IndeksLatest imagesSzukajRejestracjaZaloguj

Share
 

 Wyzwanie Tsumiego

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down 
AutorWiadomość
Gość


avatar



Wyzwanie Tsumiego Empty
PisanieTemat: Wyzwanie Tsumiego   Wyzwanie Tsumiego Icon_minitime07.01.15 23:10

Widząc jak wiele osób chce walczyć z Glav'em śmiem przypuszczać, że wszyscy są żądni krwi. Nie wiem czy właśnie jego krwi czy też wstydzą się założyć własne tematy by znaleźć rywali, ale to nieważne. Od teraz macie mnie. Jeżeli ktoś chce się zmierzyć nie czekając w kolejce (chyba, że mnie też tak wiele osób będzie chciało zmasakrować) to zapraszam.
Powrót do góry Go down
Ariyamna


Ariyamna
Raven Tail


Tytuł : Najlepsza Grafika, Portret Raven Tail, Dusza Forum, Szlachetne Niedocenione
Liczba postów : 1214
Dołączył/a : 04/11/2014

Wyzwanie Tsumiego Empty
PisanieTemat: Re: Wyzwanie Tsumiego   Wyzwanie Tsumiego Icon_minitime07.01.15 23:14

Zgłaszam się! Z chęcią powalczę. Ciekawe, czy się wyrobię z taką ilością fabuł *ma jeszcze parę fabuł na innym forum*
Powrót do góry Go down
https://ftng.forumpolish.com/t225-ariyamna-hirano
Gość


avatar



Wyzwanie Tsumiego Empty
PisanieTemat: Re: Wyzwanie Tsumiego   Wyzwanie Tsumiego Icon_minitime10.01.15 10:59

Chętnie i z Tobą się zmierzę. Po wygranej z Glave'em chyba nabrałam nieco odwagi. Aczkolwiek warto też nabyć kolejnego doświadczenia w związku z innymi magami. Kto wie, może jesteś od niego lepszy? Może także i ode mnie. Sprawdźmy się.
Powrót do góry Go down
Gość


avatar



Wyzwanie Tsumiego Empty
PisanieTemat: Re: Wyzwanie Tsumiego   Wyzwanie Tsumiego Icon_minitime10.01.15 11:21

Proponuję walkę podczas burzy - piorun vs deszcz :)
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Wyzwanie Tsumiego Empty
PisanieTemat: Re: Wyzwanie Tsumiego   Wyzwanie Tsumiego Icon_minitime

Powrót do góry Go down
 
Wyzwanie Tsumiego
Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry 
Strona 1 z 1
 Similar topics
-
» Pracownia badawcza Tsumiego
» Wyzwanie Tory!
» Wyzwanie Paladyna
» Wyzwanie Glave'a
» Wyzwanie Izual

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Fairy Tail New Generation :: Archiwum starego FTNG :: Hyde Park :: Archiwum-
RadioAoi.plHalo PBFPBF ToplistaWyzwanie Tsumiego Eca5e1iI love PBFPBF Toplista~**~.: ANIME TOP100 :.Najlepsze strony o Anime i Mandze w necie