IndeksLatest imagesSzukajRejestracjaZaloguj

Share
 

 Wyzwanie Ariyamny

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down 
AutorWiadomość
Ariyamna


Ariyamna
Raven Tail


Tytuł : Najlepsza Grafika, Portret Raven Tail, Dusza Forum, Szlachetne Niedocenione
Liczba postów : 1214
Dołączył/a : 04/11/2014

Wyzwanie Ariyamny Empty
PisanieTemat: Wyzwanie Ariyamny   Wyzwanie Ariyamny Icon_minitime14.01.15 14:31

Zasady pojedynków
1. Nie obrażamy się o przegraną! Te walki są przecież dla zabawy i nie ma, o co się denerwować!
2. Walczymy na całego! W teorii, wszystkie chwyty dozwolone, a nawet zabijanie postaci. Nie dajemy nikomu forów!
3. Stosujemy się do systemu walki! Oczywiście, w końcu to podstawa walk! A żeby tak było, trzeba odpowiednio opisywać swoje akcje!
4. Stosujemy się do słowa MG i ewentualne nieprawidłowości zgłaszamy! Pamiętaj, że każdy ma prawo się pomylić, nawet Mistrz Gry!
5. Wstęp wolny! Oczywiście kto pierwszy, ten lepszy!


Sposób walki
[ I ] Tradycyjny

Cytat :
Poza tym, że gracze mają równą pulę MM - 5000*, a wszystkie zaklęcia mają równy poziom (średni** przy zachowaniu obecnych kosztów), wszystko toczy się normalnie. Magia i umiejętności niemagiczne pozostają takie same.
Oczywiście jeśli któryś z graczy ma wyższą rangę i już ma kolejną umiejętność niemagiczną, drugi z graczy ma prawo wybrać jedną dowolną umiejętność niemagiczną na czas walki (nie wpływa ona na fabułę główną oraz alternatywną, działa jedynie na arenie).
MG w pierwszym swoim poście pisze ilość MM obu graczy oraz poziom ich zaklęć zgodnie z powyższym i poniższymi notatkami. Jeśli następuje sytuacja, w której jeden z uczestników ma mniej umiejętności niemagicznych, wypisuje swoją dodatkową pod postem.

* Chyba, że któryś z graczy przekroczy ilość MM. Wtedy pula MM wzrasta o 2000, czyli do 7000, jeśli ktoś będzie miał więcej, wzrasta do 9000 i tak dalej.
** Zależne od MM, czyli do 5000 zaklęcia mają poziom średni, potem od 7000 mocny itd.


[ II ] Wybiel Swoją Duszę!

Cytat :
Będzie do zmiany, jednak najpewniej zostanie to z walką bronią białą.

Przykład:
[i]Ja: Mój przeciwnik ma 11.000MM, więc:
13000 MM + Niemagiczna pierwszorzędna władanie bronią białą i obuchową.

Przeciwnik: Obecnie mam 11.000MM, więc:
13000 MM + mam niemagiczną drugorzędną władanie bronią białą i obuchową, więc wymieniam ją z pierwszorzędną szybkością.

Dodatkowe uwagi
* Przy przyznawaniu MM na czas walki liczy się wartość w momencie rozpoczęcia pojedynku.
* Arena dla wszystkich walk jest jednakowa: Arena unosząca się w powietrzu, o trzech piętrach w kształcie walców połączonych ze sobą schodami. Na najwyższy poziom prowadzą tylko i wyłącznie dwie ścieżki, a na piętro schody z wieży nieopodal. Największy okrąg ma średnicę trzydziestu metrów, a każdy kolejny ma o pięć mniej. Ziemia jest oddalona od najniższej płaszczyzny o sto metrów, jedynym sposobem dostania się na ścieżkę są portale przy wejściu do koloseum. Przybliżony wygląd areny: Klik
* Jeśli gracz, który zgłosił się do mnie jest w trakcie walki, to nawet jeśli za parę postów ją skończy, zostaje pominięty i zostaje zapisany na listę jak kolejna osoba. To samo jest z graczami, których nie widać od dłuższego czasu (zostanie zapisany dopiero, jeśli pojawi się jakakolwiek aktywność na forum).
* Jeśli w czasie walki napotka się problemy lub wystąpią wątpliwości dotyczące sposobu prowadzenia walki jak i bezstronności MG, walka może zostać unieważniona.
* Zgodnie z ustaleniami Aren, za walki nie ma MM, postać może zginąć i nie wpływa ona na znajomość postaci w fabule głównej. Również nie można używać informacji zdobytych w czasie walki na arenie w fabule rzeczywistej.
* Nieusprawiedliwiona, dłuższa niż dwa tygodnie nieobecność w czasie walki lub kiedy przychodzi kolej gracza sprawia, że walka zostaje uznana za walkower na korzyść gospodarza. Przed rozpoczęciem walki, jeśli osoba zapisana nie pojawiała się na forum bez usprawiedliwienia, zostaje sprawdzona data ostatniego postu oraz logowania.


Wyniki walk
Cytat :
Arisu kontra Eleanora || Wynik: Walkower na korzyść gospodarza
Arisu kontra [Gracz] || Wynik:
Arisu kontra [Gracz] || Wynik:

Kolejka:
1. Arisu kontra [Eleonore] - oczekiwanie na rozpoczęcie
2. Arisu kontra [Gracz]

Jak się zgłosić?
Napisz, iż jesteś zainteresowany pojedynkiem ze mną i wybierz sposób walki: I lub II. Możesz zrobić to nawet w sposób fabularny!

Podłoże fabularne:
Nagły zryw wiatru, trzepot ogromnych skrzydeł. Coś unosi się w powietrzu, widać jedynie dwie, ciemne kropki na niebie na tle chmur. Kropki te wylądowały zaraz w centrum Riseii, na niewysokiej wieży zegarowej. Godziny szczytu obfitowały w dużej ilości przechodniów, toteż ściągnięcie uwagi nie jest problemem. Za chwilę skupienie wszystkich przyciągnął cichy śpiew anioła, który po krótkiej chwili stał się głośniejszy. W momencie, kiedy wszytki ludzi skierowały ku wieży wzrok, śpiew ucichł, aż anielica, albo dokładniej walkiria o dwóch parach skrzydeł zniknęła w pięknym pokazie białych iskier. Znana w tych stronach dziewczyna o charakterystycznym, delikatnym różu włosów stanęła właśnie na dachu, delikatnie się opierając nogą o krawędź. Jej peleryna delikatnie powiewała pod wpływem wiatru. Pomimo wysokości, widać było jej delikatny uśmiech i wręcz uradowane oczy.
- Słuchajcie, wszyscy magowie zgromadzeni w Riseii! Me imię brzmi Arisu Hirano i poszukuję kogoś, kto chciałby się ze mną zmierzyć na podniebnej arenie! Tak, wiem, co sobie myślicie: osoba poszukiwana przez Radę tak po prostu się ujawnia i poszukuje chętnych do walki! Niech to będzie dla was zachęta! Czekam we wspomnianym miejscu i ani myślę o dawaniu forów! - zawołała, po czym... po prostu się rozpłynęła w cieniu pozostawiając wszystkim w pamięci ten delikatny uśmiech.

Mam nadzieję, że temat opisałam porządnie i nie ma żadnych niedomówień. W razie pytań proszę pisać w tym temacie - chciałabym, aby wszelkie kwestie zostały wyjaśnione na forum, a nie za plecami i nie było miliardów pytań na ten temat.


Ostatnio zmieniony przez Ariyamna dnia 14.01.15 14:55, w całości zmieniany 2 razy
Powrót do góry Go down
https://ftng.forumpolish.com/t225-ariyamna-hirano
 
Wyzwanie Ariyamny
Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry 
Strona 1 z 1
 Similar topics
-
» Wyzwanie Glave'a
» Słodkie wyzwanie skwaszonej grabarki
» Wyzwanie Izual
» Wyzwanie Tory!
» Wyzwanie Paladyna

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Fairy Tail New Generation :: Archiwum starego FTNG :: Archiwum fabuły :: Fabuły Alternatywne :: Arena :: Wyzwania-
RadioAoi.plHalo PBFPBF ToplistaWyzwanie Ariyamny Eca5e1iI love PBFPBF Toplista~**~.: ANIME TOP100 :.Najlepsze strony o Anime i Mandze w necie