca
Historia: Nie ma nic ciekawego w mej historii. Nie jestem w stanie nawet opisać rzeczy, które robił mój brat, gdyż został wygnany gdy miałem 4 lata. Przez całe moje dotychczasowe życie, uczyłem się manier i szermierki, by wyjść na godnego syna rodu Kazuyuki, jak i na dobrego męża. Bale, przyjęcia, przemowy są mi nie straszne. Znam jak własną kieszeń posiadłość i ogrody. Często zaszywałem się w owym ogrodzie, marząc, przyglądając się kwiatom i chmurom, nucąc piosenki. Można by rzec - Typowy, rozpieszczony książe!. Taka jest prawda. Niczym się nie wyróżniam z tłumu innych książąt. Ah! Zapomniałbym. Warto wspomnieć o tym jak nauczyłem się magii. To dzięki mojemu tacie. Nasza rodzina od wielu pokoleń składa się z samych magów. W moje 7 urodziny, tata spytał jakiej magii chciałbym się uczyć. Zawsze intrygowała mnie magia. Najróżniejsza. Dlatego tata zapłacił paru magom, by pokazali na czym polega dana magia. Był Mag Kart, Mag Podmiany, Mag Wody i Ognia. Wybrałem magię Kart. Najbardziej mnie ciekawiła i może trochę zaskakiwała. Poza tym, zawsze lubiłem grywać w karty.
Cele: Zginąć śmiercią naturalną, zginąć zapamiętanym.

Sława: Książęcy tytuł.
Ciekawostki: Może tego po mnie nie widać ale, kocham słodycze. A zwłaszcza białą i truskawkową czekoladę. ,
- Nienawidzi złota, woli kolor starego srebra, jak i same rzeczy wyglądające na stare, zniszczone,
- Ma orła, Washi


Ostatnio zmieniony przez Isao dnia 03.10.15 19:37, w całości zmieniany 2 razy
Powrót do góry Go down
[MG] Ariyamna


[MG] Ariyamna
Mistrz Gry


Liczba postów : 1643
Dołączył/a : 10/11/2014

Isao Yoshito Kazuyuki - gotowe Empty
PisanieTemat: Re: Isao Yoshito Kazuyuki - gotowe   Isao Yoshito Kazuyuki - gotowe Icon_minitime03.10.15 12:26

Okej, więc tak. Prosiłabym o rozpisanie trochę charakteru, 1-2 zdania powinny załatwić sprawę.
Dwa - nie jestem pewna, czy z Aktorstwem będziesz w stanie zajmować się dobrze tym orłem, czy przypadkiem Cię w pewnym momencie nie dziabnie. Możesz z tego wybrnąć albo zmieniając umkę na Opiekuna, zrezygnować z orła, albo po prostu wyjaśnić w historii, w jaki sposób go otrzymałeś.

Isao Yoshito Kazuyuki - gotowe CQ0uB02
Powrót do góry Go down
 
Isao Yoshito Kazuyuki - gotowe
Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry 
Strona 1 z 1
 Similar topics
-
» Cole zwany "maszyną" - gotowe
» Sakuru Ame - gotowe
» Cornelia Shaw - gotowe
» Shiru Reddo - gotowe
» Juliette [mosty gotowe]

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Fairy Tail New Generation :: Archiwum starego FTNG :: Hyde Park :: Archiwum :: Nieaktywni gracze-
RadioAoi.plHalo PBFPBF ToplistaIsao Yoshito Kazuyuki - gotowe Eca5e1iI love PBFPBF Toplista~**~.: ANIME TOP100 :.Najlepsze strony o Anime i Mandze w necie