IndeksLatest imagesSzukajRejestracjaZaloguj

Share
 

 Polana w lesie

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down 
Idź do strony : Previous  1, 2
AutorWiadomość
Gość


avatar



Polana w lesie - Page 2 Empty
PisanieTemat: Polana w lesie   Polana w lesie - Page 2 Icon_minitime22.11.14 23:13

First topic message reminder :

W lesie drzew iglastych, gdzieś po środku, znajduje się mała polana. Na jej środku jest mały kamień. Ot, można sobie usiąść, popatrzeć w niebo, pomarzyć. Oprócz tego kamienia, rośnie tu niezbyt wysoka trawa. Często można tu spotkać płochliwe, dzikie zwierzęta. Jakiś ludzi raczej trudno tu spotkać, bo mało osób wie o tym miejscu. Nie ma w pobliżu żadnej drogi.
Powrót do góry Go down

AutorWiadomość
Gość


avatar



Polana w lesie - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Polana w lesie   Polana w lesie - Page 2 Icon_minitime25.11.14 14:43

- Ta, możemy iść, lecz jednak ciekawi mnie twoja nagła zmiana strony - odpowiedziałem zbierając się na równe nogi. Nie ufałem jej za nic. Mimo, że wydawało się iż niby jest teraz po mojej stronie to mimo wszystko nie chciałem jej zaufać za nic. Zbyt wiele niewiadomych.

Swoją drogą pachniało mi to na pułapkę. Tą górę mięcha bądź co bądź nie pokonałem i mam gigantyczną ochotę tłuc się z nim jeszcze raz. Mimo wszystko pójdę z nią skoro chce mnie zaprowadzić do kryjówki, a co potem to zobaczymy.

2400 + 750 = 3150
Powrót do góry Go down
Gość


avatar



Polana w lesie - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Polana w lesie   Polana w lesie - Page 2 Icon_minitime26.11.14 20:10

Fii zaśmiała się, jednak nie wyglądało na to żeby miała zamiar odpowiedzieć na pytanie Barul'a. Może to rzeczywiście jest pułapka? Z drugiej strony, bez ich pomocy dotarcie do siedziby bandytów zajmie mu kilka dni, biorąc pod uwagę sam fakt że nie wie gdzie ich kryjówka jest. Dodatkowo, najpierw musiałby poradzić sobie z Berserkiem, co w aktualnym stanie wydaje mu się niemożliwe.
- Mam nadzieję tylko że za nami nadążysz. - rzuciła Fii po czym się zaśmiała. Kiedy wychodziła z polany, wszystkie kule światła które ową polankę oświetlały, zgasły. Powoli już i tak słońce zaczynało wychodzić zza horyzontu.

Pisz od razu w lesie
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Polana w lesie - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Polana w lesie   Polana w lesie - Page 2 Icon_minitime

Powrót do góry Go down
 
Polana w lesie
Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry 
Strona 2 z 2Idź do strony : Previous  1, 2
 Similar topics
-
» Chatka w lesie
» Gwieździsta Polana
» Leśna polana
» Polana Świetlików
» Leśna polana

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Fairy Tail New Generation :: Archiwum starego FTNG :: Archiwum fabuły :: Tereny zewnętrzne :: Góra Hakobe-
RadioAoi.plHalo PBFPBF ToplistaPolana w lesie - Page 2 Eca5e1iI love PBFPBF Toplista~**~.: ANIME TOP100 :.Najlepsze strony o Anime i Mandze w necie