IndeksLatest imagesSzukajRejestracjaZaloguj

Share
 

 Nieobecności

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down 
Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next
AutorWiadomość
Admin


Admin
Ranga Specjalna


Liczba postów : 615
Dołączył/a : 04/11/2014

Nieobecności - Page 3 Empty
PisanieTemat: Nieobecności   Nieobecności - Page 3 Icon_minitime06.11.14 7:07

First topic message reminder :

Każdy kiedyś musi zrobić sobie przerwę z takich, a nie innych powodów. Oczywiście takie przerwy powinny być sygnalizowane odpowiednim wpisem w tym temacie, aby zapobiec problemom znikania bez powiadomienia.

Nieobecność można napisać swoimi słowami lub po prostu skorzystać z poniższego wzoru:
Kod:
[b]Nick postaci[/b]:
[b]Czas rozpoczęcia nieobecności[/b]:
[b]Czas na jaki przewidujemy nieobecność[/b]:

Czas na jaki przewidujemy nieobecność: postaraj się określić, ile mniej-więcej ma trwać nieobecność. Oczywiście jeśli nie będzie Cię dłużej nic się nie stanie, o ile nie znikniesz z forum na wieki.
Powrót do góry Go down
https://ftng.forumpolish.com

AutorWiadomość
Gość


avatar



Nieobecności - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Nieobecności   Nieobecności - Page 3 Icon_minitime16.06.15 22:32

Nick postaci: Mithir
Czas rozpoczęcia nieobecności: Jutro
Czas na jaki przewidujemy nieobecność: Kilka dni
Powrót do góry Go down
Mistrz Gry


Mistrz Gry
Mistrz Gry


Liczba postów : 1283
Dołączył/a : 10/11/2014

Nieobecności - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Nieobecności   Nieobecności - Page 3 Icon_minitime20.06.15 9:28

Nick postaci: Miriam i jej wersja MG
Czas rozpoczęcia nieobecności: Dzisiaj

Ma dziś lekki zapierdziel zatem nie wie czy znajdzie dzisiaj czas dla swojej grupy eventowej. Mam nadzieję, że wszyscy to zrozumieją i nie będzię żadnych niepotrzebnych narzekań.
Powrót do góry Go down
[MG] Ariyamna


[MG] Ariyamna
Mistrz Gry


Liczba postów : 1643
Dołączył/a : 10/11/2014

Nieobecności - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Nieobecności   Nieobecności - Page 3 Icon_minitime25.06.15 12:43

Nick postaci: Ariyamna, Revy, Eirlys & MG
Czas rozpoczęcia nieobecności: Od... wczoraj w sumie
Czas na jaki przewidujemy nieobecność: Postaram się jakoś ogarnąć do końca przyszłego tygodnia. Gorzej, jeśli to się przedłuży. Wybaczcie, robię to prawo jazdy i źle działa to na moją wenę i chęć do pracy.


Ostatnio zmieniony przez [MG] Ariyamna dnia 21.07.15 22:27, w całości zmieniany 2 razy
Powrót do góry Go down
[MG] Zenshi


[MG] Zenshi
Mistrz Gry


Liczba postów : 706
Dołączył/a : 14/06/2015

Nieobecności - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Nieobecności   Nieobecności - Page 3 Icon_minitime25.06.15 21:15

Nick postaci:Zenshi, Hans. Yamato, MG Zenshi
Czas rozpoczęcia nieobecności:Któryś tydzień sierpnia, oraz 28-30.
1. Wyjazd na tydzień, brak neta itp
2. 28-30 Larp kwiat lunarii, nie ma mnie przez weekend.
Powrót do góry Go down
http://img3.wikia.nocookie.net/__cb20120528123313/villains/image
Gość


avatar



Nieobecności - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Nieobecności   Nieobecności - Page 3 Icon_minitime27.06.15 22:52

Nick postaci: Liliane, Meliah
Czas rozpoczęcia nieobecności: Jutro ( 28.06)
Czas na jaki przewidujemy nieobecność: Wracam 04.07, ale prawdopodobnie na forum wejde dopiero 05.07
Powrót do góry Go down
[MG] Ariyamna


[MG] Ariyamna
Mistrz Gry


Liczba postów : 1643
Dołączył/a : 10/11/2014

Nieobecności - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Nieobecności   Nieobecności - Page 3 Icon_minitime28.06.15 20:47

Nick postaci: Hermiona i spółka (czyt. Marika, Hermiona, Nadzieja i MG)
Czas rozpoczęcia nieobecności: Od jutra
Do kiedy: 15 lipca
Prosi o pomijanie jej w kolejkach. Co do eventu - postaramy się, aby fabuła tam nie stała.
Powrót do góry Go down
Neony


Neony
Lamia Scale


Liczba postów : 213
Dołączył/a : 15/05/2015
Wiek : 26

Nieobecności - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Nieobecności   Nieobecności - Page 3 Icon_minitime28.06.15 22:10

Nick postaci: Neony, Tenshi (i Priscilla)
Czas rozpoczęcia nieobecności: 6 lipca
Czas na jaki przewidujemy nieobecność: do początków sierpnia

Postaram się odpisywać, ale będzie to trudne z telefonu
Powrót do góry Go down
https://ftng.forumpolish.com/t816-neony-karta-postaci
Tora


Tora
Blue Pegasus


Tytuł : Portret Blue Pegasus
Liczba postów : 364
Dołączył/a : 10/03/2015
Wiek : 28

Nieobecności - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Nieobecności   Nieobecności - Page 3 Icon_minitime28.06.15 22:57

Nick postaci: Tora
Czas rozpoczęcia nieobecności: ok. 12 lipiec
Czas na jaki przewidujemy nieobecność: Jakieś dwa lub półtora tygodnia.

Uwaga! Post ma charakter ostrzegawczy - jadę na wakacje z rodzicami i nie jestem pewny tamtejszej sytuacji z internetem. Słowem: to nic pewnego!
Powrót do góry Go down
[MG] Miriam


[MG] Miriam
Mistrz Gry


Liczba postów : 123
Dołączył/a : 09/12/2014

Nieobecności - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Nieobecności   Nieobecności - Page 3 Icon_minitime02.07.15 1:59

Nick postaci: Miriam i jej wersja MG
Czas trwania nieobecności: Od piuntku do niedzieli. Jadę do Chudowa na weekend, ale może odpiszę w ciapongu.
Powrót do góry Go down
Haru


Haru
Lamia Scale


Liczba postów : 46
Dołączył/a : 09/11/2014
Wiek : 28

Nieobecności - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Nieobecności   Nieobecności - Page 3 Icon_minitime04.07.15 0:36

Nick postaci: Haru i jego wersja [MG]
Czas rozpoczęcia nieobecności: Jeśli ktoś jeszcze nie zauważył, mam od dwóch tygodni problemy z odpisami więc uznajmy ten post za datowanego dwa tygodnie wcześniej.
Czas na jaki przewiduję problemy: Nie wiem. Najzwyczajniej w świecie nie wiem. Sa chciałbym, żeby wszystko mi się unormowało, ale nie mam ani zielonego, ani bladego pojęcia jak to będzie.

Mam nadzieje, że pozwoli mi to uniknąć narzekań, które nie trafiają do mnie, lecz żyją własnym życiem na CB. Ostatnim czasem mam całkiem sporo na głowie i uwierzcie mi, że z ogromną chęcią zrzuciłbym swoje ciężary z barków. Ja wiem, że niektórzy mogą mieć to w dupie, ale w takim wypadku ja rownież nie moge brać na poważnie tego. Odpisuje tak często jak mogę i jeśli ktoś nie chce: prowadzić mi fabuły/ze mną grać na fabule postaram się temu załagodzić po prostu rezygnując ze wspólnej gry. Nie mam zamiaru psuć nikomu rozgrywki. Prosze jedynie o zrozumienie.

16.07 - 20.07 - Działka ze znajomymi
31.07 - 04.08 - Paryż
16.08 - 24.08 - Mazury

Pozdrawiam
Powrót do góry Go down
https://ftng.forumpolish.com/t226-harukuo-jintan-himeji-hikaro-hi
Gość


avatar



Nieobecności - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Nieobecności   Nieobecności - Page 3 Icon_minitime05.07.15 17:33

Liliane napisał:
Nick postaci: Liliane, Meliah
Czas rozpoczęcia nieobecności: Jutro ( 28.06)
Czas na jaki przewidujemy nieobecność: Wracam 04.07, ale prawdopodobnie na forum wejde dopiero 05.07

No cóż... Moja nieobecność "lekko" się przedłuży. Jest ciepło i po raz kolejny wyjeżdżam. Nie będzie mnie od 6.07 prawdopodobnie przez cały tydzień.
Powrót do góry Go down
Bitter B.


Bitter B.
Rada Magii


Tytuł : Portret Rady Magicznej
Liczba postów : 142
Dołączył/a : 19/11/2014
Wiek : 28

Nieobecności - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Nieobecności   Nieobecności - Page 3 Icon_minitime06.07.15 21:10

Nick postaci: Bitter B., Sophie
Czas rozpoczęcia nieobecności: 11.07
Czas na jaki przewidujemy nieobecność: Do 24.07
Powrót do góry Go down
https://ftng.forumpolish.com/t263-bitter-b
Gość


avatar



Nieobecności - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Nieobecności   Nieobecności - Page 3 Icon_minitime15.07.15 20:32

Nick postaci: Miyaki, Raion
Czas rozpoczęcia nieobecności: 26.07
Czas na jaki przewidujemy nieobecność: 11.08, będę dostępny dopiero od 12

Wybieram się pany i panny na pielgrzymkę pieszą do Częstochowy xD. Fak life
Powrót do góry Go down
Gość


avatar



Nieobecności - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Nieobecności   Nieobecności - Page 3 Icon_minitime15.07.15 22:43

Nick postaci: Azure, Omoi, Mao
Czas rozpoczęcia nieobecności: Bodaj od 3 sierpnia
Czas na jaki przewidujemy nieobecność:do 8/9 sierpnia
Pykam nad morze!
Powrót do góry Go down
Gość


avatar



Nieobecności - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Nieobecności   Nieobecności - Page 3 Icon_minitime18.07.15 14:22

Nick postaci: Liliane, Meliah
Czas rozpoczęcia nieobecności: 19.07
Czas na jaki przewidujemy nieobecność: Do 22.07
Wybieram się ( znowu .-. ) nad jezioro. Nie wiem jak tam będzie z internetem, jeżeli mi sie uda to będe wchodzić, ewentualnie odpisywać :<
Powrót do góry Go down
Mistrz Gry


Mistrz Gry
Mistrz Gry


Liczba postów : 1283
Dołączył/a : 10/11/2014

Nieobecności - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Nieobecności   Nieobecności - Page 3 Icon_minitime18.07.15 23:36

Nick postaci: Tsumi, a dokładniej wersja MG
Czas rozpoczęcia nieobecności: Od jakiegoś czasu
Czas na jaki przewidujemy nieobecność: Pewnie do października


Praca jest ******. Wolę studiować. Można się lenić. W każdym razie chodzi o to, że mam mało czasu i jeszcze mniej sił i chęci po wszystkim. Zatem tempo odpisów może nie być zachwycające.
Powrót do góry Go down
Tenshi


Tenshi
Neutralni Magowie


Liczba postów : 115
Dołączył/a : 05/06/2015
Wiek : 26

Nieobecności - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Nieobecności   Nieobecności - Page 3 Icon_minitime21.07.15 10:50

Nick postaci: Neony, Tenshi, Priscila
Czas rozpoczęcia nieobecności: 6 sierpnia
Czas na jaki przewidujemy nieobecność: do 9 sierpnia

Avangarda w Warszawie
Powrót do góry Go down
https://ftng.forumpolish.com/t936-tenshi-mroczny-szermiez
Mistrz Gry


Mistrz Gry
Mistrz Gry


Liczba postów : 1283
Dołączył/a : 10/11/2014

Nieobecności - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Nieobecności   Nieobecności - Page 3 Icon_minitime21.07.15 18:04

Nick postaci: Tsumi i MG
Czas rozpoczęcia nieobecności: od wczoraj to jest 20 lipca
Czas na jaki przewidujemy nieobecność: dopóki się nie pozbędę rodziny z domu


Chwilowo mam ograniczony dostęp do własnego łóżka, a co dopiero komputera dlatego przez jeszcze dzień, góra dwa będę niedysponowany. Albo będę robił max jeden odpis. Wszystkich którym zalegam przepraszam ale nie da się inaczej.
Powrót do góry Go down
[MG] Miriam


[MG] Miriam
Mistrz Gry


Liczba postów : 123
Dołączył/a : 09/12/2014

Nieobecności - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Nieobecności   Nieobecności - Page 3 Icon_minitime21.07.15 22:22

Nick postaci: Miriam jako MG
Czas rozpoczęcia nieobecności: 5 sierpnia
Czas na jaki przewidujemy nieobecność: do 10 sierpnia

Gżdaczuję na Avie dlatego aż sześć dni, w środę ustawianie ławek, a w poniedziałek będę jeszcze zombie po pięciu dniach urwania głowy.
Powrót do góry Go down
[MG] Ariyamna


[MG] Ariyamna
Mistrz Gry


Liczba postów : 1643
Dołączył/a : 10/11/2014

Nieobecności - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Nieobecności   Nieobecności - Page 3 Icon_minitime21.07.15 22:32

Nick postaci: Ariyamna, Revy, Eirlys, MG
Czas rozpoczęcia nieobecności: 24 lipca
Czas na jaki przewidujemy nieobecność: weekend, do 26 lipca (ewentualnie 27, bo będę zmęczona)

Powód: Jadę na Baltikon tak, jak mówiłam wcześniej. Nie będzie szans na odpisy z mojej strony bo będę wyposażona tylko w telefon, a na takim nie ma szans o posty. Będę reklamowała forum ile wlezie. Będzie kontakt ze mną przez GG, ale nic nie obiecuję - zależy, jak będą rozłożone panele, ile będę siedziała w art roomie, ile będę ze znajomymi latała. No i czy nie usnę przypadkiem.
Informacje dla ludzi na evencie:
[Drzewo] Postaram się przed piątkiem dać odpis, na następny proszę liczyć po moim powrocie.
[Plac] Jeśli odpisy nie pojawią się do końca czwartku, mój odpis pojawi się dopiero w poniedziałek. Zależy, jak wam te odpisy pójdą.
Informacje dla pozostałych z fabułami u mnie: Jeśli dam radę, przed piątkiem poodpisuję. Jeśli dacie odpisy w weekend, odpiszę dopiero w poniedziałek (albo później - czekają mnie dwie noce bez snu).
Powrót do góry Go down
Mariko


Mariko
Dragon's Howl


Tytuł : Cudowny Pisarz, Miss Popular, Srebrny Dekolt
Liczba postów : 342
Dołączył/a : 31/05/2015
Skąd : Ishvan

Nieobecności - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Nieobecności   Nieobecności - Page 3 Icon_minitime28.07.15 13:22

Nick postaci: Mariko, [MG]Mariko
Czas rozpoczęcia nieobecności: Lipiec
Czas na jaki przewidujemy nieobecność: Nie mam jeszcze dokładnej daty powrotu więc chwilowo dam ostatni weekend września.

Powód: Jestem za granicą, pracuje. Nie mam czasu z racji nadgodzin i tylko wolnej soboty- na prowadzenie fabuł czy misji. Nie chce przeciągać wam czy trzymać w miejscu bóg wie ile czasu. Pracuje tutaj tylko część roku, więc nie mogę sobie zrobić dnia wolnego czy zrezygnować. Bardzo chcę być MG jednak chwilowo nie mam po prostu możliwości dokończenia/przejścia próby i prosiłabym o zawieszenie do tego do mojego powrotu.
Informacje dla ludzi na fabule/misji: Może być tak, że nie odpiszę po prostu dłuższy czas. Nie chce całkiem mrozić postaci, bo jak znajdę te 2h wolnego w ciągu dnia jakimś cudem to usiądę i poodpisuje, dlatego proszę o wyrozumiałość. Postaram się odpisywać na evencie- jeśli się spóźnię MG śmiało może wziąć moją postać do pokierowania. Z góry bardzo dziękuje.
Powrót do góry Go down
https://ftng.forumpolish.com/t918-mariko-shinoda
Tora


Tora
Blue Pegasus


Tytuł : Portret Blue Pegasus
Liczba postów : 364
Dołączył/a : 10/03/2015
Wiek : 28

Nieobecności - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Nieobecności   Nieobecności - Page 3 Icon_minitime02.08.15 14:07

Nick postaci: Eugeniusz Boniekowieczowny... Jasne, że Tora, no bo kto?
Czas rozpoczęcia nieobecności: ... kilka dni temu? Yep
Czas na jaki przewidujemy nieobecność: do 6-ego.
Powrót do góry Go down
Tenshi


Tenshi
Neutralni Magowie


Liczba postów : 115
Dołączył/a : 05/06/2015
Wiek : 26

Nieobecności - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Nieobecności   Nieobecności - Page 3 Icon_minitime05.08.15 0:31

Nick postaci: Rosalie
Czas rozpoczęcia nieobecności: od kilku tygodni
Czas na jaki przewidujemy nieobecność: do powrotu weny

Nick postaci: Neony, Tenshi, Priscila
Czas rozpoczęcia nieobecności: 6.08.15
Czas na jaki przewidujemy nieobecność: do poniedziałku- jadę na konwent
Powrót do góry Go down
https://ftng.forumpolish.com/t936-tenshi-mroczny-szermiez
[MG] Zenshi


[MG] Zenshi
Mistrz Gry


Liczba postów : 706
Dołączył/a : 14/06/2015

Nieobecności - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Nieobecności   Nieobecności - Page 3 Icon_minitime06.08.15 21:44

Kod:
[b]Nick postaci[/b]:
[b]Czas rozpoczęcia nieobecności[/b]:
[b]Czas na jaki przewidujemy nieobecność[/b]:

Nick postaci: Zenek w każdej postaci
Czas rozpoczęcia nieobecności: 07 Piątek/ Jadę popaść w depresję i się upić do Poznania.
Czas na jaki przewidujemy nieobecność: 09 Niedziela. Jakiś kac będzie, ale dam odpisy.





Nick postaci:All in Zen
Czas rozpoczęcia nieobecności: Jak skończę wszystkie fabuły i inne duperele.
Czas na jaki przewidujemy nieobecność: Nieokreślony, prawdopodobnie rok. Ponad.
Powód:
Jakoż iż jestem człowiekiem typu, jak się przywiąże to się nie może uwolnić. Czyli jak już wpadam na pbf to zazwyczaj spędzam na nim za dużo czasu i olewam wszystko w okół, przez co nie mogę sobie robić nic innego. [Pewnie zaraz pojawi sie w waszych główkach teoria demonicznego szatana - Dlaczego przecież wystarczy dobrać sobie godziny i ile się spędza czasu na pbf]
Otóż ja tak nie potrafię, za bardzo się wkręcam w to. Dlatego też muszę na dłuższa chwilę zrezygnować z gier typu pbf, całkowicie kompa i innych zajmujących czas rzeczy. No i trzeba się zabrać za siebie, oraz przygotować sobie jakąś przyszłość. Wiadomo że w tym kraju coraz gorzej z robotą i innymi sprawami. [Z resztą nie zaczynajmy teraz o polityce i kraju]
Po prostu za bardzo przywiązuję się do forum i nakładam sobie obowiązki, co bardzo mi nie pomaga w życiu. A trzeba coś innego robić, prawda? Co prawda lubię rozgrywki play by forum, aż za bardzo. No lecz nastają czasy gdzie trzeba poświęcić się i odpuścić, bo inaczej do końca mego krótkiego życia. [Które będzie trwało jeszcze z 10 - 15 lat max, bo chce być wiecznie młody. Dlatego popełnię samobójstwo ] Będę siedział uwiązany w jednym miejscu. Co prawda odejście mnie boli bardziej niż was [Nikczemne łotry] bo bardzo się przywiązałem do tego forum. No ale nie radujcie się, lub nie smutajcie. Zależy kto co lubi. Może pewnego dnia powrócę, żeby dalej was dręczyć :3.

Druga opcja.
Nick postaci:Ja
Czas rozpoczęcia nieobecności: Po zakończeniu fabuł.
Czas na jaki przewidujemy nieobecność: Może do końca września lub października, zależy jak mi się ułoży.
Tak więc albo może wypaść pierwsza opcja.
No albo druga, w której to wezmę sobie dłuższe wolne. Pozałatwiam wszystko i będę po prostu wieczorami wchodził na forum, żeby dalej was dręczyć na fabule :*


Ostatnio zmieniony przez [MG] Zenshi dnia 11.08.15 11:48, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry Go down
http://img3.wikia.nocookie.net/__cb20120528123313/villains/image
Ariyamna


Ariyamna
Raven Tail


Tytuł : Najlepsza Grafika, Portret Raven Tail, Dusza Forum, Szlachetne Niedocenione
Liczba postów : 1214
Dołączył/a : 04/11/2014

Nieobecności - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Nieobecności   Nieobecności - Page 3 Icon_minitime10.08.15 18:57

Nick postaci: Ariyamna, Revy, Eirlys, MG
Czas rozpoczęcia nieobecności: 17 sierpnia, chociaż problemy z odpisami / obecnością będą już od 12 sierpnia - przyjeżdża rodzina. Jedna jedzie tego samego dnia, druga zostaje do naszego wyjazdu.
Czas na jaki przewidujemy nieobecność: Koło 24 sierpnia. Mogę pojawić się dopiero późnym popołudniem 25, bo muszę odespać sobie nockę w samochodzie.

Powód:
Będzie zmniejszona aktywność. Wyjeżdżam do babci, trzeba przypilnować swojego wulkanu i tak dalej, a i rodzina będzie męczyła zapewne. Ale najpierw zostanę wymiziana przez rodzinę, napadnięta przez kuzynki... jednym słowem: Prawie jak zjazd rodzinny, na który nie chce się człowiekowi jechać.

Edit:
Tsumi i jego wcielenia mogą być nieobecne, bo spaliły komputer.
Powrót do góry Go down
https://ftng.forumpolish.com/t225-ariyamna-hirano
Sponsored content





Nieobecności - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Nieobecności   Nieobecności - Page 3 Icon_minitime

Powrót do góry Go down
 
Nieobecności
Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry 
Strona 3 z 8Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Fairy Tail New Generation :: Archiwum starego FTNG :: Ogłoszenia-
RadioAoi.plHalo PBFPBF ToplistaNieobecności - Page 3 Eca5e1iI love PBFPBF Toplista~**~.: ANIME TOP100 :.Najlepsze strony o Anime i Mandze w necie