IndeksLatest imagesSzukajRejestracjaZaloguj

Share
 

 Konkurencja I - Wejście na Arenę

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down 
Idź do strony : Previous  1, 2
AutorWiadomość
Mistrz Gry


Mistrz Gry
Mistrz Gry


Liczba postów : 1283
Dołączył/a : 10/11/2014

Konkurencja I - Wejście na Arenę - Page 2 Empty
PisanieTemat: Konkurencja I - Wejście na Arenę   Konkurencja I - Wejście na Arenę - Page 2 Icon_minitime11.12.15 23:24

First topic message reminder :

To właśnie tutaj zostanie oceniona pierwsza konkurencja naszych Wilekich Igrzysk Magicznych czyli Wejście na Arenę.

Jako, że ja jako uczestnik nie mogę być w pełni obiektywny tak jak i prawie całe forum to nie zostawimy wyboru w rękach jednej osoby. Na wynik tej konkurencji ma wpływ całe forum.

O co mi chodzi?
Chodzi o to, że w postach poniżej każdy chętny gracz poda nazwę gildii, której wejście najbardziej jej się podobało. Wygra drużyna, która tych głosów zbierze najwięcej.

Ale:
- Jeden gracz ma TYLKO jeden głos. Nawet jak ma 3 multikonta.
- Głosujemy do soboty 19 grudnia (głosy umieszczone w sobotę się nie liczą)
- Głosować mogą wszyscy. Nawet jak nie biorą udziału w Igrzyskach.
- Nie wolno głosować na drużynę swoją albo swojego multikonta.
- Nie wolno głosować na drużynę swojej gildii (jak się jest neutralnym to na drużynę Neutralną)
- Każde próby kupczenia głosami albo zmieniania już umieszczonych głosów będą kończyły się punktami karnymi

Tutaj znajdziemy wszystkie pokazy.
Powrót do góry Go down

AutorWiadomość
Mistrz Gry


Mistrz Gry
Mistrz Gry


Liczba postów : 1283
Dołączył/a : 10/11/2014

Konkurencja I - Wejście na Arenę - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Konkurencja I - Wejście na Arenę   Konkurencja I - Wejście na Arenę - Page 2 Icon_minitime23.12.15 17:24

Nadeszła pora przedstawić wyniki.
2 drużyny zdobyły po głosów, 3 po 4 głosy i 1 zaledwie 2 głosy. Ponieważ remisy mi się nie podobają to uwzględniając wkład drużyn tabela po pierwszej konkurencji przedstawia się następująco:

I miejsce - Blue Pegasus - 6 pkt
II miejsce - Fairy Tail - 5 pkt (ponieważ Zaji nie brała udziału w konkurencji w żaden sposób)
III miejsce - Neutralni - 4 pkt (cała drużyna się udzielała przy tworzeniu)
IV miejsce - Raven Tail - 3 pkt
V miejsce - Sabertooth - 2 pkt (pomimo wielkiego wkładu znacznej części zespołu to zarówno Raion jak i Mao nie wnieśli nic konstruktywnego. W zasadzie to i ja nie poszalałem.)
VI miejsce - Lamia Scale - 1 pkt
Powrót do góry Go down
 
Konkurencja I - Wejście na Arenę
Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry 
Strona 2 z 2Idź do strony : Previous  1, 2
 Similar topics
-
» Wejście
» Wejście
» Wejście
» Wejscie
» Wejście

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Fairy Tail New Generation :: Archiwum starego FTNG :: Archiwum fabuły :: Eventy :: Archiwum Eventów :: Wielkie Igrzyska Magiczne :: Konkurencje-
RadioAoi.plHalo PBFPBF ToplistaKonkurencja I - Wejście na Arenę - Page 2 Eca5e1iI love PBFPBF Toplista~**~.: ANIME TOP100 :.Najlepsze strony o Anime i Mandze w necie