IndeksLatest imagesSzukajRejestracjaZaloguj

Share
 

 Sala główna

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down 
Idź do strony : Previous  1, 2
AutorWiadomość
Admin


Admin
Ranga Specjalna


Liczba postów : 615
Dołączył/a : 04/11/2014

Sala główna - Page 2 Empty
PisanieTemat: Sala główna   Sala główna - Page 2 Icon_minitime05.11.14 23:13

First topic message reminder :

Sala nie jest zbyt duża z faktu takiego, iż gildia nie liczy zbyt dużo członków, aczkolwiek składa się z trzech stołów, a dodatkowo przy nich dostawiono po pięć krzeseł. Wykonane jest wszystko w jasnym drewnie, które bez problemu utrzyma ciężar kilkunastu kufli na swojej powierzchni. Blaty stołów są jednocześnie wystarczająco duże, aby pomieścić tyle osób, ile jest w gildii tym bardziej, że często na raz nie ma wszystkich. Jest to jedno z ważniejszych miejsc poza tablicą, gdyż to jest serce spotkań magów. To popić,to pogadać o misjach, to po prostu zamienić sobie słówko z przyjacielem bądź przyjaciółką.
Powrót do góry Go down
https://ftng.forumpolish.com

AutorWiadomość
[MG] Ariyamna


[MG] Ariyamna
Mistrz Gry


Liczba postów : 1643
Dołączył/a : 10/11/2014

Sala główna - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Sala główna   Sala główna - Page 2 Icon_minitime18.11.15 17:19

Ciężko było stwierdzić w tym momencie, kto jest od kogo starszy, a kto jest młodszy. Dało się oszacować wiek Kumy na około dziewiętnaście wiosen, choć zachowywał się na nieco starszego. Albo po prostu był na tyle wycofany. Więc ile miał? Musiałaby się spytać, choć uwaga na temat tego, że mógłby być równie dobrze młodszy, może się w każdej chwili okazać trafioną. Spojrzał się na nieznacznie skołowaną Fu-hao, po czym zamrugał. Przechylił głowę na bok, dalej się na nią spoglądając, a tuż koło niego pojawił się znak zapytania.
- Coś złego zrobiłem? - zapytał, kiedy ta odsunęła się jak oparzona. Zaraz jej wysłuchał uważnie. Był trochę zaskoczony tymi zwyczajami i tego, w jaki sposób się zwróciła do niego, jednakże zaraz skinął głową. - Skoro prosi mnie o to ktoś z mojej gildii, na pewno to zrobię z przyjemnością! - zakomunikował, skinąwszy głową. Widząc ten skłon, od razu zrobił to samo, uśmiechając się szeroko.
- Yoooo, Kuma! Dajesz do nas! - zawołał nagle Ao, machając do niego.
- AH... zostałbym dłużej, ale wybacz, hehe! Do zobaczenia, trzymaj się ciepło, Fu-hao! - zawołał i... pobiegł do grupy. Chyba trochę bolał go fakt, że ją tak zostawia, ale pewnie prędzej, czy później i tak by go wciągnęli.

Cytat :
Za fabułę otrzymujesz 500MM i oczywiście możesz zrobić z/t
Powrót do góry Go down
Fu-hao


Fu-hao
Blue Pegasus


Liczba postów : 117
Dołączył/a : 04/07/2015

Sala główna - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Sala główna   Sala główna - Page 2 Icon_minitime20.11.15 18:44

- Dziękuję za zrozumienie, Kuma. Jestem naprawdę bardzo wdzięczna - powiedziałam. Przy okazji zauważyłam jak bardzo chce się wyrwać na imprezę. A nie chciałam przecież żeby czuł się źle.
- Biegnij do nich - mruknęłam i, uśmiechnięta, wskazałam  głową na bawiącą się paczkę. - Ja muszę na chwilę wyjść, odetchnąć. Za dużo emocji jak na jeden dzień.
Patrząc na nowych przyjaciół, odczekałam aż pobiegnie do nich, po czym wyszłam przed gildię.

z/t
Powrót do góry Go down
https://ftng.forumpolish.com/t1032-fu-hao-huizhi
Sponsored content





Sala główna - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Sala główna   Sala główna - Page 2 Icon_minitime

Powrót do góry Go down
 
Sala główna
Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry 
Strona 2 z 2Idź do strony : Previous  1, 2
 Similar topics
-
» Sala główna
» Sala główna
» Sala główna
» Sala treningowa
» Sala Obrad

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Fairy Tail New Generation :: Archiwum starego FTNG :: Archiwum fabuły :: Gildie :: Blue Pegasus-
RadioAoi.plHalo PBFPBF ToplistaSala główna - Page 2 Eca5e1iI love PBFPBF Toplista~**~.: ANIME TOP100 :.Najlepsze strony o Anime i Mandze w necie